Rüyada Para Bulmak Görmek

Rüyada Para Bulmak, iş hayatınızın düzene gireceğine, işlerde başarıya işarettir. Yine rüyada para bulmak ticaret
işleriyle uğraşmaya işaret eder.

Rüyada para bulmak Velayet, Başkanlık, Mülk, zenginlik, Hüküm ve Nimet demektir.

Rüyada para bulmak ve saymak

Kişinin rüyada para saydığını görmesi, rakiplerine karşı galip gelmeye, ele geçecek berektli paraya delâlet eder. Yine rüyada para saydığını gören kimse ise, arzu ettiği konuma gelmeye, hayal ettiği şeylere kavuşmaya, kaybettiği bir şeyi hatırlamaya ve ona yeniden malik olmaya işarettir.

Bir çiftçinin rüyada para saydığını görmesi, ekin tarlalarına yağacak yağmura yorumlanır.

Rüyada bozuk para bulmak

Rüyada birinin bozuk para bulduğunu görmesi, hiç ummadığı şeyin eline geçmesine de işaret eder. Yine rüyada bozuk para bulmak, dünya nimetleri ile tâbir edilir.

Rüyada para bulmak

Rüyada para bulmak, genişliğe, bolluğa ve ticaretten kazanılacak mala işaret eder. Yine rüyada kalabalık bir yerde para bulmak, ele geçecek nimete alâmettir. Rüyada para bulduğunu gören kimse bekarsa, evleneceğine işaret eder. Başka bir rivayete göre rüyada para bulmak zenginliğe işaret eder.

Rüyada Para Bulmak yorumları

nazlı

asansörde para buldum acaba nedır teskkurler

özgür

rüyamda yoldan para buluyorum daha sonra paranın sahibini buluyorum okişi çok mutlu oluyor

recep

sevmediğim birkişiye bozukpara vermek

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Çark Görmek | Rüyada Çarpılmak Görmek | Rüyada Çarpışma Görmek | Rüyada Çarpmak Görmek | Rüyada Çarşaf Görmek | Rüyada Çarşamba Görmek |