Yumurta Almak

Rüyada Yumurta Almak mutluluğa ve zenginliğe bekar için evliliğin işaretidir. Kirmani demiştir ki: Yumurta görmek; kadınlara, birçok yumurta ise; Gümüş paraya işarettir.

Danyal (A.S.) şöyle diyor: Evindeki tavuğun yumurtladığını gören, karısından yahut cariyesinden çocuk sahibi olur. Hangi kuşa ait olduğu bilinmeyen yumurta gören, güzel bir kadınla evlenir.

Yemek için yumurta sakladığını gören, zahmet çekerek mal kazanır. Suda pişmiş yumurtayı yiyen, murat ettiği kadınla evlenir.

Bu yumurtayı yemeyen, istediği kadınla evlenemez. Çiğ yumurta yiyen, haram mal yer yahut üzüntüye düşer olur. Kabuğu ile yumurta yemek; başkasına ait haram maldan yemeye delalet eder. Yumurtanın üzerine kuş gibi oturduğunu gören, kadınlarla düşüp kalkar.

Üstüne oturduğu yumurtadan civciv çıktığını gören, beraber olduğu kadınlardan fayda görür. Yumurta doğurduğunu gören kadının çocuğu, hain ve dinsiz olur. Bir kuşun altına yumurta koyup bundan civciv çıktığını görenin, ümidini kestiği işleri yeniden hayat bulur. Yumurtanın kırılması, bekaretin gitmesidir.

Yanında birçok yumurta gören, fesat yüzünden bol para kazanır. Kaz ve ördek yumurtası; hakir ve fakir erkek evlatla, serçe gibi kuşların yumurtaları ise; hayır ve ferahla tabir olunur.

Cafer-i Sadık'a göre Rüya şunların temsilcisidir. Evlat, Aile, mal, izzet, itibar, rütbe, murat, cariye ve zevce.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Yumurta Almak Görmek yorumunu okudunuz. Yumurta Almak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Y harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Y sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Yumurta Almak rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Yumurta Almak yorumları

T.Kayahan

rüyamda yumurtayı kavururken altını yanmış gördüm. ama üstü sarı ve beyaz olarak gördüm.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Bozuk para, bozukluk Görmek | Rüyada Böbrek Görmek | Rüyada Böbürlenmek Görmek | Rüyada Böcek Görmek | Rüyada Bön Görmek | Rüyada Börek Görmek |