Rüyada Hastane Görmek

hastane görmek iyi degildir. hastaneye girdigini gören sehit olur. Rüyada hastaneye girmek günahlarin affedildigine delildir. hastanede hastalara verilen yemekten yedigini görmek, saglam adamin hasta olacagina, hasta ise ölecegine veya iyilesip hastaneden cikacagina isarettir. hastaneyi güzel ve süslü görmek, halkin isinin yolunda olduguna, hastalari iyi bir halde görmek, herkesin iyiligine, hastalari agir görmek, memleketin ve halkin sikinti icinde bulunduguna isaret eder. bir kimse rüyada kendisini hastalarla beraber akil hastanesinde veya deliler ile beraber bir arada bulundugunu görse hapse atilmasina isaret eder. eger bu rüyayi gören sagiamsa, hastalanir, eger hastaysa, hastaligi uzar. yahut yabanci bir yerde ya da sehid olarak ölür. bazen de bu hastaneyi görmek, fakir icin erisecegi genislik, kolaylik ve rahatliga kavusmasiyla insanlardan bir sey istememesine isaret eder. bazen de akil hastanesi görmek, oyun yerierine, karmakarisik seslere, batil ve manasiz kelimelere, malin elden gitmesine ve coluk-cocugundan ayrilmaya isaret eder.

Rüyada Hastane yorumları

Fatma dayan

Kızimi hastaneye götürüyordum odalara baliyorum doktor ariyordum

sinan

yeni bir hastanede geziyorum ve korkuyorum

aslı

Rüyamda unutkanlıktan ve baş agrisindan hastaneye kaldiyo annemle bbm doktorda sahtekar bn de kdndan krkuyom annm de bni orda birakuyo cocklarin yanina bnd aglyom ck krkuyom iki gecedir ayni rüya

bahar

yeni yapılmış hastaneye giriyorum ama korkuyorum neden korktugumu bilmiyorum çok kalabalık

burçin

Sağlık calisanixm rüyamda yeni bir hastaneye gitmistim başka şehirde sonra yağmur yağıyor içeriye kadar giriyor binanın

songül

hastanede kocamın öldüğünü söylüyolar ağlıyorum ama sonra şaka olduğunu söylüyolar

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*