Rüyada Elma Yemek Görmek

Rüyada Elma yemek hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada elma yemek bolluğun, barışın, bereketin ve paranin işaretçisidir. Rüyada yenilen elma çürükse, gerçeklestirmek istediginiz planlarinizi gerceklestiremeyeceksiniz.

Elma barisin, bollugun, bereketin, ve paranin isaretcisidir. Rüyada elma yemek görmek her iste sansinizin sizinle beraber oldugunu ifade eder.

Elma agacinin altinda dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamindadir. Masa üzerinde elma görmek, cevreniz genisleyecek ve cevrenizden saygi göreceksiniz demektir.

Rüyada Elma yemek uygulamaya koydugunuz planlarinizin olumlu sonuclarini alacaksiniz anlamindadir. Rüyada elmali bir sey yemek bir müsabakada ilk üce girmeye isarettir.

Yine Rüyada elma yediğini görmek, insanları baktığı bir malı yemekle tâbir olunur.

Bir kişi rüyada elmayı ısırdığını ve tadını damağında hissettiğini görse, bu Rüya, hayır ve ihsana, kazanca, faideye ve menfaate delâlet eder.

Rüyada elma yemek Kar getirecek bir ise yatirim yapacaginin haberidir. Rüyada agactan düsen elmalar görmek önünüze cok sayida güzel firsat gelecegine isarettir.

Agacta elma yemek görmek, yakin zamanda güzel bir haber alacaginiz anlamindadir.

Rüyada Elma Yemek yorumları

ASLI

3 CUVAL ELMA GORDUM

ahmet

küsütüğüm arkadaşım bana elma atıyordu

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*