Rüyada Yaralanmak Görmek

Bir kimse Rüyada bedenini yaralanmis görse, çalismasi ile eline geçecek mala isarettir.

Eger sag elinin yaralandigini görse, erkeklerden kendisine yakin olanlardan, sol eli yarali ise kadin akrabalari tarafindan istifade edecegi mala isarettir.

Sol ayagin yaralanmasi, o kimsenin ekin ve ziraat vasitasi ile elde edecegi maldir. Eger yara ökçesinde ise, çocugu tarafindan nail olacagi mala isarettir.

Kendisinin yaralandigini, halbuki yarasindan kan akmadigini gören kimse, kendisine ait olan fazilet ve meziyete yaklasmistir. Yaralansa o yarasindan da kan aksa, eline mal geçer ve o malin eseri o kimsede belli olur.

Sol elinin yaralandigini görse o kimsenin askeri fazlalasir ve iki misline çikar.

Sag elinin yaralandigini görse, elinde bulunan sey, mal ve mülkü fazialasir ve iki misline çikar.

Bedeninden yaralandigini görenin mali fazlalasir ve iki misline çikar.

Bacagindan yaralandigini görenin asiret ve kabilesi çok olur. Baldirindan yaralandigini görenin ömrü kat kat ziyadelesir. iki ayaklarindan yaralandigini görse onun memleketinde sebati, devami ve saltanati uzun olur. Bir kimseyi rüyada diger birisi yaralasa, yaralayan kimse digerine musallat olur ve ona hakki teblig etmeye çalisir.

Yaralandigi yaradan kan çiksa, yaralayan günahkar olur ve yaralanan kimse sevaba nail olur. Bir kimse rüyada bir kafiri yaraladigini ve kan akittigini görse, o kimse, kendisine düsmanligi asikare olan bir kimse üzerine musallat olur ve ona hak söz söyler.

Bir kimse birisini yaralasa ve kan çikmasa, yaralanan adam hakkinda cevap veremeyecegi dogru bir söz söyler. Biçak veya demirden bir seyle birisini yaraladigini gören kimse, digerinin kötülüklerim izhar ve onda asla hayir olmadigina isarettir. Bir kimsenin karninda yaralandigini görse, çocugu ve çocugunun çocugu tarafindan kendisine mal isabet eder.

Rüyada Yaralanmak yorumları

Nuri

Rüyamda tam sırtımdan camlar saplandığını gördüm hatta sırtımdan girip kalbimden ve ciğerlerimden çıktı ama sadece ufak yaralar vardı yani nokta kadar

ömer

ruyamda iş arkadaşımla kavga edip onu tarhailekarnında yaraladımkarmında kan vardı

mehmet

rüyamda dedem ile birlikte gezerken yanımıza 2 tane adam geldi ve dedemi bıçakladılar sonra dedem yere yığıldı ve ben çok ağladım ama dedem yaralandığında hiç kan akmamıştı

onur

ruyamda karnımdan yaralanmıştım

mesut

bır gurup dıgerını arıyor bende aranan gurubu uyardım dedımkı kacın sızı arıyorlar vurucak elınde tabanca var derken catısma cıktı benıde arabanın ıcıne sakladılar uyardıgım gurup vuruldu benıde gogsumden bes el ates ederek vurdular ama yasıyordum olmedım hemen mudale ederek kurtardılar olay hastanenın kafeterya yada otoparkı gıbı bıyerde oluyor

zülfükar

annem rüyada eve silah sıkldığını ve çocuklardan birinin yaralandığını görmüş

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*