Rüyada Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek

Rüyada siyah elbise giyen bir kişi; siyah rengin kimi durumlarda bu rengin asli bir renk olması sebebiyle kemalata ve kâmilliğe, kimi durumlarda keder ve sıkıntılara; bazen örtünmeye, örtünerek kendini saklamaya; bazen de insanın nefsanî olan keyfi halleri sebebiyle Tanrı varlığından yana örtünerek, şerri olan zulmet hallerinde bulunması sebebiyle zulmete işaret eden anlamlar içkinliğinde bilinçaltında yer edinerek, bu anlamlar içkinliğinde rüyalarda dışlaşmasından dolayı, kişinin bulunduğu mertebe düzeyine göre (has’ül has, has, avam) kişinin nefsanî olan keyfi hallerde, sıkıntılarda, kederlerde seyir ettiğine yorumlandığı gibi kişi eğer kâmil bir kişi ise o kişinin kemalatine ve settarlığına yorumlanır.

Has’ül has, has, avam mertebe düzeylerinde seyir eden her kişi için kimi zaman siyah renk elbise giymek, anlatılan anlamlar içkinliğinde rüyalarda dışlaşmış olabilir.

Çünkü nefsanî olan keyfiyetleri içkinliğinde Tanrı varlığından yana örtünen bir kişi istese de istemese de; eril olurluğunda her daim etken olarak mutlak olan ilkeler doğrultusunda hareket etmediğinden sebebiyet hüsranda olan olarak keder ve sıkıntılara dûçar olur.

Ayrıca ilkeler üzeri varlıksal birliktelikte kemalatta kâmil olan bir kişi, seyr-i sülüğündeki ve olağan yaşamındaki imtihan edilmesinin, arınmasının ve varlık mertebelerin de kemalet bulmasının aracısı olan hastalıklar, fakirlikler, hor görülmeler vb. gibi yaşam halleri sebebiyle sıkıntı ve kederler de seyir eden olarak, bu seyrinde ise; kendindeki Tanrı varlığının hakikatini avam ehline karşı saklayan olarak rüyalarda siyah elbiseye bürünmüş olurluğunda, bu anlamların işaret edildiği dışlaşma seyrinde görünebiliniz.

Rüyada Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek yorumları

Pinar

Rüyamda önce siyah elbise gördüm daha sonra mavi elbise gördüm benimelbisem mavi olanmıs

Gizemc

Rüyada trafik kazası yapıp hastanede sedyede gozu kapalı yattığını gormek fakat gozu kapalı yatarken yüzümün gülmesi üzerimde siyah etek ve bluz olması

sümbül

rüyamda eşimle yürüyorduk yolda el ele. arkamızda simsiyah kısa boylu bir kadın hep peşimizdeydi ve bizi takip ediyordu ne zaman eşim beni öpse yada sarılmak istese arkamızdaki kadın hep engellemeye çalışıyordu ve sizi hiç rahat bırakmıyıcam diyordu yorumlarsanız sevinirim

NAZLI

RÜYAMDA üstü beyaz atı siyah elbise giyiyordum ve anne güzel olmuşmu diyiyordum bu ne anlam gelir

cuneyt

Ben ruyamda beyaz kot giyiyorum birde uzun siyah çeket giyiyorum

ruküye

ben rüyamda saksıya çiçek dikiyordum nedir ne anlama gelir acaba

yunus emre

siyah giyen birisi sadece yüzü görünüyodu ve yaklaşıp yanagımdan öptü rüyamı yorumlarsanız sevinirim

hatice

rüyamda uzun önü taşlı bir elbise giyordum anneme gösteriyodum diyodum anne yakışımışmı diye annem sesini çıkarmıyordu bir debunu kendim diktiğimi gördüm

ÜLKÜ

karıncalar abim le benim üzerimi sarmıştı toprağa doğru çekiliyorduk abi ölüyorum diyordum ne olur elimi tut diye bağırıyordum oda elimi tutuyordu ikimizde batıyorduk

EMİNE

Birkaç arkadaşımla beraber alışveriş yapıyoruz ,ellerimde poşetler var benim ve arkadaşlarımın üzerinde kostüm gibi siyah renk elbise var ve ben elbisenin alına siyah tayt mı, siyah çorap giysem diye soruyorum . Daha sonra defter kalem almak için bakıyoruz...rüyamı yorumlarsanız sevinirim.tşk

Gülten

Gülten rüyasında çok güzel siyah bir yelek gördü.Arkadaşı o yeleği giydi.Gülten sen o yeleği giyme al bu beyaz yeleği giy dedi.Kendisi ise o siyah yeleği giydi.

fatma

rüyamda memleketimdeymişim.üzerimde beyaz bir tişört var.ince siyah tayta benzer bir çorap giymişim.ara bir sokağa girdim yürüyorum.bacağımdaki çorap çok ince ve dar olduğu için utanıyorum.bu sebepten elimdeki siyah hırkayı giyiyorum.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

fatma

rüyamda memleketimdeymişim.üzerimde beyaz bir tişört var.ince siyah tayta benzer bir çorap giymişim.ara bir sokağa girdim yürüyorum.bacağımdaki çorap çok ince ve dar olduğu için utanıyorum.bu sebepten elimdeki siyah hırkayı giyiyorum.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

sonay

eşim rüyamda siyah takım elbisegiymiş.ancak rengi solmuşve çokbol bipantolondu.tşk

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*