Rüyada Kedi Kovalamak Görmek

rüyada Kedi Kovalamak görmek

Rüyada Kedi ugursuzlugun isaretidir. Fakat Rüyada kedi Kovalamak iyi anlama gelir. Eğer ruyada kediyi kovalıyorsanız bu iyi ye işarettir.

Rüyada kedi kovalamak hizmetçiyede işaret eder. Yine kedi kovalamak hırsızdan kurtulmaya yorumlanır.

Bazı kere de rüyada kedi kovalamak, çocuğun terbiyesi hususunda çok hırslı olan kadına delâlet eder.

Yine rüyada kişinin kedi kovalaması, hizmetçi ve koruyucu olarak tâbir edilir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kedi Kovalamak Görmek yorumunu okudunuz. Kedi Kovalamak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kedi Kovalamak rüyanız hayr olsun.

Rüyada Kedi Kovalamak yorumları

meral

tanıdığım birinin kedisi gelip bana sığınmaya çalışıyordu bende onunla konuşuyordum sanırım yanımda da babam vardı

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Ispanak Görmek | Rüyada Ispat etmek Görmek | Rüyada İspenc tavuğu Görmek | Rüyada İspinoz kuşu Görmek | Rüyada İspirto Görmek | Rüyada İspiyoncu Görmek |