Rüyada Çorba İçmek Görmek

rüyada Çorba İçmek görmek

Rahat ve uyumlu bir hayatiniz olacak demektir. Çorba içmek maasinizin zamlanacagina, kendi isinizi yapiyorsaniz onun büyüyecegine isarettir.

Kişinin Rüyada çorba görmesi, hayat, geçim, sanat ve rızka delâlet eder. Rüyada çanak veya tabak dolusu çorba görmek, Rüya sahibinin geçiminin ve dünyasınınrahatlığına ve genişliğine delâlet eder.

Rüyada bir kap içinde çorba olduğunu görmek, hayır ve berekete delâlet eder. Çorbayı içmek, rızık ve menfaate işarettir. Rüyada çorbayı içerken üzerine döktüğünü görmek, işlerin dağılacağına ve üzüntülerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Tencere içinde bulunan çorba ve et gibi şeyleri görmek, münakaşa ve düşmanlık olmayan şerefli bir rızka işarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Çorba İçmek Görmek yorumunu okudunuz. Çorba İçmek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Ç harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Ç sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Çorba İçmek rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Bayanlara Özel