Rüyada Yüzmek Görmek

Rüyada denizde yüzdügünü gören kimse alimse ilimde arzu ettigi seye ve istegine kavusur.

Denizde yüzüp sonra sahile çiksa, eger ilim talep ediyorsa onu terkeder. Rüyada Deniz ve nehirde yüzmek Rüya sahibinin dininin güzelligine ve itikadinin saglamligina isarettir.

Rüyada Karada yüzdügünü gören kimse hapsolunur. Yüzmede hissettigi çetinlik ve kolaylik nispetince ve sahile yakinligi miktarinca hapiste durur.

Rüyada Denizin derin yerine girdigini ve orada güzel ve hos bir sekilde yüzdügünü görse, büyük bir is veya büyük bir memuriyete girer. Suda yüzdügü halde korktugunu gören kimse korku hapislik veya bir hastaliga düser.

Yüzmesinde cesaret gösterse mezkur isten selamette olur. Rüyada kurumus görülen her deniz ve Göl ona nispet olunan kimsenin devletinin gitmesine isarettir.

Suyunun yine oraya dönmüs görülmesi, ona nispet edilen kimsenin deuletinin yeniden dönmesine isarettir. Bir kimse suda yüzdügünü görse, bir düsmanlikta bulunur ve düsmanina galip gelir.

Yüzmek için denize girdigini hatta deniz içinde görünmedigini görse, o kimsenin helak olmasina isarettir. Kendisini suyun örttügünü ve orada öldügünü yahut suda boguldugunu gören kimse sehit olarak ölür. Bazi tabirciler de hata ve kusuru çok oldugu halde vefat eder dediler.

Bir kimsenin rüyada denizde yüzdüğünü görmesi, arzu ve emeline kavuşmaya delâlet eder. İlim talep eden birinin rüyada denizde yüzdüğünü görmesi, o ilmi elde etmeye alâmettir.

Rüyada denizin tâ derinliklerine girdiğini ve orada güzel ve hoş bir şekilde yüzdüğünü görmek, büyük ve çetin bir işi başarmaya ve büyük memuriyete delâlet eder.

Rüyada Deniz veya ırmakta yüzdüğünü görmek, dinde salaha ve güzelliğe, sağlam itikada ve imanda kuvvete delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada kendisini suyun örttüğünü ve orada öldüğünü görmesi, son nefeste şehid olarak can vermeye delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada denizde kafası üzerine yüzdüğünü görmesi, tevbe etmeye ve işlediği günahlardan pişman olmaya işarettir.

Rüyada suda yüzdüğü halde korktuğunu görmek, korku, şiddet, hapislik veya bir hastalığa delâlet eder. Sahilden uzaklaştığı nisbette hastalığı ve hapisliği de uzar.

Bir kimsenin bir vadide düz olarak yüzdüğünü ve arzu ettiği yere vardığını görmesi, Sultanın hizmetine girmeye ve ondan menfaat elde etmeye delâlet eder.

Rüyada Yüzmek yorumları

Samet

Rüyamda denizde yüzüyordum.ve denizin dibine kadar iniyordum

Sümeyra

Denizde yüzüyorum büyük ve küçük balıklar var etrafımda.Annem yukarıdan bana bakarak sanki ben ölürsem kim çocuklarıma bakar diye düşünüyordu.

ÜNSAL

Rüyamda tekne ile denize açılıyorum ve biryerde çapa atıyoruz sonra ben denizde yüzüyorum ve dibe dalıyorum en dibe ulaşmak istiyorum biraz daldıktan sonra suyun derinliğini anlıyorum nefesim yetmeyecek gibi geliyor fakat yılmıyorum derine doğru dalmaya devam ediyorum ve sonunda dibe ulaşıyorum uzun süre geçmesine rağmen nefeslenmiyorum ve dipte başkalarınında yaşadığını görüyorum ve oradakiler nefes alabiliyolardı ve en altta bir tabaka olduğunun farkına varıyorum ve bende nefes almaya başlıyorum denizin dibinde ve hiç tanımadığım orta yaşlı birisiyle muhabet geçiyo aramızda ve elime kocaman çok güzel bir kelebek konuyo yanımdan hiç ayrılmıyor onu suyun üstüne çıkartmayı düşünüyorum fakat nasıl ? o kişiyle sohbetimizde devam ediyo derken artık oradan ayrılmam gerektiğini düşünüyorum çünki suyun üstünde beni bekleyen bi ekip arkadaşlarım var sonuçta ve tahmin ediyorum 30 40 metre kadar derinde yaşanıyo bu anlattıklarım sonra kararımı veriyorum su üstüne çıkmak için kelebektende alıkoyamıyorum kendimi fakat onu inciltmeden bırakıyorum oraya ve son kez nefeslenip başlıyorum yukarıya doğru yüzmeye teknedeki arkadaşlar şok beni gördüklerinde bu kadar süre aşağıda nasıl kalabildiğimi soruyolar bana ve anlatıyorum onlanları inanamıyor kimse ki yanımda hava tüpüde yok sonuçta ve ben tekrardan dalıyorum aynı yere kimse gelmeye cesaret edemiyo ve biraz daha orada kaldıktab sonra tekrar su yüzeyine çıkıyorum aynı şeyleri tekrardan taşıyordum çünki tanımadığım kişi orada bir kaç kişiler daha görülüyo kocaman büyüklükteki güzeller güzeli o kelebek sanki birşeyin müjdecisi gibi sanki o bölge özel birilerine ayrılmış özel bir yer düşünsenize denizin dibinde bi insan boyu yükseklikte rahatlıkla dolaşabliyosunuz yürüyebiliyosunuz nefes alıp verebiliyosunuz ve orada bir kelebek dahi var sanki cennetin emsalsiz bir köşesi... Rüya içerisinde rüyada gibi hissediyorum kendimi ve tekrar yüzeye çıkıyorum alkışlar eşliğinde karşılanıyorum teknedekiler tarafından muazzam bi rüyaydı hiç ama hiç uyanmak istemedim... 23 07 2016 cumartesi

hüseyin

rüyamda ırmak suyu gibi tatlı suda bir kalas üzerinde arkadaşım eşi ben dengede durup suda kalas ileriye doğru giderken ayaklarımı bileklerine kadar suya gömüldü hafif sallandık kas üzerinde tedirgin oldum bu kalas batacak diye kalas bizi suda taşıyamayacak diye panikleyip uyandım.

zeynep

rüyamdayken denizin üzerinde uçuyordum

sema

rüyada ben çok mutluydum uçuyodum denizin içinde çok hif gibiydi çok hoştu

mine

ruyada havuzda uzerken birde su camura dondu amma camur bana bulasmadi

Oğuzhan

Bende rüyamda yüzüyordum. Bir yere tutundum sudan kendimi çıkardım sonra tekrar suya atladım ama su yoktu ve nasıl olduysa yerede çakılmadım. Bende anlamış değilim o kadar iyide yüzme bilmem ama su gayet berrakdı. Hayırlara vesile olsun. Ama yere çakılınca nasıl bişey olmadı anlamış değilim. :)

kıvanc

yüzmeyı bilmıyorum ilerı gıdyorz benı orda bırakıyola herkez gıdıyo bıranda yuzmeye baslıyorum benı gecenlerı falan gecıyorum cok hızlı yuzuyorum anlayamadım bende

şehmuz

RÜYAMDA denize giriyordum hemen çıkıyordum nenem diyordu niye çıktın üşüdüm diyordum

sema

ben o kadar mutluydum ki analatamam

esen

Bende rüyamda yüzüyordum o kadar hoşduki sanki uçuyordum kendimi çok hafif hissediyordum .Uyanmak istemedim.

nevruz

ben yüzme bilmediğim halde çok rahat ve güzel bir şekilde yüzüyordum,

Parvana

men cox dayaz yerde uzurdum su cox islatmirdi.magaranin altinda uzurdum su cox weffaf idi sonra uzdukce gedib odalara cixirdim odalar da su idi.ama yuzme bilmirem

emma

ruyamda denizde yuzu yordum su cok temizdi olumda benimle beraberdi 3yashi var oda yuzu yordu su sanki mavi idi .

irem

rüyamda havuzda yüzüyodum

nur

rüyamda okulmun su bastığını ve yüzdüğümü gördüm

şerifim

rüyamda yüzdüğümü sonra boş bi alanda yüzerek oynadığımı gördüm

sadet

allahım tüm rüyalarımızı hayra yor

Edanur

Allahim ruyalarimlzi hayirlara vesile etsin amin

Burak

Hayırlısı olsun

ayka

denizde cok rahat yuzuyordum su coktu ama ben az gibi hissediyordum. ve mutluydum.hayirlisi diyelim. halbuki yuzme bilmiyorum.

ceylan

üzerimde siyah beyaz zebra desenli kendi bikinim var şuan küs olduğum erkek arkadaşımla denizdeyiz ben onun omuzlarındayım beni önce arkaya doğru denize atıyor sonra öne doğru ikimizde memnun görünüyoruz

aylin

rüyada yüzdüğümü ama denize zorla girdigimi gördüm yüzmek istemiyordum cevremdekiler zorla sokuyorlardı birde boğuluyo gibi oldum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*