Rüyada Yastık Taşımak Görmek

rüyada Yastık Taşımak görmek

Rüyada Yastık Taşımak görmek, ev sahibine ve halka hizmet eden bir kadina isarettir. Rüyada yüz yastigi gören kimse, bir kadinin sirrini bilen ve onu halktan gizleyen bir kadina isarettir.

Rüyada yastikta görülen yirtiklik yaslilik ve darlik gibi durumlar, Rüya sahibinin hizmetçisine aittir. Avam halkin yastik görmeleri, onlarin arkadaslari ve dostlarina isarettir.

Yastiklar, yataklarla tabir edilir. Bazi tabirciler, yastık, evlattir, dediler. Yastik alim ve fakih kimseler için selah-i hal ve muttaki olmalariyla tabir edilir. Rüyada yastiklarda görülen iyilik ve güzellik, rüya sahibinin hizmetçilerine, aittir.

Rüyada görülen bir yastik sirtina aldigini gören kimseye, alim kisilerdir, dediler. Yastık taşımak, zevce veya dost yahut çocuk ya da sefkatli bir anadir. Bazen de yastık taşımak, rahatliga yahut saglam kimse için hastaliga isarettir.

Rüyada görülen dört köseli yastik serefli bir rütbedir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Yastık Taşımak Görmek yorumunu okudunuz. Yastık Taşımak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Y harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Y sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Yastık Taşımak rüyanız hayr olsun.

Rüyada Yastık Taşımak yorumları

fatma

rüyamda başbakan evime gelmiş benden köfte istiyor ama birtürlü yapamıyorum yastığın koktuğunu söylüyor

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Sure 009 tovbe Görmek | Rüyada Sure 011 hud Görmek | Rüyada Sure 012 yusuf Görmek | Rüyada Sure 013 rad Görmek | Rüyada Sure 014 ıbrahım Görmek | Rüyada Sure 015 hıcr Görmek |