Rüyada İnek Sağmak Görmek

rüyada İnek Sağmak görmek

Rüyada memeleri süt dolu inek, bereketin ve bolluğun ifadesidir. Bir ineği sağdığını gören kimse, mal biriktirir. Bir inek bulup onu eve götürdügünü gören kimse, hayra erişir. kadının Rüyada inek sağdığını görmesi, nimete ve zenginliğe delâlet eder.

Rüyada memeleri süt dolu inekler görmek, bereketin ve mutluluğun işaretidir. Hayırlı kısmet, iyi niyetli, yardım seven kadın akrabadır. İneği sağmak, kadın akraba veya dosttan kısmet almaktır. Rüyada çok sütlü inek görmek, zengin akraba anlamına gelir.

Rüyada inek sağdığını görmek, güzel ilişkiye, siyasete ve rızık temin etmeye işarettir. İneği sağıp sütünü içtiğini görmek, zenginliğe, şan ve şerefe delâlet eder. Rüyada bir kimsenin ineği sağdığını görmesi, sultan tarafından gelecek mal ve nimete alâmettir.

Rüyada bir tüccarın inekten süt sağdığını görmesi, helâl rızık ve kazanca delâlet eder. Ve sağdığı süt miktarınca dünya o kimseye meyleder. Bekâr bir kimsenin rüyada ineği sağıp sütünü içtiğini görmesi, saliha ve şerefli bir kadınla evlenmeye delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada koyun, keçi, inek ve manda gibi sütü ve eti helâl hayvanları sağdığını görmesi, helâl rızka, menfaat ve nimete delâlet eder.

Rüyada ineği sağıp sütünü içmek
İneği sağıp sütünü içtiğini görmek, fakir için zenginliğe, izzet ve şerefe delâlet eder. Zengin için de malının ve şerefinin artmasına işarettir.
inek sağmak

Rüyada İnek Sağmak yorumları

ben elvan

benim eşim cezaevinde rüyamda eşimin çıktığını görüyorum anlamı nedir

ben elvan

ben rüyamda inek olmuş hiç durmadan koşuyordum anlamı nedir çok merak adiyorum

vicdan

rüyamda başıma inek düştü manası nedir

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Emri bil maruf Görmek | Rüyada Emribi l maruf ve nehyi ani lmünker Görmek | Rüyada Emzik Görmek | Rüyada Enam suresi Görmek | Rüyada Enbiya (peygamberler) Görmek | Rüyada Enbiya suresi Görmek |