Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine işarettir.

Bir kadının kızını evlenirken yada gelinlik giymişken görmesi kızının ve kendisinin bahtının açık olduğuna işaret eder. ayrıca bu Rüyayı cuma gecesi görmek aynısının olmasına dayanır.

Rüyada gelinlik görmek Eğer gördüğünüz gelinlik temiz ve güzelse mutlu olunucağına, yırtık veya kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak tabir edilir.

Gelinlik giydiğini gören kişi bekarsa evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe işarettir. Gelinlik kirli ise kötü bir evliliğe işaret eder. Rüyada siyah gelinlik görmek ise ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işaret eder.

Gelinlik çağında kızı olan bir kimsenin rüyada kendisine taze meyveler gönderildiğini görmesi, kızına görücü geleceğine işarettir.

Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir. Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

Rüyada Gelinlik yorumları

aylin

rüyamda kızımı gelinlikle gördüm uzun boylu yakışıklı manken gibi bir çocukla evleniyordu ama kızım onun yanında çok küçük kalıyordu

ünal

rüyamda kizim gelinlik giymis ve evleniyordu

Ayse Hatun

Babam rüyasinda beni gelinlikle görmüs.Erkek arkadasimla evlendigimizi.....

melis

rüyada gelinlik giyip okul bahçesinde yürüdüğümü gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Komşu Görmek | Rüyada Komutan Görmek | Rüyada Konak Görmek | Rüyada Konser Görmek | Rüyada Konserve Görmek | Rüyada Kontrat Görmek |