Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek; iftiraya ugramaya, birisinin makas verdigini yada aldiginizi, buldugunuzu görmek; sahip oldugunuz mal ve paranin bir kat daha artacagina, yakin zamanda bir kiz cocugu sahibi olacaginiza isarettir.

rüyada makas görmek, hak ile batilin arasini ayiran bir amire isarettir. makas görmek, cocugun cokluguna da isarettir, rüyada elinde bir makas oldugunu gören kimsenin, bir cocugu varsa, bir cocugu daha olur. erkek ve kiz kardesleri de cogalir. eger bir binegi varsa, bir tanesine daha malik olur. ancak bu rüyayi gören bekarsa evlenir. bir kimse rüyada gökten bir makas indigini görse, o kimsenin ömrü nihayete erer. bir kimse rüyada birtakim insanlarin makasla sakatlarini veya elbiselerini kestigini görse, o kimse o insanlarin giybetini yapar veya onlara hiyanet eder. bazi tabirciler ittifak halinde bulunan iki ortaga isarettir, dediler. bazi tabirciler, bir kimse rüyada elinde makas bulundugunu görse, o kimsenin ana bir erkek kardesi dünyaya gelir. eliyle bir makasla sac veya yün kirktigini gören kimse, cokca mal sahibi olur. makas mal taksim eden bir kimsedir. makasla bir sey kesen kimse isciligi karsiliginda bir sey alir. rüyada elinde bir makas bulundugunu gören kimse, bir düsmanliktan dolayi hakime ihtiyac duyar. bazi tabirciler de makas insanlarin arasini islah eden bir kimsedir, dediler.

Rüyada Makas yorumları

Nilüfer

bir kutuda yeni makaslar ve kırtasiye araç gereçleri var ben içinden bir tane sarı saplı çelik makas seçiyorum bu benim diye.. ne demektir?

eda

ben doğduğumda elimde makas tutmuşum bu ne anlama geliyor

ziya

rüyada kılıfta ayrı ayrı makaslar görüyordum ve renklı makaslardı bende kendıme 3 makas seçiyordum renkli

zehra

rüyamda arkadaşımla birlikte makas arıyordum

ayse

Rüyada evden baskasinin makas alıp gitmesi

ayşe

rüyamda masanın üstünde iki adet makas gördüm birisi sapı plastik diğeri çelikti. çelik olan makas üstteydi. ben makasları aldım çantama koydum. bu kadar


Hıdırellez gecesi rüyamda masanın üstünde bir makas vardı iki parça halindeydi ortasındaki vida gibi şey yoktu gitim elime aldım elimde uğraşırken bi arkadaşım geldi istedi vermedim diğer arkadaşım geldi ona birini verdim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*