Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek cariyeye, eşe, velayete, Araba ve ev satın almaya, yeni doğacak çocuğa, evliliği ve mutlu haberlerlere yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı satın almaya da işarettir.

Bekar olan kimse rüyada yüzük takındığını görse, zengin bir kızla evlenir. Yüzük Altın olursa alacağı hanım malı gitmiş bir hanımdır.

Rüyada yüzük görmek, makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işarettir. Dar yüzük zorluğu olan şeye malik olmaya,
emanet yüzük devamlı olmayan bir şeye sahip olmaya delalet eder.

Yüzük görmek bol kazançlı yeni bir iş, ev, araba ya da bir hayvan sahibi olunacağına, Rüya sahibinin itibarının artacağına, saygı göreceğine yorumlanır. Ağaç parçasından yüzük, münafık bir kadındır. Bakırda da hayır yoktur.

Rüyada yüzüğü parmağından çıkarıp bir başkasına verdiğini görmek, zevcesinden ayrılmaya ve onu boşamaya delâlet eder.

Altın Yüzük
Rüyada Yüzük
Rüyada altın yüzük görmek kadınlar için iyiye yorumlanır. Altın yüzük kadın için sevgi ve itibara, süs ve güzelliğe yorumlanır. Erkek için altın yüzük görmek hor ve hakir olmaya çıkar.

Rüyada görülen yüzük eğer altından olursa erkek için zillet ve meskenettir. Yüzük altından ve kaşı da varsa bu rüya iyi ve hoştur. Yüzüğün kaşı olmazsa, kendisinde menfaati olmayan islere işarettir.

Rüyada altından mamul yüzük ve halka görmek, kadınlar için mala, erkekler için de düşünce ve endişeye delâlet eder. Rüyada altın yüzük takmak bekarlar için evlilik olarak ve kazanca yorumlanır. Dışı kabartılmış ve içi doldurulmuş yüzükler hile ve aldatmaya işarettir.

Demir Yüzük
Genel olarak yüzüğün demirden olmasında da hayır yoktur. Demir yüzük zorluk ve çetinlikiten sonra hayra sahip olmaya işarettir. Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluk ve meşakkatten sonra hayra nail olur.

Gümüş Yüzük
Rüyada Yüzük Görmek
Bir kimse gümüşten bir yüzük taktığını ve hükmünü, murat ettiği şekilde yerine getirdiğini ve yaptığını görse, o kimse saltanata erişir.

Rüyada Gümüş yüzük görmek beklenilmeyen yerden gelen paraya işarettir.

Peygamberimiz (S.A.V.) den veya alim bir kimseden gümüş yüzüğü almak, ilme nail olmaya ve müjdedir. Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanat demektir.

Yüzük Bulmak
Rüyada Yüzük bulmak evlenmeye, çocuğu olmasına, işlemeli yüzük bulmak - ev, hanım, binit (hayvan veya otomobil) ... cariye gibi, daha nice sahip olmadığı şeylere nail olmaya tabir olunur.

Akik Yüzük
Rüyada Yüzük Görmek Ne Demektir
Rüyada akikten yüzük taktığını görmek, bereketli nimete maiyette, salâha, takva ve dine işarettir. Rüyada akikten yüzük taktığını görmek, bereketli nimete nai-iyete delalettir.

Fil dişinden yahut kemikten yüzük kadın için iyilik ve hayra youmlanır. Kaşın yeşil yakuttan olduğunu gören kimsenin, mümin, alim, zeki ve anlayışlı bir çocuğu dünyaya gelir

Yüzük Taşı Kaş Yüzük
Yüzük
Eğer yüzükteki kaş mücevherden olursa makam ve para ile saltanat ve devlete, çok mala, şöhrete, izzet ve şerefe işarettir.

Yüzüğün kaşı boncuktan olursa, saltanatın zayıf olduğuna işarettir. Yüzük kaşının sallanması ögrev ve yetikilerinin alınmasına, Yüzük taşının düşmesi malından bir şey baybetmeye yorumlanır

Yüzüğün kırılması, boşanmaya, yüzüğünün kaşının sallandığını gören kimse mevkiinden alınır, Vali olan bir kimse yüzüğünün çıkarıldığını görse isinden alınır, yahut mülkü elinden gider, ya da hanımını boşar.

Yüzüğün kaşı çocuktur. Eğer kas mücevherden olursa tabir makam ve para ile saltanat ve devlete, çok mala, şöhrete, izzet ve şerefe işarettir.
Rüyada yüzük görmek ve takmak

Yüzük Kırılması
Bir kimse yüzüğünün halkasının kırılıp düştüğünü ve taşının kaldığını görse, saltanatı gider ve şöhreti kalır.

Dar Yüzük
Eğer yüzüğünün dar olduğunu görse, zulüm Kar bir kadından mustarip olur. Yahut kendisinde çetinlik ve meşakkat olan bir şeye malik olur.

Emanet Yüzük
Eğer rüyada emanet yüzük alsa, o kimse devamı olmayan bir şeye malik olur. İşlemeli bir yüzük bulduğunu gören kimse, ev, hayvan ve hanım gibi bir şeye nail olur

Satılık Yüzük
Yüzüklerin sokakta satıldığını görse, o kimse halkın reislerinin evini mülkünü satın alır.

Yahut büyük bir şeyi veya çok menfaati istemeye işarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayıf olan bir kuvvettir. Bir kimse yüzüğünün şiddetlice çıkarıldığını görse o kimsenin devleti yahut yüzüğün nispet edildiği şey ondan gider.

Yüzük Kaybetmek
Yüzüğünün kaybolduğunu gören kimse malik olduğu şeyde kötü gördüğü bir şey meydana gelir ve ona sabır eder.

Emas Yüzük Takmak
Bir elmas yüzük alıp parmağına taktığını görmek, böyle kibirli ve mağrur bir kadınla evlenmeye işarettir.

Yakut Yüzük
Rüyada altın yüzük takmak ne demektir
Bir kimsenin rüyada parmağına yakut yüzük taktığını görmesi, nimete nail olmaya, Sünnet-i Seniyyeye uymaya, isim ve şöhret bulmaya alâmettir.

Rüyada kendi evinde kırmızı yakuttan bir yüzük bulduğunu görmek, güzel ve kalbi katı bir kadının rüya sahibini sevmesine delâlet eder.

Danyal (A.S.) buyurmuştur ki: Rüyasında kendisine bir yüzük verdiklerini ve bununla mühürlediklerini gören, layıksa en büyük makama ulaşır. Zenginse, malı artar. Savaşta ise, muzaffer olur. Dindarsa, ibadeti ziyadeleşir. Fakirse, geçimi düzelir. Rüyasında bir padişahın kendisine hatem (mühür veya onun yerine kullanılan yüzük) verdiğini görenin kendisi yahut bir akrabası devletten menfaat sağlar.

Rüyada Yüzük yorumları

hatice

cam yuzuk nedir lutfen

burcu

rüyamda alyansımın 4 de bölündüğünü gördüm

hayal

rüyamda bir erkek tarafından altın nisan halkassı ve ufak 2 altın daha verildigini gördum takmıyorum ama daha sonra takmak için cüzdanımda kaldırıyorum o altınla beraber bir demette kırmızı gül gelmişti

sudan

ben röyada bir kadın bana yözök verdi bende taktım ne anlamına geliyor

duygu

rüyamda babam ve amcam beni kuzenimle formaliteden nişanlamak istiyor birilerini kandırmak için rol icabı bizi nişanlayıp soranlara bunlar nişanlı diyecekler babam sonra ayrılırsınız bişi olmaz diyor.bende diyorumki olmaz gelecekte benbirini seversem o adam sen daha önce nişanlanmışsın diyip beni kabul etmezse ne olucak bu benim geleceğime engel olur diyip kabul etmiyorum.ama bi gümüş yüzük görüyorum tektaş ama parmağıma takıp takmadığımı hatırlamıyorum

melike

ruyamda bir kadın tarafından yüzük aldığımı ve o yüzüğü taktığı gördüm sizce anlamı ne

semanur

rüyamda deli gördüm yorumlarmısınız

hatice

kız cocugu parmagıma yüzük taktı yorumlarmısınız

neriman

gümüş yüzük takmışım

emineka

kayıp ettiğim gümüş ve işlemeli yüzüğümü yıllar sonra rüyamda bulup parmağıma taktım. yorumlarmısınız lütfen

tuncay

rüyamda yüzügüm ortadan ikiye kırılıyor.ne anlama gelebilir

fatma

Ruramda bas parmagima kimzi tasli ve yesil tasli yuzuk taktim hata iki bas parmagima bir er taktim fakat yuzugun biri tas yoktu dums ve biraz yamuktu taktim fakat gumus yuztu

Gul

Ben ruyamda ewyalarimin arasinda bir altin yuzuk buldum ve o yuzuyun ustunde kelebek vardi cok howlandim parmagima takdim.sizce anlami ne

bahar

rüyamha yüzük gördüm bi aa buldum diyorum sonra bi bakıyorum parmagımda

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*