Rüyada Evlenmek Görmek

Rüyada evlenmek Allah'ın yardımına ve nimete işarettir. Şahitler huzurunda evlendiğini görmek, Allah'a kullukta söz vermeye, nikah salonda olursa makama, şöhrete erişmeye yorumlanır.

Rüyada tanımadığınız birisiyle evlendiğinizi görmek hayra yorumlanır. Rüyada hasta birinin evlendiğini görmesi cennet nimetlerine ulaşmaya işarettir.

Rüyada ölmüş biriyle evlendiğini görmek akrabaları ziyaret etmeye yorumlanır. rüyada ölmüs bir kadinla evlendigini gören, kimse, ümidini kestigi bir maksadina kavusur.

rüyada evlenmek görmek, Allah'ü teala tarafindan meydan gelecek bir yardıma isarettir. bazen de evlenmek, esarete, borca, üzüntü ve kedere, tazminat vermeye veya yüksek bir mevkiye gecmek icin cahsmaya isarettir.

Eğer rüyada tanidigi bir hanimla evlense, o sahsin onunla gecimini sagliyacagi sey hakkinda calisir. eger tanimadigi bir kadinla evlense ecelinin yakiastigina ve bir evden diger bir eve tasinacagina isarettir.

Rüyada evlenmek, sahitler huzurunda olursa Allah-u Teala'ya salih bir Amel yapacagina dair söz vermeye isarettir. eger nikah, adetlere uygun olarak carsida yapilirsa makaM ve kadrini yücelecek bir söhrete erismeye isarettir.

evlenmek sanatla da tabir edilir. bundan dolayi bir kadinla evlendigini ve o kadinin öldügünü gören kimse, bir sanatla mesgul olur. ve bunu yaparken de zahmet, üzüntü ve keder düser.

bir kimse rüyada dört kadinla evlense, peygamberimizin kahirim ziyaret eder. Rüyada zina eden bir kadinla evlendigini gören kimsenin,zina yapmasina isarettir. rüyada kendisine musallat olan ve kalb kiran bir kadinla evlendigini gören kimse, agir bir yük altina girer.

Rüyada bir adam bir kadinla evlendigini ve o kadini kendi evine götürdügünü görse, o adam o kadinin kocasindan mal elde eder. eger kadinla evlendigini ve kendisinin de kadinin evine gittigini görse, kadinin evvelki kocasi onunla rüyada evlenen adamdan mal ve hayra erisir.

rüyada annesini bir adamla evlendirdigini gören kimse mülkünü satar. Hamile olan kadin rüyada evlendigini görse bir kiz cocugu dogurur. gelin gibi halka gösterilirse, bir cocuk dünyaya getirir. erkek cocugu olan kadin rüyada evlendigini görse, cocugunu evlendirir.

Kocasi olmayan veya evli bir kadin rüyada evlense hayra erisir. rüyada ölü olan bir kadinla evlendigini ve onun yanma girdigini gören kimse, kacirdigi ve ümidim kesmis oldugu bir isine kavusur. isi de o kadinin güzelligi nisbetinde olur.rüyada bir kadinla evlendigini ve kendisinin de bir veya birkac hanimi oldugunu gören kimse evlendigi kadini görse veya tamsa, o kadinin güzellik ve endami nisbetinde hayir, servet ve devlete erisir.

eger kadini tanimayip ve ismi de kendisine söylenmediyse, o kadin da kendisi icin haziriamyorsa,o adamin veya eli altinda bulunan birisin ölecegine isarettir.tanimadigi yasli bir adamin kiziyla evlendigini gören kimse, cok hayra kavusur.bir kadin tanimadir yasli bir adamla evlendigini görse, o kadin yine cok hayra erisir. eger hasta ise iyilesir.rüyada kendisine haram olan ve ölmüs bir kadinla evlendigini gören kimse,akrabalarini ziyaret eder.

eger o kadin sag ise, o sahis akrabalarini ziyaret etmez. rüyada kendisine haram olan bir kadinla evlendigini gören kimse, ailesinin önderi olur.

Rüyada Evlenmek yorumları

hatice

ruyada evlilik teklifi almak fakat reddetmek ne demektir lutfen

deniz

salam men yuxuda goruremi=ki 1 si ile evlenirem

özge

Ben 13 yaşındayım. Rüyamda tam da bu yaşta evleniyordum ama mardin usulü değil,modern bir şekilde yani herkes bu şekilde evleniyordu. işin ilginç tarafı rüyamda süs havuzu falan vardı onlara havuz yatağı gibi oturma şeyleri alıp dinlenebiliyordun. Ay çok değişik bir rüyaydı...iyordun

Esra

3 kere rüyamda evlendiğimi ama çok mutsuz ve pişman olduğumu gördüm. Uyandığımda da mutsuzdum üçünde de.

hasan

slm 52 yaşındayım ve rüyamda gençliğimde aşık olduğum kızla evlendiğimi gördüm, birde önüme bir tencere pirin pilavı koymuşlar ben sununa kadar kaşık kaşık bitiriyorum evlendiğim sevdiğimle annem de beni seyrediyor gördüm. Yorumunuz için teşekkür ederim , iyi günler dilerim.

selma

Rüyada yaşlı bi adamla evlendiğini görmek ne anlama gelir?

dilan

ben rüyamda ablamın evli olduğu hade evlediğini gördüm ama evlendiği kişiyi sevmiyor sanki zorla evleniyordu

merve çeli

sevdiğim erkek arkadaşımla evleniyorum inşallah duam gerçek olur dua edin

gunew

ruyamda coook sevdiyim biriyle evleniyordum / cok mutluydum , bunun yorumunu bana yazarmisin?

abdulkadir

ben allahu teladan her şeyi isterim rabbim bütün rüyaların hayırlısını nasip etsin

aysu

rüyada evleniyordum ne demek acaba yorumunu yazarmısın

ecesu

merhaba ben ece rüyamda bir başka kadınla evlendiğimi gördüm. yorumunu yazarmısınız teşekürler...

HAMZA

Rüyamda sevdiğim kadının kendisinin eniştesiyle yanı kız kardeşinin kocasıyla şatafatlı bir düğünle evlendiğini gördüm. bunun yorumu nedir acaba

emre

rüyamda tanımadığım ve fazla beğenmediğim biriyle kendimi evli olarak görüyorum. Rüya tabirlerinde ya ölüm yada bir yerden başka bir yere taşınacağımı söylüyor. Bir işe başvuru yaptım onunla belki ilgilidir. Hayırlara gelsin

irem

evliyim ama rüyamda tekrar evleniyorum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*