Gülmek

kahkahalarla güldügünüzü gördüyseniz, bircok yeni arkadaslar edinecek ve elinizi attiginiz her iste basari kazanacaksiniz. alayci bir sekilde gülmek, hastaligin isaretidir.

Rüyada kahkahasiz Gülmek ferahlik ve sevince isaret eder. kahkaha ile gülmek ise, aglamaya isaret eder. Rüyada yapilan bir sakadan dolayi gülünürse, saka yapan kimsenin uyanikken insaniyetsizligine isaret eder. bir seyi taklid etmekten dolayi gülmenin tabiri de böyledir. rüyada gülmek üzüntüdür. bazi tabirciler, rüyada güldügünü gören kimse, erkek bir cocukla müjdelenir, dediler. tebessüm ettigini görse, iyilik ve sevince isaret eder. bazen de bu Rüya gördügü gibi cikar. bir kimse rüyada bir yerde güldügünü görse, orada ucuzluk ve bolluk olur. rüyada ölmüs bir kimseyi gülüyor görse, o kimsenin ahirette durumunun iyi olduguna isaret eder. rüyada gülmek, hafiflik ve ahmakliktir. Özellikle bu rüyayi görenler, selahiyetli kimse iseler, bunlarin görevlerinden alinmalarina isaret eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Gülmek Görmek yorumunu okudunuz. Gülmek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada G harfi ile başlayan Rüya Tabirleri G sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Gülmek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Gülmek yorumları

Ramnur

Ruyamda kahkaha ile guluyordum.aksine cikdi agladim.

nuray

nurella ile oturup dedikodu yapıp gülüyorduk

cansu

rüyada görümcem suya düştü gülüyorum

Ahmet

Ben İse Rüyamda Köpeğin Sol Bacağımı Isırdığını Gördüm. Çok Şiddetli Isırdı ki Hemen Uykudan Fırladım Uyandım Yani ve Uyandığımda Bacağım Hayla Ağrıyodu Lütfen Yorumlarmısınız Arkadaslar :)

m cemile

uyudumda olduyumu goruyorum uyanmak istiyorum amma biri beni zorluyor

melisa

ruyamda bir bebek goruyorum opmeye calisdigim zaman elimde kayp oluyor

ela

bızım akraba ruyasında benım cok guldugumu gormus hemde yemek yerken gormus alla alla:)

eda

bu yorumu çok sevdim

seyma

sevgilim sinavi kazandigim goruyodu guluyordum hep stresim cok allah rizasi icin dua edin kazanayim:(

Nevim

komsularım birbirlerini kıskanarak yaptıkları haraketten onlara gülüyorum.

hülya

rüyamda bir köprü var ve ben orda otobüs bekliyorum ablamda az ilerde bekliyo ama köprü alcakta nerdeyse ayagımda tam hatırlamıyorum hatırladıklarım bu kadar

samet

arkadaşlarla oturmuş konuşup gülüyrduk

esra atuk

rüyamda gülüyorum ama güldüğümün farkındayım.ama kendime engel olamıyorum.hatta eşim duydu güldüğümü ona cevap veriyorum ama hala gülüyorum.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Kiralamak Görmek | Rüyada Kiraya Vermek Görmek | Rüyada Kiraz Görmek | Rüyada kırbaç Görmek | Rüyada Kireç Görmek | Rüyada Kiremit Görmek |