Rüyada Ayakkabı Giymek Görmek

Rüyada ayakkabı giymek, Rüyada ayakkabı giydiğini görmek izzet, yücelik, rütbeye ve yüksek mevkiler kazanmaya işaret eder.

İnsanın rüyada giyecek olarak ayakkabı görmesi; ayakkabının, dünya yürütürü olarak ayakların, bilinçaltında yer edinmesi sebebi ile rüyada, dünya yürütürünün insanın maddiyatı olması olurluğunda yorumlanması içkinliğinde, dünya yürütürü olarak ayağına giydiği ayakkabı, insanın işine veya maddi durumuna işaret eder.

Bu sebepden dolayı insanın yeni bir ayakkabı alması yeni bir iş ile uğraşması, ayakkabının eski olması işinde devamlılık gösterdiğine işaret eder.

topuklu-ayakkabı

Ayrıca ayakkabın rengine göre dünya yürütürü olan iş ve maddiyat ta insanın hangi düzeyde seyir ettiği anlamları da çıkartılır.

Rüyada yeni ayakkabı giymek

Rüyada iyi yeni bir ayakkabı giymek, kazancın artmasına, devlet ve ikbâle, menfaate işaret eder.

Rüyada siyah ayakkabı giymek

Rüyada siyah ayakkabı ululuk ve yücelik işaretidir. Rüyada siyah ayakkabı giymek işsizler iş bulmaya, yüksek makam ve çalışanlar için iyi ve müjdeli bir habere alâmettir.

Rüyada beyaz ayakkabı giymek

Bekâr birinin rüyada beyaz ayakkabı giymesini görmesi, evleneceğine, yine beyaz ayakkabı giymek hayır, menfaat ve rızka delalet eder. Beyaz ayakkabı giymek iyi ve muntazam bir hayata da işaret eder.

Rüyada yeşil ayakkabı giymek ise miras ile tabir olunur.

Rüyada yırtık ve eski ayakkabı giymek üzüntü ve kedere yorumlanır. Yine rüyada mest giymek ise rütbenin üstünlüğüne ve geniş rızka yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Giymek yorumları

Türkan

Ruyamda spor ayaqabsi giyniyorum hemde siyah rahmetli kocamda onun iplerni bağlıyor benim ayağımda lütfen bu rüya ne anlamına geliyor bana bilgi verin

Gunay

ruyamda 3 cift ayakkabi degishtirim ikinci beyazdi kardeshimin eski ayakkabisiydi ama iyiydi,sonuncu kirmiziydi tishortume de uydu rahatdi. Baya begenmishtim .

yağmur

rüyamda küçük ayakabı deniyordum sonra çıkardım

elçin

RÜYAMDA AYAKKABIYI GİYİP KOŞTUĞUMU GÖRDÜMM SONRA ÇIKARIP ÇIKARMADIĞIMI HATIRLAMIYORUM AMA AYAKKABI YENİYDİ

HUZUR

RÜYADA GÖRÜLEN AYAKKABI EŞ OLARAK İŞ OLARAK YORUMLANIR ESKİ AYAKKABI GİYMEK KENDİNİZE UYGUN OLMAYAN BİRİ İLE EVLİLİK YAPMAK YENİ AYAKKABI GİYMEK SİZE UYGUN İYİ BİR EŞ ANLAMINA GELİR AYAKKABIYI ATMAK EŞ DEN AYRILMAK DEMEK AYAĞINIZDAKİ RAHAT EDEREK GİYİP YÜRÜDÜGÜNÜZ AYAKKABI İŞİNİZDE BAŞARILI YUVANIZDA MUTLU OLACAĞINIZ ANLAMINA GELİR

selma güne

rüyamda yeni kahverengi ayakkabı aldım ama giydiğimi hatırlamıyom

SU

RÜYADA HİÇ HIZLI KOŞAMIYORUM

AZRAİL

YENİ AYAKKABI GİYDİM

ceylan

arkadaşımla dolaşırken eski harabe kulubenin içinde siyah dar bot arkadaşım giyiyordu

zeynep

rüyamda ayakkabı giyordum ama benim degildi

EZİ

ESKİ BİAYAKABIM VARDI ATMIŞTIM RÜYADADA AYNEN BÖYLE SONRA O AYAKABIYI ALIYORDUM GİYMEYE ÇALIŞIYORDUM BAKIYORDUM SAĞ VE SOL AYAKABI FARKLIYDI SAĞ KÖTÜ DURUYORDU DİYORDUM NİYE BÖYLE DURUYOR ACABA TABANA BAKIYORDUM ÇATLAMIŞTI DİYORDUM ARTIK GİYİLMEZ TEKRER ATIYORDUM AYAKABIYI RENGİ GRİ VE SİYAH BABETTİ GERÇEKTEN ÖYLE Bİ AYAKABIM VARDI ZATEN

dilek

ruyamda bi cok ayakkabi gordum ama ben en guzelini giydim

cemile

Rüyda ayakabi çesit çesit vardi her renk gordum anlami ne

esra

bn rüyamda arkadaşımın yeni aldığı ayakkabıyı giyiyorum ayakkabının rengi pembeydi

ayakkabı

rüyamda ayakkabılarımı arıyorum ayakkabı dolabında dolabı açınca mavi ve fuşya rengine benzer yazlık ayakkabılar gördüm ama ben kahve rengi çizme aradım bulamadım dşarıya çıktığımda yağmur yağıyordu denin ortasından geçeyim dedim geçemedim çünkü çok yağmur yagıyordu ayaklarım ve beyaz çoraplarım ıslandı

gamze

rüyamda siyah bir ayakkabı giyiyodum

büşra

rüyamda misafirlikteyim kuzenim geliyor ayak kabı almış siyah fantezi tarzında hoş bir ayakkabı ön kısmı kapalı delilikli ve topukluydu ben denedim 1 tanesini ayağıma koydum çok genişti ayağıma çıkardım

döndü

dügüne gidecekmişim ayagımda kendi ayakkabım var rengi siyak diyorumki bu etegimin altına uygun degil komşudan ayakkabı alıyorum putra renginde yüksek topuklu bi ayakkabı aldım giydim

ayşe

arkadaşım ayakkabısını gösteriyodu bana bunu çk seviyorum diye

mevlüde

ayakabısını giydim merdivenlerden indim
bağardı bana neden ayakkablarımı giyosun diye sonra çıkardım verdim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*