Rüyada Aile Büyüklerini Görmek

Rüyada Aile büyüklerini görmek sevinç ve mutlulukla yorumlanır. Aile büyüklerini üzgün görmek onlara layık olamadıgına, yanlışlarla dolu olduguna işarettir.

Aile büyükleri ile birlikte bayram kutladıgını görmek iyi bir aileye sahip olup yakında evlenecegine Rüyayı gören evliyse yakında ailenin artacagına delalettir. Aile büyüklerine kötü, fena bir söz söylemek aile halkının işlerinin bozulmasına delalet eder.

Aile büyükleriyle birlikte olmak, zenginlik ve saadete işarettir. Rüyada kendi ev halkını görmek: "Eğer fakirlikten korkarsanız dilerse, sizi yakında kendi fazlından zenginleş tirir." (Tevbe, 28) mealindeki âyet-i kerime gereğince, zenginlikle tabir olunur.

Aile büyükleriyle kavga etmek ayrılığa, aile büyükleriyle barışmak aile halkının sıkıntı ve darlıktan halâs bulması ve aile halkının işlerinde kolaylık demektir.

Rüyada Aile Büyüklerini yorumları

şenay

rüyamda okula gidiyorum onur ve taktir belgesi alıyorum eve geliyorum ama bu şekilde evli oldugumuda biliyorum abime ablama anneme ve babama ğösteriyorum bu arada kovanın içindede balık gösteriyorum

ahmet babu

ölmuş babama selaqm verıyorum babamda kefenın ıçınden benım selamımı alıyor ben babamı goruyorun selam verıken sakalları var kırlı sakal gıbı ve nsaılısın baba dıyorum oda ıyıyım sen nasılsın dıyor

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*