Rüyada Doğum Yapmak Görmek

Sıkıntılardan kurtulmaya işaret eden doğum rüyası, Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum Ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günlere işarettir.

Rüyada Hamile bir kadının rüyasında doğum yaptığını görmesi ve bu doğumda bir kız çocuğu doğurduğunu görmesi erkek çocuk doğuracağına tabir edilir.

Rüyada doğum yapmak ve doğumda kız kız çocuk doğurduğunu görmek sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, erkek çocuk doğurduğunu görmek müjde ve kurtuluşa işarettir.

Hamile bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi doğum sıkıntılarının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye işaret eder. Bekar bir kızın doğum yapması evlenmesine delalet eder.

Hastanede doğum yapmak
Bir kimsenin rüyasında hastanede veya bir doğumevinde doğum yaptığını görmesi; yeni atılımlara girişmeye ve yeni iş imkanları aramasına işaret eder.

Rüyada doğum yapmak
Rüyada doğum yapmak ve erkek çocuğu doğurmak, ferahlık sevinç, müjde, ağırlıktan kurtulmaya ve selâmete ermeye delâlet eder.

Kız doğurduğunu görmek, izzet, şeref, ucuzluk, bolluk, güçlükten sonra kolaylık ve geniş bir rızka delâlet eder.

Kirmanî demiştir ki: Rüyada doğum yapmak, doğan çocuğun kız olması, büyük hayra ermeye alamettir. Erkek çocuk doğurduğunu görmek ise, üzüntü, keder ve gama işaret eder.

Cafer-i Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyada kadının erkek çocuk doğurduğunu ve çocuğun doğar doğmaz konuştuğunu görse, o kadın dünya ve ahirette selâmete erer.

Ebu Saidü'l-Vaaz da demiştir ki: Bir erkeğin rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, kendisine münasip olmayan bir ağır yük altına gireceğine, sonra ondan kurtulup düşmana zafer bulacağına delâlet eder.

Rüyada Doğum Yapmak yorumları

Yeliz

Ben şuan da 8 aylık hamileyim dün rüyamda evde doğum yaptım ve çok rahat oldu acaba yorum yazarmısınız bebek güzeldi büyüktü ve kız dı teşekkür ederim

Suna yaman

Ben 8 aylık hamileyim ve doğum yaptığımı gördüm çok rahat bişekilde tek başıma evin içinde ve oglum oldu gördüm onu kucağıma aldım süt verdim yorum yapabilirmisiniz

Cansu

Ben nişanlıyım rüyamda hastaneye gittim dogum odasina girdim erkek bi çocuğum oldu bana yarumunu gönderirseniz sevinirim teşekürler

suzan

ben ruyamda haliyemisim dogum yapmak icin bir tamirat yeri gib bir yerdeyim ben hastaneye gitmek istiyorum giderken suyum patlamis bebek geliyor cabuk olalim diye hastaneye gidiyoruz ama bir turlu dogum odasini bulamiyoruz bebek dogmadn uyandim bana yorumunu gonderirseniz sevinirim tesekurler

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*