Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Bebek Görmek haberdir, Rüyada güzel bebek görmekse iyi haberdir. Bebek habere, sevince, mirasa, işe, şifaya, hastalıktan, üzüntüden kurtulmaya çıkar. Çirkin, cılız, sıska bebek ise tatsız haber, dedikodu demektir.

Rüyada üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Rüyada ağlayan bebek görmek sevilen bir kişinin tatlı sözlerine yorumlanır. Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözlerine işarettir.

Yeni doğmuş bebek
İyiye yorumlanmıyor. Rüyada yeni doğmuş çok iyi ve güzel giyimli, giyinmiş bebek görmek, sağlıklı ve sevinçli görünüyorsa sıkıntının çabuk atlatılacağına, sıkıntının önemsiz olduğuna işarettir.

Rüyada bebek görmek ne demektir

Rüyada Bebek Görmek
Evlerin sevinç kaynağı olduklarından bebek, sevinç, sürura, bebeği sevip okşamak, sevinçli habere işarettir. Rüyada bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa işaret eder. İşsiz güçsüz birinin bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine, sevineceğine işaret eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek
rüyada bebek görmek
Sıkıntılı bir dönem geçirileceği, sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet, meşakkat çoktur.

Rüyada bebek arabası görmek
Seyehate işaret eder. Rüyada bebek arabası içinde çocuk olduğu halde arabayı sürmek uzaktan gelecek habere, akrabaya yorumlanır.

Rüyada oyuncak bebek görmek
Güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Hasta, maraz kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delalettir.

Rüyada yere bırakılmış küçük kız çocuğunu yerden kaldırdığını, kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, Rüya sahibi hapiste, sıkıntı, muhasara altındaysa, bunların hepsinden kurtulmasına delalettir.

Rüyada Bebek Sevmek

RÜYADA BEBEK SEVMEK
Rüyada bebeği kucağına alıp sevmek, hayır, menfaate, kız çocuğu görmek keder, üzüntüden kurtulmaya işarettir.

Rüyada bebeğin süt içmesi
rüyada bebek
Rüyada bebeğin süt emmesi evde bereket, rızkın bollaşacağığna, zengin olacağınıza işarettir. Bebeğin süt emdiğini görmek, zenginliğe, evdeki bolluğa rızık, berekete işarettir.

Rüyada cami avlusunda bebek görmek

Rüyada bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa delâlet eder. İşi olman işsiz birinin bebek beşiğini sallaması yakında işe gireceğine ve sevineceğine yorumlanir.

Rüyada Bebek Kundağı görmek
Yakında muradına ereceğine işaret eder.

Rüyada bebek yıkamak

Rüyada bebeği yıkamak, büyük bir mirasa delâlet eder. Yine Rüyasında bebeğini yıkadığını banyosunu yaptırdığını görmek günah ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve kederin gitmesine tabir edilir.

Yeni Doğmuş Bebek Görmek
Yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.

Hasta birinin bebek doğurması
Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder. Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek
Sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun. Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.

Rüyada Bebek Görmek Nedir
Kısmet açıklığına, sansa işarettir. Rüyasında bir bebeği sevip okşadığını görmek, beklemediği bir yerden bir haber alacağına; bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına; bir bebeği bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmiş olarak bulduğunu görmek, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa konacağına; bir bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir ise girip mutlu olacağına işarettir.

Bir başka rivayete görede: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa işaret eder. Kız çocuğunu görmek, sevinçli bir isle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Bebek yorumları

RABİA BİLG

RÜYAMDA KUCAGIMA KIZ ÇOCUGU VERİYORLAR

mensure

rüyamda kedimi bebek olarak gördüm nedemek

halil

rüyamda harabede geziyoduk sonra bir kadın kucagında bebekle geldi sonra yengemlerecıktık bebegi isdediler ver bakamasındiye kedın vermedi sonra kuzenimin arabasına gidip benide götürdedi uyandım sonra

dilek

rüyamda bebek buldum arabanın üstüne koymuşlardı sonra bebegi polise götürücem ama hep engeller çıkıyor ve bebek yolda ölüyor bu neye işarettir ..

melek sedi

rüyamda 3 kundakta bebek yatıyordu güya birisi bizim bebekmiş hamgisi bizim diye sordum dedilerki al birisini ben kendim bebekleri çok severim birisini degilde ikisini alayım dedim ikisini aldım ama orada kalan bir tane bebegide almak istiyordum uyandım

nezahat

rüyamda gelinimin bebeği olmuştu sonra bebek yaratığa dönüştü saldırganlaştı

Banu

Rüyamda bir bebek gördüm daha 1 yaşına gelmemişti. Ailesindekiler onu sürekli dövüyordu bende bebek ağlamasın diye vurduğu yeri okşuyordum ve onu susturup vuranlara kızıyordum. Sonra vuranlrda artık bebeği dövmemeye ona daha iyi bakmaya başlıyordu. Bu ne anlama gelir.

zeliha

rüyamda bir kız bebekle hep kucağıma alıp oynuyordum ama o kadar tatlı ki hopluyordu zıplıyordu hatta benle konuşuyordu bile ama bilirim ki o rüya çok güzel bir rüyaydı inşallah hep görürüm.

zeynep

ruyamda ıkı uç tane bebek vardı kundaklıydı cınsıyetını bılmıyorum,,bebekler sankı cok akıllıymıslardı herseyı bılıyor ve mantıklı dusunuyormuş gıbıydıler,,en sonunda bı tanesı ölmüstü,,bırılerı onu dahada guzel kundaklayıp yuksek bıyere bırakmıstı..ben uzulmekten zıyade cok sasırmıstım,,en sonunda benden bebegı ıstedıleral gel dedıler aldım ve onlara verdım bebegın cansz buz gıbı bedenını,,bu ruyadan cok etkılendımm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*