Rüyada Beşik Görmek

besigin icinde güzel bir bebegin yattigini gördüyseniz, bu, zenginlige ve sansa isaret eder. besigi sallamak ise hastaligin habercisidir. Rüyada besik görmek; evlenmeye ve bir cocul sahibi olmaya, besik vermek, kirmak veya satmak; bosanmaya, madeni besik görmek; erkek cocuk dogurmaya, tahta besik ise kiz cocugu dogurmaya, cocugu besige yatirmak; Aile fertlerine yararli olmaya, cocugu besikten almak; aileyi ihmal etmeye isarettir.

Rüyada Beşik aldığını veya beşik içinde olduğunu görmek, hayır ve berekete delâlet eder.

Bekâr bir adamın rüyada beşik aldığını veya kendisine beşik
verildiğini görmesi, evleneceğine işarettir.

Bazı kere de beşik görmek, üzüntü, keder, sıkıntı ve ağlamaya delâlet eder. Zira beşik küçük çocukların çığlık attığı bir yerdir.

Rüyada beşiği kırdığını, sattığını görmek iyi değildir. Beşiğin kendi kendine kırıldığını görmek, eğer çocuğu varsa, çocuğun ölümüne delâlet eder .

Rüyada bir çocuğu beşiğe yatırıp salladığını görmek, evlât ve zevcesine güzel muamele etmeye işarettir.

Çocuğu beşikten çıkardığını görmek ise, evlât ve iyâline ve akrabalarına karşı hizmet ve şefkat noksanlığına delâlet eder.

Rüyada Beşik yorumları

zilan

rüuamda beşik görydm ama beşşiğin içinde bebek var mı yokmu bilmydm baktım tam beşiğe bakıcm dedm baktım küçük ve kırmızı bi yılan beşiğe doğru geliyodu ben taş atydm hemen kacyodu bu ne anlama geliyr....

sadet

eşimin beden habersiz bir evi olması ve bir mavi beşik olduğunu görmek

ELİF

rüyamda beşik gordum ve anlamı ndr..???

Ozlem

Selaam aleykum

Been eski sevgilimle bulusuyorduk
Ona hamile oldugumu soylediim(şakaydi)
Ve sevgilim şok a girdi
Ordan sinirli sinirli beni bir eve gorturdu daha bitmemis bir ev di
Ev bos tu ama sadece bir besik vardi
Sevgilim bana kiziyordu ama o bebek meselesi icin degil baska bi mesele
Ondan sonra barisiyoz ve kendimizi besikte buluyoruz iliskiye girecektik
Ama ben istemedim dugunden once olmaz dedim
Ve uyandim
Bu ruyan in anlami nedir ?

Hüseyin

Rüyamda kalabalık bir şekilde amerikaya amcamın oglunun cocugunu gormeye gıttım.ıkız beşık goturduk.sonra gezmeye cıktım merdıvenlı yolun en tepesıne cıktım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Sınıkcı Görmek | Rüyada Sınıkçı Görmek | Rüyada Sınır Görmek | Rüyada Sınır ve damar Görmek | Rüyada Sıpa Görmek | Rüyada Sıper Görmek |