Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak Görmek

Rüyada bıçakla kovalamak yada rüyada bıçakla kavolanmak: çevrenizdeki, iş hayatınızdaki, apartmanınızdaki veya akrabalarınızdaki kimi kişilerden hoşlanmadığınızı, sevmediğinizi hatta onları düşman olarak gördüğünüzü gösterir.

O kişiler gerçekten sizi sevmeyen kişiler de olabilir

tabii sadece sizin kafanızda yarattığınız bir şüphe de olabilir ama her halikarda sizin sevmediğiniz, nefret ettiğiniz kişiyi işaret eder.

Ya da çeşitli sıkıntılarınız, endişeleriniz bu şekilde ortaya çıkabilir. Yani düşman olarak gördüğünüz kişi aslında sizi sıkan bir endişenin sembolüdür.

Rüya analizcisi Craig Hamilton Parker e göre ise, rüyada sizi öldürmek isteyen birisi tarafından kovalanmak sizin yüzleşmek istemediğiniz, yüzleşmekten kaçındığınız duygusal bir probleminizin olduğuna işaret.

Örneğin, bir adam Rüyasında dar koridorlarda kaçtığını gördüğünü yazmış, karşısına küçük kapılar çıkıyormuş, işte bu duygusal problemi onu kovalayan kişi, dar koridorlar ve küçük kapılar kişinin kendisini kısıtlanmış hissetmesinin sembolü imiş.

Craig'e göre, kovalanmak kendini güvende hissetmemek nedeni de olabilirmiş, özellikle rüya bir çocuk tarafından görülmüşsse. Okulda arkadaşları tarafından Alay edilen,itilip kakılan çocuklar Rüyalarında görülmeyen kişiler tarafından kovalandıklarını görebilirler.

Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak yorumları

Berin

Ben kocam beni biçakla Saldırmaya çalişti bende ondan kaçmaya caliştım Çocuklarım peşimden geliyordum bende diyordum gelmeyin ben babamın evine gidecem sizce neye delalet edet

Ramazan

Meraba ben ruyamda ben ve dayim yolda giderken arabayla iki kisi yolda ac bitkin oldugunu gorduk ve arabayi durdurup ben pnlara kendi yemegimi paylastim sonra arabaya bindim be biri arabaya yaklasti basini camdan iceri soktu ve bicakla dayimin yuzune dogru atak yapti bende uzuldum ve adamin elini tuttum bicak biraz basima deydi ve ben arabadan indim kavga etmeye cpk kisi oldular ve ellerinde bicak vardi ginede onlara katsi durdum hepsini yendim

Cevdet

Buçakla sonra silahla adam öldürmek neyi işaret eder

emre

Arkadaşım kardeşinin rüyasında kedinisi gördüğünü anlattı rüya şöyle ki; kardeşini fareler içinde görmüş önce ve siyah birşey kardeşini kovalıyormuş. arkadaşım kendiside sürekli rüyasında karanlık birşeyin kovaladığını söylüyor. bu durumdan dolayı çok huzursuz ve çok korkuyor bu rüyaların anlamı nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

dilara

bn bir arkadaşımın bni öldürmeye kalkmasını göördüm ama çıkmadı

kamile

rüyamda oğlumun yanında bıçakla duran beyaz önlüklü birini gördüm ama oğlumun gömleğinde kan vardı vücudunda değildi neye ilarettir

ebru

rüyamda tanıdığım ama sevmediğim birinin beni bir şeyi öğrendiğim için elimi yani baş parmağım ve işaret parmağımın tam ortasını bıçakladı ve ben öyle bakıyordum bıçak öyle içinde kalmış bende nasıl olduysa kaçtım o da beni kovaladı ben kaçıyordum o kovalıyordu ama sonunda ne olduğunu hatırlamıyorum lütfen cevap yazın aslında eklemek istediğim istediğim bir şey var ben korkmuyordum sadece şaşkın şaşkın bakıyordum

gul

arkadasimin ayak parmaklari kesilmisdi o cok uzgundu biri ona parmaklarini vermeliydi tum akrabalarim dostlarim bana baktilar ve ben ayak parmaklarimi ona verdim ama ancak agladim bashka hic bir shey yapmmadim kosan arkadaslarim bana guluyordu ben aglayarak uyandim sonras yeniden uykuya daldigimda yinbe ayni ruyani gordum(

hatice

annemde morarmalar olmuştu.ben ağlayıp ısrarla doktora gitmesini istiyordum

hakkı

rüyada kedi sevdim

kavga etme

Hic ummadiginiz birinden kavga edicem

ayfer

tanımadığım bir adam elinde bıçakla beni kaçırmaya çalışıyor ve bebeklerimden birini bırakmak zorunda kalıyorum okadar üzülüyorumki,sonra bebeğim kayboluyor onu bulmaya çalışıyorum.bu rüyanın çok etkisinde kaldım sanki gerçek gibiydi.

yusuf

ensemde bir tane canlı beyaz renkli bir bit yakalayıp yere attım.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*