Yüzügünün tasinin düstügünü gören kimsenin çocugu ölür yahut malindan bir seyi kaybeder. Yüzügün kirilmasi, haniminin bosanmasina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzük, bir ev veya bir hayvani satin almaya isarettir. Rüyada görülen Yüzük eger altindan olursa erkek için zillet ve meskenettir. Demirden bir yüzük taktigini gören kimse, zorluk ve mesakkattan sonra hayra nail olur.

Yüzük altindan ve kasi da varsa bu Rüya iyi ve hostur. Yüzügün kasi olmazsa, kendisinde menfaati olmayan islere isarettir. Bir kimse gümüsten bir yüzük takindigini ve hükmünü, murat ettigi sekilde yerine getirdigini ve yaptigini görse, o kimse saltanata erisir.

Yüzügünün kasinin sallandigini gören kimse mevkiinden alinir, Vali olan bir kimse yüzügünün çikarildigini görse isinden alinir, yahut mülkü elinden gider, ya da hanimini bosar. Kadin için bu rüya, kocasinin yahut kendisinin çok yakini olan bir kimsenin ölümüne isarettir.

Bir kimse yüzügünün halkasinin kirilip düstügünü ve tasinin kaldigini görse, saltanati gider ve söhreti kalir. Eger yüzügünün dar oldugunu görse, zulümkar bir kadindan müzdarip olur. Yahut kendisinde çetinlik ve mesakkat olan bir seye malik olur.


Eger rüyada emanet yüzük alsa, o kimse devami olmayan bir seye malik olur. islemeli bir yüzük buldugunu gören kimse, ev, hayvan ve hanim gibi birseye nail olur. Yüzüklerin sokakta satildigini görse, o kimse halkin reislerinin evini mülkünü satin alir. Bekar olan kimse rüyada yüzük takindigini görse, zengin bir kizla evlenir.

Yüzük altin olursa alacagi hanim mali gitmis bir hanimdir. Yüzügün kasi çocuktur. Eger kas mücevherden olursa tabir makam ve para ile saltanat ve devlete, çok mala, söhrete, izzet ve serefe isarettir.

Yüzügün kasi boncuktan olursa, saltanatin zayif olduguna isarettir. Kasin yesil yakuttan oldugunu gören kimsenin, mümin, alim, zeki ve anlayisli bir çocugu dünyaya gelir. Agaç parçasindan yüzük, münafik bir kadindir. Peygamberimiz (S.A.V.) den veya alim bir kimseden gümüs yüzügü almak, ilme nail olmaya ve müjdedir. Eger alinan yüzük altindan otursa, onda asla hayir yoktur. Yüzügün demirden olmasinda da hayir yoktur. Bakirda da hayir yoktur. Disi kabartilmis ve içi doldurulmus yüzükler hile ve aldatmaya isarettir.

Yahut büyük bir seyi veya çok menfaati istemeye isarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayif olan bir kuvvettir. Bir kimse yüzügünün siddetlice çikarildigini görse o kimsenin devleti yahut yüzügün nispet edildigi sey ondan gider. Yüzügünün kayboldugunu gören kimse malik oldugu seyde kötü gördügü bir sey meydana gelir ve ona sabir eder. Rüyada yüzük görmek, makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete isarettir.

Rüyada akikten yüzük taktığını görmek, bereketli nimete nai-iyete delâlet eder. Rüyada Akik yüzük takmak: Salâha, takva ve dine işarettir. Bir elmas yüzük alıp parmağına taktığını görmek, böyle kibirli ve mağrur bir kadınla evlenmeye işarettir. Rüyada yüzüğü parmağından çıkarıp bir başkasına verdiğini görmek, zevcesinden ayrılmaya ve onu boşamaya delâlet eder. Rüyada altından mamul yüzük ve halka görmek, kadınlar için mala, erkekler için de düşünce ve endişeye delâlet eder. Bir kimsenin rüyada parmağına yakut yüzük taktığını görmesi, nimete nail olmaya, Sünnet-i Seniyyeye uymaya, isim ve şöhret bulmaya alâmettir. Rüyada kendi evinde kırmızı yakuttan bir yüzük bulduğunu görmek, güzel ve kalbi katı bir kadının rüya sahibini sevmesine delâlet eder.


Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Yüzük Görmek yorumunu okudunuz. Yüzük ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Y harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Y sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Yüzük rüyanız hayr olsun.
Paylaşmaya ne dersin ?

0

Rüyada Yüzük yorumları

melike

ruyamda bir kadın tarafından yüzük aldığımı ve o yüzüğü taktığı gördüm sizce anlamı ne

semanur

rüyamda deli gördüm yorumlarmısınız

hatice

kız cocugu parmagıma yüzük taktı yorumlarmısınız

neriman

gümüş yüzük takmışım

emineka

kayıp ettiğim gümüş ve işlemeli yüzüğümü yıllar sonra rüyamda bulup parmağıma taktım. yorumlarmısınız lütfen

tuncay

rüyamda yüzügüm ortadan ikiye kırılıyor.ne anlama gelebilir

fatma

Ruramda bas parmagima kimzi tasli ve yesil tasli yuzuk taktim hata iki bas parmagima bir er taktim fakat yuzugun biri tas yoktu dums ve biraz yamuktu taktim fakat gumus yuztu

Gul

Ben ruyamda ewyalarimin arasinda bir altin yuzuk buldum ve o yuzuyun ustunde kelebek vardi cok howlandim parmagima takdim.sizce anlami ne

bahar

rüyamha yüzük gördüm bi aa buldum diyorum sonra bi bakıyorum parmagımda

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Ağrı Görmek | Rüyada Afet Görmek | Rüyada Ahçı Görmek | Rüyada Ahır Görmek | Rüyada Ahiret Görmek | Rüyada Akar Görmek |