Para Bulmak

Rüyada Para Bulmak, iş hayatınızın düzene gireceğine, işlerde başarıya işarettir. Yine Rüyada para Bulmak ticaret
işleriyle uğraşmaya işaret eder.

Rüyada para bulmak Velayet, Başkanlık, Mülk, zenginlik, Hüküm ve Nimet demektir.

Rüyada para bulmak ve saymak

Kişinin rüyada para saydığını görmesi, rakiplerine karşı galip gelmeye, ele geçecek berektli paraya delâlet eder. Yine rüyada para saydığını gören kimse ise, arzu ettiği konuma gelmeye, hayal ettiği şeylere kavuşmaya, kaybettiği bir şeyi hatırlamaya ve ona yeniden malik olmaya işarettir.

Bir çiftçinin rüyada para saydığını görmesi, ekin tarlalarına yağacak yağmura yorumlanır.

Rüyada bozuk para bulmak

Rüyada birinin bozuk para bulduğunu görmesi, hiç ummadığı şeyin eline geçmesine de işaret eder. Yine rüyada bozuk para bulmak, dünya nimetleri ile tâbir edilir.

Rüyada para bulmak

Rüyada para bulmak, genişliğe, bolluğa ve ticaretten kazanılacak mala işaret eder. Yine rüyada kalabalık bir yerde para bulmak, ele geçecek nimete alâmettir. Rüyada para bulduğunu gören kimse bekarsa, evleneceğine işaret eder. Başka bir rivayete göre rüyada para bulmak zenginliğe işaret eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Para Bulmak Görmek yorumunu okudunuz. Para Bulmak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada P harfi ile başlayan Rüya Tabirleri P sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Para Bulmak rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Para Bulmak yorumları

recep

sevmediğim birkişiye bozukpara vermek

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Yosun Görmek | Rüyada Yön Görmek | Rüyada Yönetici Görmek | Rüyada Yönetmek Görmek | Rüyada Müzik Aleti Çalmak Görmek | Rüyada Yufka Görmek |