Rüyada Elma Yemek Görmek

rüyada Elma Yemek görmek

Rüyada Elma Yemek hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada Elma yemek bolluğun, barışın, bereketin ve paranin işaretçisidir. Rüyada yenilen elma çürükse, gerçeklestirmek istediginiz planlarinizi gerceklestiremeyeceksiniz.

Elma barisin, bollugun, bereketin, ve paranin isaretcisidir. Rüyada elma yemek görmek her iste sansinizin sizinle beraber oldugunu ifade eder.

Elma agacinin altinda dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamindadir. Masa üzerinde elma görmek, cevreniz genisleyecek ve cevrenizden saygi göreceksiniz demektir.

Rüyada Elma yemek uygulamaya koydugunuz planlarinizin olumlu sonuclarini alacaksiniz anlamindadir. Rüyada elmali bir sey yemek bir müsabakada ilk üce girmeye isarettir.

Yine Rüyada elma yediğini görmek, insanları baktığı bir malı yemekle tâbir olunur.

Bir kişi rüyada elmayı ısırdığını ve tadını damağında hissettiğini görse, bu Rüya, hayır ve ihsana, kazanca, faideye ve menfaate delâlet eder.

Rüyada elma yemek Kar getirecek bir ise yatirim yapacaginin haberidir. Rüyada agactan düsen elmalar görmek önünüze cok sayida güzel firsat gelecegine isarettir.

Agacta elma yemek görmek, yakin zamanda güzel bir haber alacaginiz anlamindadir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Elma Yemek Görmek yorumunu okudunuz. Elma Yemek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada E harfi ile başlayan Rüya Tabirleri E sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Elma Yemek rüyanız hayr olsun.

Rüyada Elma Yemek yorumları

ASLI

3 CUVAL ELMA GORDUM

ahmet

küsütüğüm arkadaşım bana elma atıyordu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Koyun ve keçi Görmek | Rüyada Koyun ve kecı agılı Görmek | Rüyada Koyun ve keçi ağılı Görmek | Rüyada Koyun ve keçi pisliği Görmek | Rüyada Koyun ve sıgır bacagı Görmek | Rüyada Koyun yuzucusu Görmek |