Rüyada saçın beyazlaması Görmek

Rüyada saçın beyazladığını görmek iki şekilde tabir ediliyor.

Bir kadının saçının tamamıyla beyazlaması, kocasının dalalete düşeceğine işaret ederken, Genç bir adamın saçının beyazlaması, fakirlik alametidir.

Başka bir tabire görede Saçınızın beyazladığını görmek, şeref ve itibarınızın artacağını güzel tecrübeler kazanacağınızı gösterir.

Rüyada saçı sakalı ağarmış olduğu halde, saçını sakalını kına ile boyadığını görmek, Rüya sahibinin rütbe ve makamının yükselmesine işarettir.

Genç bir kimsenin rüyada saçının ağır-dığını görmesi, vakar ve temkine ve uzun ömre delâlet eder. Rüyada görülen aklık, sakal ve başın tamamında olursa, bu rüya, fakirliğe işarettir.

Rüyada saçının bir kısmının ağardığını görmek, vakar ve temkinin çok iyi olduğuna, başı ağaranın zevcesi Hamile ise, bir erkek çocuğunun olacağına alâmettir.

Rüyada sakalındaki beyaz tüyleri yolduğunu veya kestiğini görmek, ihtiyarlara hürmete delâlet eder.

Evli kadının rüyada başının ağardığını görmesi, kocasının günahkâr ve fasık olduğuna delâlet eder.

Denilmiştir ki: Rüyada baş ağarması, koybolmuş bir kişinin veya misafirin gelmesine işarettir.

Rüyada vücut kıllarının beyazlaması

Rüyada vücudundaki kılların ağardığını görmek, zengin için malının gideceğine, fakir için de, ödenmesi güç olan borca işaret eder.

Saçı sakalı ak bir kişinin, rüyada saçının daha fazla ağarmış olduğunu, fakat bunların içinde siyah tüylerin de bulunduğunu görmesi, olgunluğa ve kemâle delâlet eder.

Sakalında beyazlık bulunmayan bir kimsenin rüyada sakalında üçe kadar beyaz tüy belirdiğini görmesi, erkek bir çocuk ile tabir olunur ve o zatın erkek bir çocuğa dünyaya gelir.

Rüyada hasta bir adamın başının ağardığını görmesi, ölüm ve kefene delâlet eder. Rüyada askerin yekûnunun başının ağardığını görmek, zaaf ve firara delâlet eder ve Asker düşman karşısında tutunamaz.

Rüyada saçını ağarmış olarak görmek gençler için uzun yaşamaya ve güçlü olmaya yorumlanır.

Rüyada saçın beyazlaması yorumları

zuleyha

saclarimin beyazlasmis ve dokuldugunu gordum

Hatice

Rüyamda saçımın bir kısmının beyazlamış olarak görüyorum hayır olur İnşallah

seval

sacımın bir tutamı beyazlıyor hayıra cıkar inşallah

kadie

rüyaada saçımın birazının ağardığıını gördüm ve oralara kına yapıyordum... hayırlısı...

neslihan

rüyamda kocamın saçlarını uzun olduğunu ve kısmen beyazladığını görmüştüm inşallah hayradır

hatice

rüyamda rahmetli annemi gördüm saçları küt seklinde ve simsiyahdı.
ama ölduğunde saçları bembeyazdı

kadir

sımdıden beyazlasmıs sacım ruyayı gordukten sonra beyazlasmaya baslsdı

Rukiye

Rüyada annemin saçlarını bem beyaz gördüm ve elbiseside bem beyazdı.

Melek

Rüyamda saçımın diplerimin beyaz olduğunu gördüm?

dilek canı

ruyada bırısı sacımın beyazladıgını görmüş

cihan

rüyamda saçlarımı komple bembeyaz gördüm. tuhaftı.. dokunuyorum, aynaya bakıyorum sırıtmaya başlıyorum..

ayfer

rüyamda saçlarımn tamamen beyazladığını gördümve çok etkilendim içimde çok büyük korku oluştu neden olduğunu anlayamadım yani korkunn

Birgül

Benim saçlarım normalde kısa ensemde fakat rüyamda kendi saçımı çok uzun ve aşarı beyazlamış gördüm enteresan tarafı at kuyruğu bağlamışım bağladığım yerden alt kısmından aşırı beyazdı saçlarımı boynumdan yana ön kısma aldım elime saçlarımla oynadım

yazgül

rüyamda amcamın saçının ağardığını gördüm. hemda kar beyazı

Muhammed

Rüyamda saçlarım tel tel beyaz dı ama baya bi belliydi vede bi yer komple beyazdı bu ne demek oluyor bi açıklarmısınız?

sevda

Saçlarimin beyazladigini görüyordum yavaş yavshepsi beyazliyordu

mereve

ruyamda sacımın dıplerının beyaz oldugunu gordum

arzu

rüyamda anıden saçlarım beyazlıyo ve kafamın derısı gözüküyo sankı bır anda hem saçım beyazlıyo hemde dökülüyo

ismail

merhaba rüyamda eşimle konuşurken eşimin farketmesi üzerine saçlarımın yan tarafları nerdeyse tamamen beyazladığını gördüm ancam saclarım kıvırcık ama rüyada gördüğüm saç çok yumuşacak ve uzun du ne anlama geliyor acaba teşekkürler

dilek

rüyamda çok güzel bir yeşil ve siyah abiye elbise giymişdim ve merdivenden cıkıyordum başka bir erkek ardaşımda yeşil ceket ve siyah pantalon giymiş oda benle beraber merdiven cıkıytordu

ayşe

Dizlerime kadar elbisemle denize girdim ve ayaklarımın üzerinden kedi kadar balıklar geçiyordu.bir tanesini kollarıma aldım ama ayaklarımın üzerinde çok büyük balıklar kaynıyordu.

ayşe

Dizlerime kadar elbisemle denize girdim ve ayaklarımın üzerinden kedi kadar balıklar geçiyordu.bir tanesini kollarıma aldım ama ayaklarımın üzerinde çok büyük balıklar kaynıyordu.

şenay akyo

ben hep kaçıyordum guclu ve degısık ınsan gorumundekılerden ama hep kaçarken caglayan cok berrak sulara dusdum ve balık ağzını açtı ıcınden altın bılezıkler çıkıyordu suruyle baskalarıda aldı bende ıkı koluma desdeyle alıp doldurdum kollarıma ve tekrra merdıvende çıktım su ustun e gene kaçmaya başladım ve güzel bır eve vardım kurtuldum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*