Rüyada Ayı Görmek

rüyada Ayı görmek

Dost ve yardımcı görülen birinin aslında kötü niyetli olması ve zarar vermesi anlamındadır.

Rüyada Ayı görmek, âfet, belâ ve fitneye işarettir. Bazı kere de ayı görmek, şiddet ve kuvvetli olmayan, düşmanlığında hileye başvuran hırsıza delâlet eder.

Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından menfaat görmeye işarettir. Yine ayıya bindiğini görmek, düşmana galip gelmeye delâlet eder.

Rüyada ayı derisi görmek mala, bazı kere de kötü, boşanmış ve oyunla meşgul kadına delâlet eder.

* Kara ayı: Aile içinde tartışmaya.

* Ayı avı: Yakında birinin ölmesi ve yüklüce bir mirasa.

* Ayının bağlı olması: Rahatsızlık verici olaylar yaşamak ve büyük acılar çekmeye.

* Ayı oynatmak: Bir düşmana üstünlük sağlamaya.

* Beyaz ayı: İşlerin açılması ve kazancın artmasına işarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Ayı Görmek yorumunu okudunuz. Ayı ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada A harfi ile başlayan Rüya Tabirleri A sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Ayı rüyanız hayr olsun.

Rüyada Ayı yorumları

таджшр

yuxuda man gordum ki mesada ayi var ana bala bunlar manimla dosd olur man eva qaydanda onlari mesada azdrib eva qayidmaq isdadim amma onlar mani qoxlayib tapirdilar

Esra

Ben 2 gündür hayra delalet eden seyler görüyorum!!! 1 gördüm sey: evin su basmasi 2 gôrdüm sey : buzun üstümde yatiyorum ve buz catlar o arada beni biri kurtarir sonrada orada yatan kücük bir beyaz ayiya rastladim ama o ölü bir beyaz ayiydi!!!

kara ayi

ayi beni,babami,ablami kovuyor

nergis

ben köyde 2 tane ayı gördüm zarar vermiyodu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Inat Görmek | Rüyada Inat Etmek Görmek | Rüyada Inci Görmek | Rüyada Inci Gerdanlık Görmek | Rüyada Incil Görmek | Rüyada Incili Bilezik Görmek |