Rüyada Domates Toplamak Görmek

rüyada Domates Toplamak görmek

Rüyada mevsiminde Domates Toplamak bolluk ve berekete işarettir. Mevsimi dışında Domates toplamak ise sıkıntıya yorumlanır.

Bir kişinin Rüyasında bir bahçeden domates topladığını veya bir manavdan satın aldığını görmesi; onu ve ailesini sevinç mutluluğuna götürecek birtakım haberlerin kapısında olduğuna işaret eder.

Bazı yorumculara göre Rüyada kırmızı domates toplamak altına, yeşil domates toplamak paraya delalet eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Domates Toplamak Görmek yorumunu okudunuz. Domates Toplamak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada D harfi ile başlayan Rüya Tabirleri D sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Domates Toplamak rüyanız hayr olsun.

Rüyada Domates Toplamak yorumları

ayşe

altin anlamına geliyo diye biliyorum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Sığır Görmek | Rüyada Sığır çobanı Görmek | Rüyada Sığırcık Görmek | Rüyada Sığırgözü Görmek | Rüyada Sıhır Görmek | Rüyada Sıhırbaz Görmek |