Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk Görmek

rüyada Yeni Doğmuş Çocuk görmek

Rüyada Yeni dogmus çocuk görmek, üzüntüye, kedere, cahil halka ve oyun oynayan kimseleri idare etmeye isarettir. Rüyada yere birakilmis küçük bir kizi yerden kaldirsa veya kucagina alsa ya da çocugu uyutsa eger, o kimse hapis veya muhasara altinda yahut bir düsmanliktan dolayi zahmet ve mihnet içinde ise, yahut borçlu ya da fakirse, o kimse o hallerden kurtulur, üzüntü ve kederi gider. Eger anlatilanlarin hiç birisi yoksa, görülen küçük çocuk, üzüntü ve kederdir. Hasta bir erkek veya bir kadin rüyada küçük bir çocuk dogurdugunu görse, hastaliktan kurtulurlar.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk Görmek yorumunu okudunuz. Yeni Doğmuş Çocuk ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Y harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Y sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Yeni Doğmuş Çocuk rüyanız hayr olsun.

Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk yorumları

aziz

eski eşimle yatakta yeni doğmuş bir erkek çocuğumuzun olduğunu benim yanıbaşımda uyuduğunu gördüm tşk ederim

resul

uykuda yeni bebek gordum sonra ayakqablari heyete sepelenib onlari yigdim

sevda

Rufyamda yeni doğmuş çirkin bir bebek gordum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Pertavsız Görmek | Rüyada Peruk Görmek | Rüyada Pervane Görmek | Rüyada Pesın para ıle veresıye mal almak Görmek | Rüyada Pestemal Görmek | Rüyada Pestıl Görmek |