Erkek Kardeş

Rüyada Erkek cocuk görmek: "a. müjde, dedi, iste bir civan.!" mealindeki ayetin isaret ettigine göre, müjdeye isarettir. Rüyada bir oglan dogurdugunu gören kimse, üzüntü ve kedere düser veya hastaliga yakalanir. rüyada kücük bir oglan cocugunu sirtina yüklendigini gören kimse, üzüntü ve kedere düser. Hamile olan bir kadin rüyada bir erkek cocuk dogurdugunu görse, o kadin kizla müjdelenir. kiz dogurdugunu görse, oglan cocugu ile müjdelenir. bazi tabirciler de erkek bir cocugu olur demislerdir. rüyada bulug cagina ermis cocugu görmek, izzet ve kuvvete isarettir. kur'an okumayi önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir cocugu oldugunu görmesi, günahindan tevbe etmesine isarettir. bazi tabirciler, rüyada evlenmeksizin kücük bir cocugu oldugunu gören kimsenin, dünyada erisecegi iierlemeye, sihhat, emniyet ve izzete isarettir. kücük cocuklar, kücük ve basit üzüntülere isarettir. kucaginda bagirip cagiran bir cocugun bulundugunu gören kimsenin, ud calacagina isarettir. bazi tabirciler, oglan cocuklarini görmek, mal, hanim ve birbiri ardinca cikacak cok hayra isarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Erkek Kardeş Görmek yorumunu okudunuz. Erkek Kardeş ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri E sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Erkek Kardeş rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Erkek Kardeş yorumları

ayşe

rüyam gerçekleşti

ahmetcan

rüyamda; bir kaç ay önce midesinde kitle bulunduğundan ameliyat olan annemin doktoru ameliyat sırasında annemin bebeğini görüp bizden gizlemiş ve bize bu haberi bebek hastanede 15 aylık olunca veriyor. doktor bana rüyamda bu ameliyat sırasında bu bebeği gördüğünü ve bize söylemediğini ve şimdi biraz da irice olan(gelişen) bu kardeşinizi hastaneden alabileceğimizi söylüyor.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Kabir Görmek | Rüyada Kabız Görmek | Rüyada Kabızlık Görmek | Rüyada Kabil Görmek | Rüyada Kabile Görmek | Rüyada Kabin Görmek |