Sponsorlu Bağlantılar

rüyasinda Helva aldigini gören kimse pek yorulmadan iyi kazanc saglayacaktir. helva pisirdigini gören biraz gayretle büyük kismetin sahibi olur. genis kapta helva yapip dagitan kimse hayir islerine meraklidir.

rüyada helva görmek dinde samimiyete, hapiste olanin kurtulusuna, yolcunun dönmesine, hastanin sifa butmasina, bekarlar icin evlenmeye, hidayet ve tevbeye, ilim ve kur'an'a, yeni evlada, iyi hizmetcilere ve helal riziklara isaret eder.

kudret helvasi ve ondan yapilmis olan seyler bereket ve nimettir. kavrulmus seyden yapilan helva faydali bir ortakliktir. baldan yapilmis cig helva az bir riziktar yahut düsük bir rütbedir.

helva, yükseklik ve rif'ata, üzüntü ve kederin, sikinti ve hastaligin gitmesine isaret eder. helva, helal nzk, güzel söz olarak yorumlanir. helva mü'min icin iman tatliligi, günahkar icin de dünya tatliligidir.


Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Helva Görmek yorumunu okudunuz. Helva ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada H harfi ile başlayan Rüya Tabirleri H sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Helva rüyanız hayr olsun.
Paylaşmaya ne dersin ?

0

Rüyada Helva yorumları

veli

dediğiniz gibi yazdığınız gibi hepsi yani öyle gerçekten.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Palancı Görmek | Rüyada Palaska Görmek | Rüyada Palet Görmek | Rüyada Palmıye Görmek | Rüyada Palmiye Görmek | Rüyada Palmiye ağacı Görmek |