Peynir

Rüyada Peynir görmek; zenginlige, gören hasta ise iyilesecegine, huzura, bekar biri icin evlilige, evli ve Hamile bir kadin icin; cocuga,uzun ömre isarettir.

Rüyada peynir zenginlik ve bereket demektir.

rüyada peynir, bekar icin nikahlanmaya, hamile olan hanim icin cocuga, artan mala ve uzun ömre isarettir.

Koyu sütten yapilan peyniri hamile kadinin görmesi, gebeliginden kurtulmasina isarettir. bazen peynir, rizik ve berekete, faiz karismis bir mala isarettir.

Rüyada Peynir, rahatlikla beraber maldir. Yaş peynir, tabirde kuru peynirden hayirlidir. peynir, rüyayi gören icin hazir mal ve senenin bolluguna isarettir. denilmistir ki, kuru peynir, yolculuktur.

Yine denilmistir ki, bir kilo peynir onbin dirhem maldir. peyniri ekmege katik edip yedigini gören kimsenin gecimi güc ve cetin olur.

Denilmistir ki, peyniri Ekmek ve cevizle yedigini görmek, rüyayi görenin haline göre peynirin her kalibi yüz yahut bin dirhem maldir. bazen de peynir zillet ve meskenete, kurusu, yolculuga ve rizka, tazesi de kendi yerindeki rizka isarettir.

Rüyada peynir yemek, is yasaminda başarı ile yorumlanir.

Rüyada Peynir görmek veya almak, erkekler icin ticarette büyük para kazancina isaret eder. Bekarlar icin evlilige, evli ve cocuklu bir kadin icin miras kalacagina yorumlanir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Peynir Görmek yorumunu okudunuz. Peynir ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada P harfi ile başlayan Rüya Tabirleri P sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Peynir rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Peynir yorumları

defne

rüyada yeni yapılmış leğen dolusu yaş peynir görmek neye işaret eder

memet kürd

işte böyle küpe kocaktım suda tertemizdi

müjde

rüyada yerler dökülmüş sürülmüş tereyağ ve kalıp kalıp paketli peynirler görmek ve birazını almak ne demek

yaşar

rüyada peynir kesmek de mek ?

büşra

rüyada komsudan beyaz peynir istemek nedemekdir???

arda

rüyamda bidon bidon peynir gördüm

aziz

rüyada yaşpeynir dağıtmak ne demek ....

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Akıntı Görmek | Rüyada Akı (akımilatör) Görmek | Rüyada Akık Görmek | Rüyada Akik taşı Görmek | Rüyada Akika kurbanı Görmek | Rüyada Akis Görmek |