Rüyada Fare Görmek

rüyada fare görmek bir kaç şekilde tabir edilmektedir. Fareler rızık olan yerlerde bulunduğundan Rüyada Fare görmek rızka işaret eder.

Farelar yiyecek olan yerlerde dolaştıkları için Rüyada evde farelerin oynadığını görmek, rızkın devamlılığına ve çokluğuna işarettir.

Bazı Tabirciler farelerin yiyeceklerini hep çaldıklarından Rüyada fare görmek yorumunu, hırsıza ve fesat fitneci bir kadına yorumlamışlar.

Rüyada fareyi yerinden çıkarmak: Bir kimsenin rüyada fareyi yerinden çıkardığını görmesi, o yerde nimet ve bereketin az olacağına işarettir.

Rüyada bir fareye sahip olduğunu görmek, hizmetçi ile yorumlanır. Rüyada beyaz fare görmek gündüze, siyah fare görmek geceye işaret eder.Rüyada Fare Görmek

Rüyada farenin yeri eşmesi: Rüyada farenin bir yeri deldiğini görmek, ev soyan hırsızlara işaret eder. Yine rüyada farenin kendi elbisesini kestiğini görmek, Rüya sahibinin geçmiş ömrünü haber vermesine işarettir.

Gündüz uykusunda ve gündüz görülen rüyada fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezinir bir halde görmek, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alâmettir.

Rüyada fare avlamak Nablusi: Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kadına işaret eder.

rüyada çok fare görmek: Rüyada evinde nice nice farelerin olduğunu görmek, o kimsenin evine kendilerinde hayır ve bereket olmayan kadınların girmesine işarettir.
Ruyada Fare Gormek

Rüyada yatakta fare görmek: Yine bir kişinin kendi elbisesinde veya yatağında bir fare görmesi, işlerine karışan hayırsız bir kadına işaret eder.

Rüyada fare öldürmek: Rüyada bir fare öldürdüğünü görmek, kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye işarettir.

Rüyada fare avlamak: Rüyada bir fareyi avladığını görmek de, yine bir kadına hile ederek onu avlamaya işarettir. Bir adamın rüyada farelere ok veya taş attığını görmesi, kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delâlet eder.
Rüyada Fare Görmek Ne Demek

Rüyada fare görmek: fare rüyalari hic iyiye yorumlanmaz. fare rüyalari saglikla ilgilidir. ayrica iste basarisizlik, zarar vb de isarettir. evine fare girdigini gören zarara ugrar.

Rüyada farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene icinde ucuzluk ve bolluga erisir. bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder.

bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine ici bozuk bir kadina isaret eder. bazi tabirciler, fareler, ev halki ve coluk cocuktur, dediler.
Rüyada Beyaz Fare Görmek

bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. bir kimse bir fare derisine rastladigini görse,o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal gecer.

Rüyada ölü fare görmek: Fare gizli bir düşmana da işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder.

Rüyada fare görmek iş yaşamında ve Aile hayatında sorunlar yaşayacağıza da yorumlanır. Yine Rüyada fare görmek, sahte dost ve arkadaşlar ile düşmanlara işaret eder.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, malinin eksilecegine delildir.
Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder.

Rüyada fare avlamak: Bir kimse kendisini fare avladığını veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler.
Rüyada Fare

Rüyada fare ısırması : rüyada fare tarafından ısırlmak, düşmanınızla karşı karşılaçacağınız ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir. Rüyada fare görmek, nefse dair olup halktan gizli, Allah'a karşı suç işlemeye ve kötü zan beslemeye işaret eder.

Rüyada Fare yorumları

Merve

Rüyamda farenin eşarbımı kemirdiğini görmek ne demektir

Serap

Rüyamda fare bana fare saldırgen gördüm

Mert

Rüyamda açık bi alanda çok ama çok farenin dolaştığını gördüm

safir

ruyamda sevdgim erkek arkdsmn evindeym ama evli olmaidmz icin ayri doalrdayz kapilar acik onu uyurken goruyorum odamnkapisndan bnm yatagmn tindan 2 tane buyk gri fare cikiob kapinin ynaina gidiyo benm kapidan cikmami ve sevdm kisiyi uyarmami istemiyorlar ve ben yermden kalkib uyaramiyorum sevdgim kisyie buyu yapilcakms o farelerde benm onu uyarmami engelemek icn korkutmak cin odama yolanmis .sevglmn evinde oldumda aileside var sonra bni aldatigni ogreniorum ruyamda cunki sevdm kisi uykusunda konusb sayikliyo yabdikalrini bende ailesine solyuorm esyalrimi alb gitmek istiom esyalrmi getiriolar ne kadar cok esyam varms sizde diyorum ailesi uzuluyo sonra yasli beyaz sacli zayf bir amc agoruorum o evin dedesiymis oyle ne anlama gelr. lutfen arastrdm bulamadm. bnmle igllimi yoksa svedigm erkegn basinami bisi gelcek tske derm simdiden

Emre

bende fare gordum ayyakkabimin icinde

haydar

rüyamda namaz kılarken birden tavandan çıtırtılar geliyor daha selam vermeden önüme bir fare düşüyor içimde bir korku oluşsada namazı bozmuyorum tahiyata oturunca fare boynuma çıkıyor çok korkup namazdan çıkıyorum korkuyla uyandım

gokhan

ruyamda fareyi evden çıkarmaya çalıştım fakat çıkartamadım farenin tuylerinin arasında beyaz da var dıı

Une cerise

Buzdolabimizi acdigimda, cok acip kapadim, her seferinde de bocek yavrularinin ve bir fare yavrusunun kosduklarini gordum, en sondada acdigimda buzdolabindan ciktilar, cok korkdum

onur

suyun icinde bogulmak uzere olan bi fareye yardim ettim benden yardim istiyordu we benden baska kimse duymuyordu onu .hayatini kurtardim ama uyaninca bu ruyaya anlam weremiorm anlami nedir ?

MuratTEKİN

Rüyamda birden çok fare gördüm ve fareler zaman içerisinde mutasyona uğramış kanatları var ve serçe yuvalarına dalıyordu. daha sonra onları öldürmek için baya bi çaba harcadım. sabah uyandığımda yaşadığım zamana şükür ettim...

tuba demir

rüyamda fare gordum her yeryerde bir fare

şule

Rüyamda fare beni kovalıyordu bu ne anlama gelir

Ahmet Yılm

Rüyamda soğuk duş alırken, afedersiniz ama kocaman bir fare bacağımdan tırmanıp, makattan vicuduma girip, bir müddet içimde dolaşıp, yine makattan çıktı. Bunun anlamı nedir ?

CAN

rüyamda iki fare gördüm fare nin biri fırlayıp koynuma girdi bende elimle tutum attım kaçıp gitti

BUĞRA

yeni doğmuş iki fare gördüm emekliyerek gidiyordu

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*