Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek, müjdeye, iyi habere, işlerin yolunda gitmesine, sevince, mutluluğa, servete ve baht açıklığına işaret eder.

"Rüyada erkek bebek görmek" iyi bir haber almaya işarettir. Güzel yüzlü erkek bebek görmek ise işlerinizin yolunda gitmesine kötü ve pis erkek bebek görmek tam tersine işlerinizin kötüye gideceğine işarettir.

Yine Erkek bebek görmek müjdeye tabir edilir. Kişinin rüyada bir erkek bebek görmesi yakında müjdeli bir haber alacağına delalet eder. Bir kişinin Rüyasında erkek bebek görmesi; o kimsenin sevineceğine ve mutlu olacağına tabir olunur.

Seyyid Süleyman erkek bebek Rüyasını şöyle yorumlamıştır: Rüyada güzel ve sevimli bir erkek bebeğin kendisine doğru geldiğini görmek, iki şekilde tabir olunur. Melek ve müjde. Erkek bebek; devlet, servet, saadet ve baht açıklığına işarettir.

Evlerin sevinç kaynağı olan bebek görmek sevinç, sürura, sevinçli bir habere, akrabalar yoluyla gelecek mirasa, yeni bir işe ve sevineceğinize yorum edilir.

Bir kimsenin rüyada erkek bebeğe biberonla süt içirdiğini görmesi, bir yetimi sevindireceğine; biberona süt doldurduğunu görmesi de, beklenmedik bir yerden eline geçecek paraya delâlet eder.

Rüyada Erkek Bebek yorumları

Songul

Ruyamda bebek kundakliyor arkadasim ismimiz ayni ne anlama geliyor

pervin

ruyamda nisanliydim parmgimda bi yüzük vardi uzerinde bebek remi vardi ve ev kalabalikti ondan snra dolabi actim ve bi erkek bebek vardi kucagima aldim ve ayagimda salladm bebek gozunu acti bana bakti güldü yuzuhe baktim ve yuzukteki bebek ayni bebekti

4747

rüyamda bir hastanedeyim 3 erkek bebek görüyorum 1 benim yeğnim diğerleri hastaların bebekleri benim yeğnim iri tatlı diğer bebeklerde cılız zayıf anlamı nedir acaba gerçek hayatada yengem 8 aylıken doğum yaptı tüp bebek tedavisi ile erkek bebeği oldu

zeynep

Rüyamda camurlu olmuş bebek arabası gördüm

ipek

ruyamda damdan düştüm

ipek

ruyamda bebek gordumm erkek

Cansu

Rüyamda büyük terkedilmiş bir yere gidiyoruz bakıyorum bir bebek ölmüş hareketsiz duruyor hiç dokunmuyorum ve umursamıyorum nedense.Günler sonra tekrar gidiyorum bir bakıyorum kıpırdanıyor diyorum aa yaşıyor ve kucağıma alıyorum hemen sonra acaba erkek mi bir bakayım bir bakıyorum tombul güzel bir erkek bebek benim bir kızım var diyorum kızımla ben bunu birlikte büyütürüm.Daha sonra zaman geçiyor 6 yaşlarında güzel bir erkek çoçuğu oluyor bana sarılıyor yeşilliklerde koşuyordu.Çok etkilendim bu rüyadan

sinem

sinem merhabalar bende 4. cocuguma hamileyim gece nur duasini okuyup yattim gördügüm rüya bir erkek bebegim olmus esmer yüzünü hatirlamiyorum kucagima aliyorum ve yere düsüyor o arada kalktim ama cok korktum bu nedemek lütfen cok endiseleniyorum bir cvp yazarmisiniz

yasın

rüyada ıkı tane bebek gordum bır kız bır erkek bu ne anlama gelır

ılgın

rüyamda erkek bebek gördüm,eski sevgilimin kucağındaydı.sonra benim kucağımda olduğunu gördüm

ALYA

Alya ağaçta bebek görmek

hatice

rüyamda erkek bebegi gördüm bu ne anlama geldigini ögrenmek istiyorum

HATİCE

RÜYAMADA BEN DE İKİ TANE KIZ ÇOCUĞU GÖRDÜM VE ÇOK GÜZELLERDİ

mine

rüyada kzımın erkek bebeği olmuş adınıda musa koymuşlar

yurdagül

rüyamda ikiz bebeğim varmış

İSMAİL

üyamda erkek çoçugum oldu kuçagimdaydi seviyordum bana gülüyordu Esmer tombul bişeydi bu ne demek oluyor ya?

kader

rüyamda erkek bebek gördüm beya tenliydi 3 aylık hamileyim

cemile

rüyamda erkek çoçugum oldu kuçagimdaydi seviyordum bana gülüyordu

fu da

8 aylik hamileyim ruyamda erkek bebek emzirirken gordum renkli gozlu cok guzel bi bebek tii

ayşe

Rüyamda yüksek ten düşmekten korkuyorum o yüksekten tutunarak inmeyi basardim

ayşe

Kuzenimin 2 ci erkek bebeği olmuş ve çocugun saflarında pireler vardı evi pireler sarmış ama onlar hic umursamıyor.

ikiz erkek

Rüyada ikiz erkek bebek görmek

ayşe

arkadaşımın erkek bebeği olmuş evi kalabalık bebeği seviyorum elimdede paralar var ordan çıkıyorum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*