Rüyada Pencere Görmek

rüyada pencere görmek; kötülüge,siddete, pencereden atlamak; mahkeme ile bir isi olacagina, camli pencere görmek; capkinliga, pencere arkasindan etrafi seyretmek; bu günlerde pek sansinin olmadigina ve islerinin yolunda gitmeyecegine, pencereyi kapatmak; sikintiya, pencereyi kirmak; yaptiginiz isler sonunda zarar göreceginize,kendini pencereye bagli görmek; cok kötüdür,gören kisinin aklini kaybedecegine isarettir.

Rüyada görülen pencere, cephesi disari olan bir evde olursa, ev sahibine isabet edecek mülke ve nail olacagi izzet ve arzuya kavusmaya isarettir. eger bu rüyayi gören üzüntülü ve kederli ise, ondan kurtulur. hasta ise, sifa bulur. rüyayi gören bekarsa, ister erkek ister kadin olsun evlenir. rüyada penceresi olmayan bir evde pencere görmek sultan icin saltanata ve tüccar icin ticaret yapmaya isarettir. rüyada pencere görmek, kendisine bakilan bir adama isarettir. düsmani bulunan bir kimse, rüyada pencereye uzaktan baksa düsmanina galip gelir. Ümit ettigi seye kavusur. sevinc icerisinde isleri yürür. tüccar olan bir kimse rüyada pencere görse, kazanc, Kar ve servete kavusur. her ne olursa olsun, akranlarina üstün gelir. rüyada pencere yapmak tabirce ev yapmak gibidir.

Rüyada Pencere yorumları

i

rüyada çerçeve mal mülk ile ilgili köşeye sıkışmaktır

havva yıld

rüyamda evimizin kapısının kaldırılmış olduğunu gördüm.bunun yerine bir pencere olduğunu gördüm.komşum kaldırtmış o kapıyı ordan banada bundan sonra burdan gir çık diyor .diğer komşularda bana niye eziyet ediyor diye o komşuma kızıyorlar oda ben eziyet etmiyorum diyor hayırdır inşaallah

A_V_N_İ

merhaba kolay gelsin .... ben makinistim , birlikte tren sürdüğümüz ustamla bir istayon gibi yerde mola vermek için durduk ustam bana aşağıya inip öğle yemeği için yiyecek birşeyler almamı söyledi 15 dakika sonra hareket edeceğiz geç kalma dedi ben de indim aşağıya biraz gidince bir kaza sesi geldi geri dönüp baktım kaza yapmış bir tren vardı ustam olup olmadığını anlamak için çağırdım ama cevap alamadım . sonra gittim bir mahalle arasından geçip bakkala vardım istediğim şeyler yoktu galiba bunun üzerine bende eve gittim ev yakın zaten deyip biraz kırsala vardım iki katlı eski büyük bir ev gördüm . sanki terkedilmiş gibi olan bizim evin çok fazla sayıda penceresi vardı pencerelerinin camlarının hemen hemen yarısı kırılmıştı ... kim kırdı diye düşündüm önceden kendimin kırmış olduğunu hatırladım ve daha önce başka biriyle yaptığımız bir kaza aklıma geldi o an ve bu olayın da onun gibi cereyan edeceğini hissettim (daha önceki olay 1 ay önce yolda bir vatandaş intihar etti ve öldü mahkemeye çıktık ve suçsuz bulunduk) ve uyandım

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*