Insan

bir kimse Rüyada tanimadigi ve kimseye de benzetemedigi bir insani görse, o adam rüyayi görenin nefsidir. o'na göstermistir. eger rüyayi gören o kimseye hayir is islemisse kendi fiilidir. bazen bu Rüya, rüyayi görenin rizik ve ecelinin son haddinde oldugunu gösterir. eger iki kisi görse, korkusu varsa korkudan emin olur. eger üc kisi görse bu rüya sahibinin haram seyleri islemekten kendisini muhafaza etmesine isaret eder. gördügü adam makam sahibi birisi ise ve ondan da yeni bir elbise aldigini görse, makam sahibinin yerine tayin edilir. eger o kimseden ip aldigini görse rüya sahibi ondan ümidini keser ve aralarinda düsmanlik ve bugz meydana gelir. insanlardan ma'ruf ve meshur kimse hakkinda görülen rüya, nefsine, cinsine, benzerine veya sehir ve meslegine isarettir. bir kimse tanidigi bir insanin Rüyada yüksek rütbe sahibi oldugunu veya bulundugu rütbeden düstügünü yahut da o kimseye bir afet ve belanin geldigini görse, gördügü gibi o adama hayir yada kötülügün gelecegine alamettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Insan Görmek yorumunu okudunuz. Insan ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada I harfi ile başlayan Rüya Tabirleri I sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Insan rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Insan yorumları

Elif

rüyamda keçi kılının tanımadığım kel bir adama saç olarak takıldığını ve bu adamla babamın evimize büyü yaptığını gördüm. adam uzun boylu cüsseli ve mavi gözlü idi. o keçinin kılı sayesinde gözlerimden bana büyüyü işledi. babam eve ve aileme cinler salıyordu. bizde annem ve kardeşimle anneanneme sığınıyordu. bu ne anlama gelir?

meryem

nişanlımın yanında başka bi kız gördum ama nısanlım telefonla konuşuyordu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Cephe Görmek | Rüyada Cerahat Görmek | Rüyada Çerçi Görmek | Rüyada Çerke Görmek | Rüyada Cerrah Görmek | Rüyada Cesaret Görmek |