Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak Görmek

rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak görmek

Rüyada Bıçakla kovalamak yada Rüyada bıçakla kavolanmak: çevrenizdeki, iş hayatınızdaki, apartmanınızdaki veya akrabalarınızdaki kimi kişilerden hoşlanmadığınızı, sevmediğinizi hatta onları düşman olarak gördüğünüzü gösterir.

O kişiler gerçekten sizi sevmeyen kişiler de olabilir

tabii sadece sizin kafanızda yarattığınız bir şüphe de olabilir ama her halikarda sizin sevmediğiniz, nefret ettiğiniz kişiyi işaret eder.

Ya da çeşitli sıkıntılarınız, endişeleriniz bu şekilde ortaya çıkabilir. Yani düşman olarak gördüğünüz kişi aslında sizi sıkan bir endişenin sembolüdür.

Rüya analizcisi Craig Hamilton Parker e göre ise, rüyada sizi öldürmek isteyen birisi tarafından kovalanmak sizin yüzleşmek istemediğiniz, yüzleşmekten kaçındığınız duygusal bir probleminizin olduğuna işaret.

Örneğin, bir adam Rüyasında dar koridorlarda kaçtığını gördüğünü yazmış, karşısına küçük kapılar çıkıyormuş, işte bu duygusal problemi onu kovalayan kişi, dar koridorlar ve küçük kapılar kişinin kendisini kısıtlanmış hissetmesinin sembolü imiş.

Craig'e göre, kovalanmak kendini güvende hissetmemek nedeni de olabilirmiş, özellikle rüya bir çocuk tarafından görülmüşsse. Okulda arkadaşları tarafından Alay edilen,itilip kakılan çocuklar Rüyalarında görülmeyen kişiler tarafından kovalandıklarını görebilirler.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak Görmek yorumunu okudunuz. Bıçakla kovalamak kovalanmak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada B harfi ile başlayan Rüya Tabirleri B sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Bıçakla kovalamak kovalanmak rüyanız hayr olsun.

Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak yorumları

dilara

bn bir arkadaşımın bni öldürmeye kalkmasını göördüm ama çıkmadı

kamile

rüyamda oğlumun yanında bıçakla duran beyaz önlüklü birini gördüm ama oğlumun gömleğinde kan vardı vücudunda değildi neye ilarettir

ebru

rüyamda tanıdığım ama sevmediğim birinin beni bir şeyi öğrendiğim için elimi yani baş parmağım ve işaret parmağımın tam ortasını bıçakladı ve ben öyle bakıyordum bıçak öyle içinde kalmış bende nasıl olduysa kaçtım o da beni kovaladı ben kaçıyordum o kovalıyordu ama sonunda ne olduğunu hatırlamıyorum lütfen cevap yazın aslında eklemek istediğim istediğim bir şey var ben korkmuyordum sadece şaşkın şaşkın bakıyordum

gul

arkadasimin ayak parmaklari kesilmisdi o cok uzgundu biri ona parmaklarini vermeliydi tum akrabalarim dostlarim bana baktilar ve ben ayak parmaklarimi ona verdim ama ancak agladim bashka hic bir shey yapmmadim kosan arkadaslarim bana guluyordu ben aglayarak uyandim sonras yeniden uykuya daldigimda yinbe ayni ruyani gordum(

hatice

annemde morarmalar olmuştu.ben ağlayıp ısrarla doktora gitmesini istiyordum

hakkı

rüyada kedi sevdim

kavga etme

Hic ummadiginiz birinden kavga edicem

ayfer

tanımadığım bir adam elinde bıçakla beni kaçırmaya çalışıyor ve bebeklerimden birini bırakmak zorunda kalıyorum okadar üzülüyorumki,sonra bebeğim kayboluyor onu bulmaya çalışıyorum.bu rüyanın çok etkisinde kaldım sanki gerçek gibiydi.

yusuf

ensemde bir tane canlı beyaz renkli bir bit yakalayıp yere attım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Bayanlara Özel