Rüyada Fare Görmek

rüyada fare görmek bir kaç şekilde tabir edilmektedir. Fareler rızık olan yerlerde bulunduğundan Rüyada Fare görmek rızka işaret eder.

Farelar yiyecek olan yerlerde dolaştıkları için Rüyada evde farelerin oynadığını görmek, rızkın devamlılığına ve çokluğuna işarettir.

Bazı Tabirciler farelerin yiyeceklerini hep çaldıklarından Rüyada fare görmek yorumunu, hırsıza ve fesat fitneci bir kadına yorumlamışlar.

Rüyada fareyi yerinden çıkarmak: Bir kimsenin rüyada fareyi yerinden çıkardığını görmesi, o yerde nimet ve bereketin az olacağına işarettir.

Rüyada bir fareye sahip olduğunu görmek, hizmetçi ile yorumlanır. Rüyada beyaz fare görmek gündüze, siyah fare görmek geceye işaret eder.Rüyada Fare Görmek

Rüyada farenin yeri eşmesi: Rüyada farenin bir yeri deldiğini görmek, ev soyan hırsızlara işaret eder. Yine rüyada farenin kendi elbisesini kestiğini görmek, Rüya sahibinin geçmiş ömrünü haber vermesine işarettir.

Gündüz uykusunda ve gündüz görülen rüyada fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezinir bir halde görmek, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alâmettir.

Rüyada fare avlamak Nablusi: Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kadına işaret eder.

rüyada çok fare görmek: Rüyada evinde nice nice farelerin olduğunu görmek, o kimsenin evine kendilerinde hayır ve bereket olmayan kadınların girmesine işarettir.
Ruyada Fare Gormek

Rüyada yatakta fare görmek: Yine bir kişinin kendi elbisesinde veya yatağında bir fare görmesi, işlerine karışan hayırsız bir kadına işaret eder.

Rüyada fare öldürmek: Rüyada bir fare öldürdüğünü görmek, kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye işarettir.

Rüyada fare avlamak: Rüyada bir fareyi avladığını görmek de, yine bir kadına hile ederek onu avlamaya işarettir. Bir adamın rüyada farelere ok veya taş attığını görmesi, kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delâlet eder.
Rüyada Fare Görmek Ne Demek

Rüyada fare görmek: fare rüyalari hic iyiye yorumlanmaz. fare rüyalari saglikla ilgilidir. ayrica iste basarisizlik, zarar vb de isarettir. evine fare girdigini gören zarara ugrar.

Rüyada farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene icinde ucuzluk ve bolluga erisir. bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder.

bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine ici bozuk bir kadina isaret eder. bazi tabirciler, fareler, ev halki ve coluk cocuktur, dediler.
Rüyada Beyaz Fare Görmek

bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. bir kimse bir fare derisine rastladigini görse,o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal gecer.

Rüyada ölü fare görmek: Fare gizli bir düşmana da işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder.

Rüyada fare görmek iş yaşamında ve Aile hayatında sorunlar yaşayacağıza da yorumlanır. Yine Rüyada fare görmek, sahte dost ve arkadaşlar ile düşmanlara işaret eder.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, malinin eksilecegine delildir.
Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder.

Rüyada fare avlamak: Bir kimse kendisini fare avladığını veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler.
Rüyada Fare

Rüyada fare ısırması : rüyada fare tarafından ısırlmak, düşmanınızla karşı karşılaçacağınız ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir. Rüyada fare görmek, nefse dair olup halktan gizli, Allah'a karşı suç işlemeye ve kötü zan beslemeye işaret eder.

Rüyada Fare yorumları

Serap

Rüyamda fare bana fare saldırgen gördüm

Mert

Rüyamda açık bi alanda çok ama çok farenin dolaştığını gördüm

safir

ruyamda sevdgim erkek arkdsmn evindeym ama evli olmaidmz icin ayri doalrdayz kapilar acik onu uyurken goruyorum odamnkapisndan bnm yatagmn tindan 2 tane buyk gri fare cikiob kapinin ynaina gidiyo benm kapidan cikmami ve sevdm kisiyi uyarmami istemiyorlar ve ben yermden kalkib uyaramiyorum sevdgim kisyie buyu yapilcakms o farelerde benm onu uyarmami engelemek icn korkutmak cin odama yolanmis .sevglmn evinde oldumda aileside var sonra bni aldatigni ogreniorum ruyamda cunki sevdm kisi uykusunda konusb sayikliyo yabdikalrini bende ailesine solyuorm esyalrimi alb gitmek istiom esyalrmi getiriolar ne kadar cok esyam varms sizde diyorum ailesi uzuluyo sonra yasli beyaz sacli zayf bir amc agoruorum o evin dedesiymis oyle ne anlama gelr. lutfen arastrdm bulamadm. bnmle igllimi yoksa svedigm erkegn basinami bisi gelcek tske derm simdiden

Emre

bende fare gordum ayyakkabimin icinde

haydar

rüyamda namaz kılarken birden tavandan çıtırtılar geliyor daha selam vermeden önüme bir fare düşüyor içimde bir korku oluşsada namazı bozmuyorum tahiyata oturunca fare boynuma çıkıyor çok korkup namazdan çıkıyorum korkuyla uyandım

gokhan

ruyamda fareyi evden çıkarmaya çalıştım fakat çıkartamadım farenin tuylerinin arasında beyaz da var dıı

Une cerise

Buzdolabimizi acdigimda, cok acip kapadim, her seferinde de bocek yavrularinin ve bir fare yavrusunun kosduklarini gordum, en sondada acdigimda buzdolabindan ciktilar, cok korkdum

onur

suyun icinde bogulmak uzere olan bi fareye yardim ettim benden yardim istiyordu we benden baska kimse duymuyordu onu .hayatini kurtardim ama uyaninca bu ruyaya anlam weremiorm anlami nedir ?

MuratTEKİN

Rüyamda birden çok fare gördüm ve fareler zaman içerisinde mutasyona uğramış kanatları var ve serçe yuvalarına dalıyordu. daha sonra onları öldürmek için baya bi çaba harcadım. sabah uyandığımda yaşadığım zamana şükür ettim...

tuba demir

rüyamda fare gordum her yeryerde bir fare

şule

Rüyamda fare beni kovalıyordu bu ne anlama gelir

Ahmet Yılm

Rüyamda soğuk duş alırken, afedersiniz ama kocaman bir fare bacağımdan tırmanıp, makattan vicuduma girip, bir müddet içimde dolaşıp, yine makattan çıktı. Bunun anlamı nedir ?

CAN

rüyamda iki fare gördüm fare nin biri fırlayıp koynuma girdi bende elimle tutum attım kaçıp gitti

BUĞRA

yeni doğmuş iki fare gördüm emekliyerek gidiyordu

Sonay

Rüyamda, evde, yapışkan bir tuzakla ağzı birbirine yapışmış beyaz bir fare gördüm. Zar zor dudaklarını birbirinden ayırmayı başardı. Ağzı kanadı ve kaçtı. yakalayamadık.
Bu rüyanın anlamı nedir?

hasretgül

rüyamda hastalıklı kocaman bir fareyi bir kadın benim üzerime elime,yüzüme hertarafıma sürüyor cıglıklarla yardım istiyor bagırıyorum

emrullah

rüyamda her yerde fare vardı çok korktum farelerden 2 tanesi beni ısırdı sonra uyandım

hilal

farenin evin içinde dolaştığını gördüm

emine

rüyamda dolabın içinde fare gördüm

KÜBRA

RÜYAMDA ABLAM FARE YAKALAYIP BANA GÖSTERİYORDU

leyla

ruyamda;farenin;orda;hic;haraket;etmeden;durdunu;gordum

merve

rüyamda farenn üzerine su fışkırttm gitsnler diye bu ne demek?

ali

rüyamda buzdolabında temiz bir fare gördüm. yakalayamadım meyvelik bölümüne girdi sonra çıkmaya çalışıyordu,çıkamadı ,uyandım

elif

hamileyim gündüz uyuyordum iki tane fare gördüm biri ayagımı ısırıyor gibi biri gıdıklıyor gibiydi neye işarettir.acaba

kenan

rüyada farenin vucuta dolaştını gördüm bu nedemek

sinan

rüyamda yemek yapmıştım yemegi yemek için gittim baktımki tepsinin içinde fare var

aynur

evin duvarın dibinden fare içeri giriyor ben bagrıyorm fare var diyebeyime diyorum bu fareler evden cıkmadıktan sonra ben bu eve girmem dışarıdan kedialıyorumda sıcanları yesin diye onlarda bir şey yapmıyor beyim gidiyor zehir almaya bir türlü öldüremedik

ahmet

uyamda farenin içinde cin vardı ve ben dualar okuyrdum cıksın dıye biride bana duayı okuyaym die soluyordu ama kımın ddgnı bılmıyrm snra bırı daha var onada gırmıs onunkını cıkardım bu sefer fareyı kaybettm bırden bı uyandm fare seslerı duydum cok korktum

mehmet

evin içinde her yer den fare çıkması ve eşim de yanım daydı oturacak yer bulamadım

esra

fareler çakıp ben türülüğmle yapmştryodm onlar geri kaçıyodu ben kovalıyodm bu ne anlma gelyo ki
??

melis

ahmet arkadaşım sen çok çizgifilm izlioon heralde

ben mehmet

beni bir farenin agzımdan ısırmasıyla uyandım

buse

bende fare bizim evde çök olduğunu gördümm

sevgi

rüyamda çalıştığım iş yerinde bir deliğin içinden farelerin cıktığını gördüm ne anlama geliyor.

bir dost

rüyamda fare tavşanımı öldürüyordu anlamı nedir ?

Dilan

benle arkadaşım yolda yürüyorduk birden önümüze fare çıktı ve benle arkadaşım korka korka koştuk ve fare bizi peşledi

mahmudo :D

lan olum fare gorunce altıma yapıodum valah aa korkuoonnmmmm

zeyno

rüyamda dare gördum beni kovalıyordu bende korktum ve birden uyandım

yeşim

rüyamda iki tane fare gördüm korkmaya başladım ve peşimi bırakmıyodu

sisilya

Ben gündüz Uykumda başkasınïn evindeyim kapïyı açma diyolar niye diyorum orası depo gibi kullaniliyor herşey tozlu diyolar akvaryum var tozlu ama kocaman balıklar var içinde ben kapïyı aciyorum çok büyük bir sıçan korkarak kapıyı kapatiyorum panikle ama snra yine açip fareyi kovalıyorum bi anda kayboluyor sıçan akvaryumdaki balikları hayranlikla bakiyorum lutfen yorumlayın çok merak ettim...

büsra

ruyamda iki tane farenin beni kovaladigini górdm

sema

ruyada farenin beni kovaladini gordum

meryem

rüyada farenin beni kutladığını gördüm

ekin

rüyam şu:fare yi mutfakda gördüm kanatları oluşuyordu ve ben uzaklaşınca üstüme uçarak geldi yastıkla defence ediyordum kendimi.

hulya

hocam ruyamda yasli bir kadinin fareyi sirtma kolarima surdugunu gordum manasi nedir acaba

Eren

Hocam ruyamda fare gordum ve onu ezdim ezdikten sonrada ellerimi yikadim bu ruya ne anlama geliyor ..

elif

Ruyamda fare ayaģimi tuttu birakmadi kanatti kizkardeşim almaya calisti alamadi kaştum onume bir suru fare çıktı

Elif

Ben rüyamda evde gezen farenin eşortmanimin altindan bacağima girdiğinı ve bacağimda ki fareyi eşortmanla beraber elimle tutup korkuyla eşimi çikartmasi için çağiriyorum çikartiyo ve tekrar giriyo.Bunun anlamı nedir?

fadime

ruyamda annemlerin evinde fare goruyorum ve onu annem ykalamya clsyo ben korkup kaciyom acba anlmi nedr yrdmlrnz icn smdidn cok sagolun

özlem

bir adam rüyada fare yakalmıştı ve benim koluma yapıştırdı fareyi

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*