Rüyada Çanta Görmek

Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız.

Rüyada çanta görmek yakinda bir yolculuga çikacaginiza delildir. Deri bir çanta görmek, ev içindeki darginliklarin tatli bir sekilde sona erecegine, kumastan yapilmis bir çanta görmek bazi dedikodular duyup üzüleceginize, yirtik bir çanta görmek ise, çilginca bir ise hiç düsünmeden para yatiracaginiza isarettir. Çantasina para koydugunu görmek, banka hesabinin çogalacagina; çantasini kaybettigini görmek, banka hesabinda parasinin azaldigina; çantasini kaybettigini ama bir kaç Gün sonra buldugunu ve sevindigini görmek satisa çikardigi bir malindan yüklü bir para alacagina; elindeki mesin çantasinin birden bire bez çanta haline geldigini görmek, dostlari tarafindan zarara ugrayacagina; aslinda bez oldugu halde elinde birden bire deri çanta görmek, bu rüyanin aksiyle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada çanta görmek yolculuga çikamaya isarettir.

Rüyada Çanta yorumları

fadime

rüyamda denizin üstünde siyah çanta gördüm gidiyordu

feryal

rüyamda çantamın yırtıldığını gördüm ve daha büyük bir çanta aldım içine eşyalarımı boşaltıyordum.

korkuyorum

mrb ben ne zamandır bi çanta istiyorumm ama bulamıyodum bugün ilk işim o çantayı aramak oldu ama bulamadım korkuyorum acaba birşey mi olacak bana yardım edin

merve

rüyamda uzağa gitmiş bir arkadaşım bana çantasını veriyordu ve şöyle dedi çantaya zincir bağladım bu defa al diyordu ne demektir

mine

rüyada koltuğun üzerinde bir sürü çantalar vardı ben onları atıyordum.ne anlama gelir

füsun

Rüyamda sevmediğim bir arkadaşımın çantası benim omuzumda imiş istiyor ve veriyorum

aysun

rüyamda yeni deri bir çanta almış ve eski çantamın içindeki eşyaları yeni aldığım çantaya yerleştiriyordum...

gülsüm

rüyada eski bi çantam vardı. yeni bir çanta alıyorum. fakat kayınvalidem (rahmetli) yeni bir çanta almama kızıyor. ben de eski çantamın sapını göstererek eskidiğini söylüyorum.

teşekkürler...

leman

rüyamda kardeşimin eşi beni çağırıyo ve 9 10 kadar çanta var yanında al senin olsun diyor

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*