Rüyada Sarı Renk Elbise Giymek Görmek

Rüyada sarı renk elbise giymek; sarı rengin, ayrılık, hasret, özlem ve hüzün vb gibi psikolojik hallere işaret etmesi sebebi ile Rüyayı gören kişinin ayrılıklardan sebebiyet hasretlerde, özlemlerde ve hüzünde seyir ettiğine işaret eder.

Fakat tasavvuf terbiyesinde seyi-i sulûk başlangıcında ayrılık Tanrı varlığına karşı olduğu için hasret, özlem ve hüzünlenmeler Tanrı varlığına karşı beslenen duygulanımlar olurluğunda kişide belirdiği için sarı renk elbise giymek kişinin Tanrı varlığına yöneldiğine işaret eder.

Bu sebepten dolayı sarı renk ayrıca kişinin ilkeler üzeri hak niyet ve amellerde olarak Hakk'tan uzak bırakan her türlü hadis ve hadiseyi bıraktığına da işaret eder.

Sarı renk ruh olurluğundaki ruh latifesi olan sarı nur taneciklerine işaret eder.

Rüyada Sarı Renk Elbise Giymek yorumları

rasgele

Rûyamda sarį renk çizme giymişim üzerinde kahverengi kirler var temizliyorum az kir kalıyor

melis

rüyda sarı renk elbise giydiğimi gördüm garip gibi geldı

yavuz

namaza kılmaya yeni başladığım ve günahlarımdan utanıp tövbe ettiğim akşam,allaha dua ederek uyudum ve rüyamda sarı renkli elbise giymiştim.geldim ve bu rüyamın anlamı ne diye bakarkrn ilk çıkan tabir bu tabir di.allah hayırlara çıkarsın.....

serap

rüyamda sarı renkte elbise giydiyimi gordüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*