Rüyada İntihar Etmek Görmek

Rüyada intihar etmek, Rüyada intihar ettiğinizi gördüyseniz, bu, yakında birtakım aksiliklerle karşılaşacağınız anlamına gelir.

Başka birinin intihar ettiğini gördüyseniz, bu başka insanların hatalarından dolayı hayatinizin olumsuz etkileneceğinin işaretidir.

Rüyada intihar eden birisini görmek, üzüntülü bir habere veya sıkıntı verecek bir durumla karşılaşmaya işaret eder. Rüyada intihar etmek ise sıkıntıların geçeceğine refah ve saadete ermeye işaret eder.

Mesela rüyanızda size bir insanı öldürmeniz emrediliyorsa veya intihar etmeniz isteniyorsa bununla Amel etmek söz konusu olamaz. Çünkü bir insanı öldürmek ve intihar etmek Kur an-ı Kerimde ve Sünnette haram kılınmıştır.

Rüyada İntihar Etmek yorumları

yekbun

rüyamda sevgilim başkasıylan mesjlaştını gördüm bende intahar ettim

yasemin

rüyamda evimin içinde dizlerime kadar berrak bir su var.ve o suyun içinde gerçekte hiç tanımadığım rüyamda ise aşık olduğum bir genç ölmüş ve beni yanına çağırıyor.o suda kendimde boğulmak üzere intihar ediyorum.suya dalınca su derinleşiyor suyun ağzımdan burnumdan ciğerlerime dolduğunu hissediyorum ama kurtulmak için bir çaba göstermiyorum.öldüğümü hissettiğimde çok büyük bir rahatlama hissediyorum.ve sevdiğim genç bana bir adet kırmızı gül veriyor.o gülü kokladığımda uyandım.rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden tşk ederim

şükran

komşumuz ve çok yakın arkadaşımdı şükran ben evlendim o nişanlandı pek görüşemedik artık sonra evinde kendini asarak intahar ettiğini düydüm çok yıkıldım gözümü onunla açtım onunla büyüdüm şimdi her zaman rüyama giriyor onu görümce sen öldün nasıl olur bu diyorum ona bana hayır ben ölmedim beni ailemden gizli alıp bir yurda yerleştirdiler ben yaşıyorum sonra bana sarılıp öpüyo beni ne yurdu kaldığın yeri bana söyle dediğim zaman bende bilmiyorum tam olarak nerde kalıyorum sonra bak burdayım ben boşver bunları diyo uyanıyorum hemen hemen hep aynı bu şekilde geliyor rüyalarıma ama farklı yerlerde lütfen yorumunu yaparmısınız

Orhan

Annem ve iki kardeşimle oturuyorduk, yemek hazırdı, annem fotoğraf çekinmemizi söyledi. Çekindik, sonra annem balkondan ayaklarını sarkıtıyordu. Ezan okunuyordu, anneme hadi anne Allah rızası için girde içeri yemek yiyelim dediğimde mutlu diye bir şey dedi ve atladı indiğimde de fotoğrafta benden iki tane vardı ama bi tanesinin yüzü bulanıktı,siyah gibi buğuluydu...

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*