Rüyada Erkek Kardeş Görmek

Rüyada Erkek cocuk görmek: "a. müjde, dedi, iste bir civan.!" mealindeki ayetin isaret ettigine göre, müjdeye isarettir. Rüyada bir oglan dogurdugunu gören kimse, üzüntü ve kedere düser veya hastaliga yakalanir. rüyada kücük bir oglan cocugunu sirtina yüklendigini gören kimse, üzüntü ve kedere düser. Hamile olan bir kadin rüyada bir erkek cocuk dogurdugunu görse, o kadin kizla müjdelenir. kiz dogurdugunu görse, oglan cocugu ile müjdelenir. bazi tabirciler de erkek bir cocugu olur demislerdir. rüyada bulug cagina ermis cocugu görmek, izzet ve kuvvete isarettir. kur'an okumayi önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir cocugu oldugunu görmesi, günahindan tevbe etmesine isarettir. bazi tabirciler, rüyada evlenmeksizin kücük bir cocugu oldugunu gören kimsenin, dünyada erisecegi iierlemeye, sihhat, emniyet ve izzete isarettir. kücük cocuklar, kücük ve basit üzüntülere isarettir. kucaginda bagirip cagiran bir cocugun bulundugunu gören kimsenin, ud calacagina isarettir. bazi tabirciler, oglan cocuklarini görmek, mal, hanim ve birbiri ardinca cikacak cok hayra isarettir.

Rüyada Erkek Kardeş yorumları

ayşe

rüyam gerçekleşti

ahmetcan

rüyamda; bir kaç ay önce midesinde kitle bulunduğundan ameliyat olan annemin doktoru ameliyat sırasında annemin bebeğini görüp bizden gizlemiş ve bize bu haberi bebek hastanede 15 aylık olunca veriyor. doktor bana rüyamda bu ameliyat sırasında bu bebeği gördüğünü ve bize söylemediğini ve şimdi biraz da irice olan(gelişen) bu kardeşinizi hastaneden alabileceğimizi söylüyor.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Yamacı Görmek | Rüyada Yamaç Görmek | Rüyada Yamyam Görmek | Rüyada Yanak Görmek | Rüyada Yanardag Görmek | Rüyada Yanardağ Görmek |