Rüyada Ayakkabı Giymek Görmek

rüyada Ayakkabı Giymek görmek

İnsanın Rüyada giyecek olarak Ayakkabı görmesi ayakkabının, dünya yürütürü olarak ayakların, bilinçaltında yer edinmesi sebebi ile Rüyada, dünya yürütürünün insanın maddiyatı olması olurluğunda yorumlanması içkinliğinde, dünya yürütürü olarak ayağına giydiği ayakkabı, insanın işine veya maddi durumuna işaret eder.

Bu sebepden dolayı insanın yeni bir ayakkabı alması yeni bir iş ile uğraşması, ayakkabının eski olması işinde devamlılık gösterdiğine işaret eder.

Ayrıca ayakkabın rengine göre dünya yürütürü olan iş ve maddiyat ta insanın hangi düzeyde seyir ettiği anlamları da çıkartılır.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Ayakkabı Giymek Görmek yorumunu okudunuz. Ayakkabı Giymek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada A harfi ile başlayan Rüya Tabirleri A sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Ayakkabı Giymek rüyanız hayr olsun.

Rüyada Ayakkabı Giymek yorumları

doğan

rüyamda amcaoğlu ayakabılarımı ayakabılarımı giymeye çalışıyor ayağına olmuyor

EMBİYE

BANA BİR SİYAH AYAKKABI HEDİYE EDİLİYOR VE BEN ONU GİYİYORUM VE ÇOK RAHAT OLDUGUNU SÖYLÜYORUM

sea

biri rüyamda ayakkabı hediye ediyodu ama teki yoktu içindede hediye vardı sanırım kolye nedemek acabağ

emine

uçakta yer ayırtmışım saat 9 da ben saat 9.30 gidiyorum hava alanına. uçak gitmiş kaçırmışım ne demek anlamı ,bu rüyanın

elif

oglumun eski ayakkabılarınıyanlışlıkla giymişim rüyamda

saida

Yuxuda imama Rzanin ziyaretgahina getmishem

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Alabora Görmek | Rüyada Alaca hastalığı Görmek | Rüyada Alacakaranlık Görmek | Rüyada Alaftar Görmek | Rüyada Alaım ı sema Görmek | Rüyada Alak suresi Görmek |