Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bir bebek görmek sevilen kimsenin tatli sözleridir. Rüyada bebek görmek, bebek haberdir. güzel bir bebek iyi haberdir.

Rüyada çirkin, cılız sıska bir bebek görmek tatsız kisa süre sonra para gelecegini bildirir.

çok güzel giyimli bir bebek saglikli ve sevincli göründüyse varolan sikintinin önemsiz ve cabuk atlatilacagina isarettir.

Rüyada Ağlayan Bebek yorumları

elif

rüyamda çok tatlı beyaz tenlı tombiş bir bebek gördüm sürekli emziriyordum çok tatlıydı

PINAR

RUYAMDA BEYAZ TENLI GUZEL BIR BEBEGI SEVIYORUM KUCAGIMDA

sinem

ben ruyamde cok guzel bir bebek gordum ama cok goruyorum boyle

gamze

nişanlıyım seneye allah izin verirse bebeğimiz olacak

ayse

rüyamda bir evin içinde birsürürü bebek ve anneleri var bebeklerde uyuyor

hilal

rüyamda yegenimi bebek olarak gordum şişko ve sevimliydi

kadriye

nişanlıdır kız kardeşim rüyamda görüyordum onu kapının önündeyiz kardeşimin bebegi vardı kucagısında kız bebek benim kucagıma veriyordu oturuyordu kapıda bebek güzeldi tatlıydı ben çok seviyordum bebegi acaba üşürmü diyordum

halime

beşikte iki tane bebek görmüştüm

ahmet

okulun bahçesindeyim sevdiğim kişi bana seni sevmiyorum diyo ben öyle bakıyorum hava çok güneşli

kemal

çok endişeliyim. rüyamda çirkin, bazı dişleri metalden bazıları, bazılar çürük bana sinirli ve kızgın bakan yaklaşık 1-2 aylık cinsiyetini bilmediğim beyaz bir battaniye ile çevrili bir bebek bana kafir olduğumu söyleyerek güldü. ardından ben namaz kılıyorum dedim. Hayır sen kılıp kılıp bıraktın dedi. Kalkıp abdest alsam Allah beni affeder mi dedim. Hayır affetmedi dedi. Sonra uyandım ya da sonrasını hatırlamıyorum. evliyim 7 aydır çocuk bekliyoruz. Ama çocuk durumunu aklıma takmadım hiç ve hayırlısı dedim. Çocuğun söyledikleri ilahi sözler gibi endişe uyandırdı.

özge

4 senelik evliyim rüyamda başka bir kadının bebeği olduğunu ve onu bırakmak zorda olduğunu gördüm o bebeğide ben alıyorum benim bebeğim oluyor emziriyorum onu ve benim gerçek hayatta bebeğimiz yok olmadı yani

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*