Rüyada Ayna Görmek

Bir hayal aleminde yaşamaya, yakınlarına kimseyi yak-laştırmamaya, bazı yorumculara göre ise bir kadına işarettir. * Aynada kendini görmek: Bekârlar için evliliğe, evliler için sorunların çözümüne; iş hayatı için ise,bozulmaya. * Aynada bir genç görmek: Bir düşmana. * Hasta birinin aynaya bakması: Ölüme. * Bir kadının aynaya bakması: Hamile ise bir kız çocuğuna, değilse, aldatılmaya. * Aynanın yere düşmesi: Kâra, mutluluğa. * Ayna silmek: Ünlü olmaya. * Ayna sırlamak: Bir kötülüğe. * Yuvarlak ayna: Söylentiler yüzünden üzülmeye. * Sakallı olmadığı halde kendini aynada sakallı görmek: İşlerin düzelmesine, para kazanmaya ve saygınlığın artmasına. * Aynada yaşlı birini görmek: İyi ama biraz uçarı bir dosta. * Aynada kendini değişmiş görmek: Yaşamda aksiliklerle karşılaşmaya. * Ayna kırılması:- Bir dost tarafından aldatılmaya. * Ayna hediye etmek: Bir dost yüzünden üzülmeye. * Sırları dökülmüş ayna: Kazanca ve bir yardım almaya. * Kırık ayna: Eşin ölümüne. * Süslü ve büyük ayna: Haklı nedenlerle dostlardan uzaklaşmaya. * Ayna satmak: İşlerde zarara girmek. * Aynaya bakmak: Bu günlerde çok aksi bir insan olmaya. * Aynada kendini karşı cins olarak görmek: Evliliğe. * Çerçeveli ayna: Para kaybına. * Aynada cinsel organ: Üzüntülerin geçmesi ve mutluluk. * Aynanın kaybolması: Büyük paralar kazanmaya. * Ayna satın almak: Düşüncesizce davranışlar yüzünden kötü duruma düşmeye. * Aynaya ters bakmak: Aile içinde bir istek yüzünden kavgaya. * Küçük ve sade çerçevesiz ayna: İş hayatında bazı kişiler tarafından aldatılmaya yorulur.

Rüyada Ayna yorumları

şeyma

ben rüyamda eşşek görüm ne demek

fatmanur

rüyamda aynaya bakıyordum ve birden bir el göründü aynanın dışına çıktı o el ve onu tutmamı istedi ama ben tutmadım lütfen cevap yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

esra

rüyada ayna gördüm

bayram

rüyamda eSime ayna hediye aldim ne demek

bahadır

rüyamda arabamın dikiz aynalarını ikide bir sabaha kadar düzeltmeyle uğraştım

elif

rüyada aynayı kendim kırdım bunu anlamı ne

ayşe

rüyada büyük bir ayna gördüm

hayriye

Rüyamda sürekli kazalarda geçirip kurtuluyor babaların evdeki ayna üstüme üstüme geldi bedava parça oldu babam üstüme yürüdü kızım naletlendinmi dedi.

Aysun

rüyamda aynada kendimi gördüm ama aynadaki kendim benim hareketlerimi yapmıyordu bana bakıyor gülüyor bazen sinirli duruyor farklı hareketler ediyordu bu nedir sizce lütfen

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*