Rüyada Hapishane Görmek

hapishane siddetli ve mesakkatli hanima, siddet ve mesakkate sebep olan seylere sükut etmeye ve manasiz söz söylemekten dilini menetmeye, düsman tarafindan meydana gelecek hileye isaret eder. hapishane itham edilmeye, büyük adamlara yaklasmaya, kabre, borca, hastalik veya azminde meydana gelen kusur ve tembellik sebebiyle yolculugu terkederek oturmaya, fakirlik ve rahatsizliga isaret eder. Rüyada hapishaneye girmek uzun ömre ve dostlarla bir araya gdmeye isaret eder. hapishane üzüntü ve kederdir. rüyada hapishaneyi tercih eden kimse günahtan mahfuz olur. hapishaneden ciktigini gören kimse hastaliktan kurtulur. hapis olan bir kimse rüyada hapishanenin kapilarinin acilmis oldugunu görse hapislikten kurtulur. rüyada, hapishane icerisinde isik giren bir pencere görse veya hapishanenin tavaninin gitmis ve yidizlarin meydana cikmis oldugunu görse, yine o kimsenin hapisten kurtulmasina isaret eder. rüyada hapishane görmek misafir icin afiyet, hasta icin ölümdür. bazi tabirciler bir kimse rüyada zindanda oldugunu görse yusuf aleyhisselamin kissasina binaen o kimsenin dualarinin makbul olmasina üzüntü ve kederden kurtulmasina isaret eder. bir kimse rüyada yeri sekil ve hey'eti mechul bir hapishane oldugunu ve oradan cikmadigini görse o hapishane onun kabridir. bir kimse rüyada evi icerisinde prangaya vuruldugunu görse, o kimse iyilik elde eder ve hayirli olan seyleri coluk cocugunda görür. rüyada bilmedigi bir evde hapsolundugunu gören kimse o evden bir kadinla evlenir ve ondan eline mal ve evlad gecerek istifade eder. kendisini prangaya vuruldugunu ve sikinti icerisinde bulundugunu gören kimse korktugundan ve kacindigi seylerden kurtulur.

rüyada bir hapishane yaptigim gören kimse hak ve dogru yolu gösteren bir zada karsilasir ki, onun Mahalle ve sehir halki o zata uymalan sebebiyle nefsani arzularini terkederek dogru yola dönerler. bazen hapishane kisiyi tasarruf ve hareketten meneden hastaliga, gururlanmaya, babl ve bos seylere itimat edip aldanmayi, bazen de cehenneme isaret eder. bir kimse rüyada bir ölünün zindanda oldugunu görse, o ölünün üzerinde ödenmemis kul hakki ve borcu olmasi sebebiyle cehennemde hapis bulunduguna isaret eder. hayatta olan bir kimse rüyada kendisinin hapishanede oldugunu görse, o kimse karada veya denizde yolculuk yapmak arzusunda ise yagmur veya rüzgar yahut düsman ya da bir korkudan dolayi kendisini yolculugundan menedecek bir engelin cikmasina isaret eder. eger yolculuk yapmak arzusunda degil ise kilise, küfür ve bid'at evi veya meyhane ve genelevi gibi bir yere girer ve günah isler.

Rüyada Hapishane yorumları

mehmet

Normalde görülmeyen sima rüyada olmaz derler fakat ben hapiste tanımadığım gruptaki insanlarla takılıyordum başka gruptakiler bizle hep savaş içindeydi
en son rüyamda bizim gruptaki sarışın bir elemanın başka bir gruptaki zenci bir insanı silahla vurduğunu gördüm.rüyada kendimi kontrol edebiliordum cinayetin olduğu zaman kendim oldukça şaşırmıştım .(sezonluk dizi gibiydi:)))

cengiz

hapishane korisorunda sağlı sollu parmaklıklar vardı içinde insanlar, ben suçlu ya da hapse giren biri değildim sadece bie şey için oradaydım. sonra çıkıp gidecektim ama içimden burada olsaydım nasıl kötü olurdu diye düşündüm. yani müebbet yeseydim burda kafayı yerdim diye düşündüm ve hemen oradan çıkmak istedim. sanki hemen çıkamazsam daima orada kalacakmışım gibi hissettim, uyandım.

metin

rüyamda ben ve eşimi hapis gibi biryere kapatılmış gördüm, sıkıntılı ve üzgündük.sonrasında sanki tanıdık biri bizi serbest bırakıyor,eşime dönüp bak kurtulduk gibi birşeyler söylüyorum,sanki orda bir arkadaşım var bize yardım ediyor bizi kurtarıyor.

tuğba

ben kendimi görüyordu hapse giriyordum annem lerde ağlıyordu

mehmet

arkadaşım ben ve 2 arkaşımı hapishanede görmüş. arkadaşımın biri rüyasında gören arkadaşıma sarılarak ağlamış

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*