Rüyada Derede Balık Görmek

rüyada Derede Balık görmek

Rüyada bir dereden Balık görmek, zenginliğe, bereketli mala ve hayattan lezzet almaya delâlet eder.

Yine Derede çok sayıda balık görmek feyz ü berekete, hayır ve nimete yorumlanır.

Yine Rüyada bir kişinin dere kenarında ve yeşillikler içinde balık avladığını görmesi sağlığa, sevince, müjdeye, ferah ve genişliğe ve ele geçecek bereketli paraya delâlet eder.

Rüyada dereden balık tutmak ise güzel işlere ve beklenmedik yerden gelecek rızka delâlet eder. Rüyada Balık ağı görmek, helâl kazanç için bir iş tutmaya işarettir.

Rüyada nehirde ve derede yüzen balık görmek, Rüyanızda nehir veya dere içerisinde yüzen balıkları ele geçecek helâl mala işaret eder.

Rüyada derede elle balık tutmak ise bereket, nimet ve mala işarettir. Yine derede elle çok balık tutmak, güzel hayata ve kolay maişete işarettir. Yine dereden elle balık avlamak hayır ile tâbir edilir.

Rüyada bir dereden küçük balık görmek ise hayat boyu zevk ve lezzet almaya, hayır ve nimete delâlet eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Derede Balık Görmek yorumunu okudunuz. Derede Balık ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada D harfi ile başlayan Rüya Tabirleri D sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Derede Balık rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Basamak Görmek | Rüyada Başbakan Görmek | Rüyada Basımevi Görmek | Rüyada Baskül Görmek | Rüyada Baston Görmek | Rüyada Başörtü Görmek |