Rüyada Bebek Emzirmek Görmek

Rüyada bebek emzirmek, bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir. Rüyada kadının kendi evladını emzirmesi, evladının büyük mertebeye ve makama ulaşmasına yorumlanır.

Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına, yahut onların hapsine işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine tabir bu şekildedir.

Bir kimse rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Çocuk emziren anne rüyası her zaman iyiye yorumlanmıştır.

Rüyada bebek emzirmek nedir

Rüyada Bebek Emzirmek

Eğer Rüyayı gören Hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur. Bazı yorumculara göre, kendi annesinin memesini emdiğini görmek, şerefe ve mertebeye işaret eder.

Rüyada bebek emzirmek ne anlama gelir

bebek-emzirmek

Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

Rüyada çocuğun meme emmesi

Rüyada bir çocuğun meme emdiğini görmek, rızkının geniş ve bol olacağına; emdiği memeden süt değil de kan çıktığını görmek haram mal kazanacağına alâmettir.

Rüyada çocuğa süt vermek

Rüyada emzikli kadının erkek çocuğa süt verdiğini görmek, sevinç ve sürura, kız çocuğa süt verdiğini görmek de, üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada bebek emzirmek, rüyayı gören kişinin çocukları ile ilgilidir.

Rüyada emzirmek

bebek-emzirme

Rüyayı gören kişinin, çocuklarından razı olacağına, onların başarıları ile gurur duyacağına ve yaptıkları işlerde aldıkları başarılar ile mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda, Aile ve sosyal hayatta huzur ve mutluluk bulmaya işarettir.

Rüyada erkek bebek emzirmek

Rüya da erkek bebek emzirdiğinizi görmek; yakında bir çocuğunuz olacağına ve aynı zamanda şifa ve devadır. Rüyada bebek emzirdiginizi görmek; sevinçtir, berekettir ,güç ve kuvettir. Bu rüyayı hâmile kadın görse, hamilelikten kurtulmaya işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek, güzel ve hayırlı rüyalardandır. Çocuklara karşı özel bir sevginiz olduğunu gösterir ve hayırlı bir haber alacağınıza anlamına gelir. Geleceğin çok hayırlı olacağı anlamını taşıyor.

Bazı tabirciler rüyada erkek bebek emzirmeyi sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda mutlu olmaya ve üzüntülerin yerini feraha bırakmasına yorumlanıyor.

Erkek bebek emziren kimse, iş hayatında yapacağı girişimlerden hep güzel sonuçlar alarak başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada kız bebek emzirmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer bekâr birisi ise, evleneceğine işarettir.

Rüya sahibi evli ise, bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Bazen de bu rüya eğer kızı varsa ondan göreceği hayırdır.

Bazı âlimlere göre ise eğer gören kimse hamileyse kız çocuğu dünyaya gelir. Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır.

Rüyada bebeğini emziren anne rüya sahibi Rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görüyorsa ve emzirdiği çocuğu emzirme dönemini geçmiş yaştaysa, akıbetin hayırlı olacağına, istikbalin güzelliğine tabir edilir. Bebeğini emziren anne eğer bebeği emzirme dönemindeyse bu rüya, Sağlık, sıhhat ve afiyette işaret eder.

Rüyada Bebek Emzirmek yorumları

yasemin

Ruyamda sutten kestigim kizimi iki gogsumden emzirdigimi gordum

Kadriye

Ben 55 yaşındayım rüyamda komşumun erkek bebeğini emzirdim ne anlama geliyor

Kadriye

Ben 55 yaşındayım rüyamda komşumun erkek bebeğini emzirdim ne anlama geliyor

aysun

Ben ruyamda bi bebegim oldugunu goruyordum bebegin cinsiyetini bilmiyorum onu emziriyordum bekar oldugum halde nasil bebegim olmustu hayretler icindeydim ruyamda
burda ki aciklamalar yetersiz oldu
bekar birinin bu ruyayi gormesi ne anlama geliyor?

Defne

Bekarim rüyamda bebek emzirdim büyük bebekti ama emzirirken çok aci çektim cnm çok yandı

Anne

İlk bebeğimi hamile kalmadan önce emzirirken görmüştüm. Şimdi yine bir bebeği emdirirken gördüm.. İnşallah ilk bebeğimde ki gibi rüyama girmiştir Amin.

funda

rüyada kayınımın oğlunu emziriyodum ama sütüm olması gerekenden çok fazlaydı. neye yorumlanır

saniye

merhaba ben rüyamda yabancı bir erkegin bebek emzirdiğini gördüm. yeni doğan bir bebek idi ve bu kişiye bebeği emzirmesikonusunda yardımcı oluyordum.hiç biryerde bu rüyaya ait bir yorum bulamamdım lütfen yorumlarsanız sevinirim.

zeynep

bekarım bebek emzirdiğimi gördüm sağ taraf hissetmedim solda ise ağrı hissettim

ESRA

Merhaba,
Ben evliyim, henüz cocugumuz yok. Hamile de degilim. Rüyamda bir kiz bebegim olmus. Bana gülümsüyor ve hic aglamiyor. Emziriyorum, emdigini hissediyorum, fakat acimadigina sasiriyorum. Acaba ne anlama geliyor?

Ayse

Merhaba,
Ben evliyim, henüz cocugumuz yok. Hamile de degilim. Rüyamda bir kiz bebegim olmus. Bana gülümsüyor ve hic aglamiyor. Emziriyorum, emdigini hissediyorum, fakat acimadigina sasiriyorum. Acaba ne anlama geliyor?

mahirr

selam rüyamda üç tane küçük bebek var uçağımda sırayla onları emzirmeye çalışıyorum sonra bebgin birinin öbür bebeğin üzerine doğru işediğini görüyorum.kalabalık ortamda hep bebekleri emzirmeye çalışıyoprum tek göğsümden lütfen yorarmısınız

merve

ruyamda bir dafa gormusdum gogsumden bebeyime diyil erkek arkadasima sud veriyordum

celile

12 yıldır evliyim tüp bebek yaptık 6 aylıkken erken doğumdan kaybetik 15 gun ünce rüyamda bebeyimi kaybetim am buldum diyordum bebeyimi emziriyordum ben soruyordular bebeyin ismi ne muhamet mustafa bu rüyanın yorumu ne

rufane

bes bucuk hamileyim ama ruyamda kizimi emzireyerdim ama doktorlal elimden aldilar indi ne anama geliyer

derya

hamileyim şuan rüyamdada bebeğimi emzirdiğimi gördüm içtiği sütüde ne anlama gelir bebk erkekdi

çağla elbi

ben yeni evliyim 1 yıl olmadı rüyamda erkek bir çocuğum olmuş onu emziriyodum ama öyle hissediyodum ki emdiğini canım acıyordu göğüslerim sütten şişmişti ne anlama geliyor

büşra

ben 21 yaşındayım rüyamda bir bebek emziriyorum ama kızmı erkekmi bilmiyorum öyle bir süt cekiyoki hissediyodum acıyodu ama bu yukarıdaki açıklamalardan hiç bişey anlamadmm

şule sema

daha 14 yaşındayım ve rüyamda erkek bebek emziriyodum ama süt gelmiyodu lütfen yorum yaparmısınız ?

perihan

ben evliyim ve 8 aylık bir kızım var rüyamda arkadaşımın kızını emziriyordum ve kendi kendime soruyordum ben buna sut verdim kızımla sut kardeşimi oldular diye

yonca

yazılanlar mantıklı gelmiyor ama okuyoruz 6 aydır evlim bi çocuk sahibi olmak istiyorum fakat daha olmadı bu sabah ruyamda bir kız bebek doğurduğumu ve direk emzirdiğimi gördüm sütümde bol ve su gibi damlıyordu fakat doğum yaptığım anı hastanede yattığımı rüyamdA hatırlamıyordum garip bi rüyaydı ama burada yazılanlar sacma geld aynı seyı bir olumlu bir olumsuz yazmışlar o yuzden şaştım kaldım

Hayat

Rüyamda arkadaşımın yeni doğan bebeğini emzirdiğimi gördüm. Bu tabirleri okuyunca fena halde canım sıkıldı. Akılara ziyan bir tabir...

ayşegül

çok saçma ne dediklerini bilmiyorlar akıllarına geleni yazmışlar

emirhan

çok kork tum yaaaaaaaa rüyamda yeni doğmuş bebeki emziriyordum oda bana gülüyordu

melike

cok korkuyorum ya

ayşe

ruyamda yeni dogmuş bebegi emdiriyordum bana gülüyordu

zeyno

rüyamda bi bebek gördüm görümcem emzirmemi söledi sonra bebeği göğsüme yaklaştırdım başımı sola çevirdim bebeğe baktığımda yüzü simsiyah ve başından kanlar geliyodu sonra ağlaaya başladım başımı sağa çevirdim ve tekrar baktım yüzü başı düzelmişti ama bebek ölmütü gözlerini açmaya çalışıyodum amakilit gibiydi açılmıyodu bebeğin üstündede kırmızı tulum vardı. rüyamlailgili bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim...

dilek

rüyada bebek emzirdim ama benini başkasınmı bilmiyo onu

aynur

Ben evliyim uc cocugum var ruyamda esim beni aldat mis cocugu baskasindan cocugu olmus emzirmem icin bana getirdi sut vermedigim halde sure gelip guzel yuzlu oglan cocugunu emzirdim lutfen yorumlarmisiniz

nur

rüyada keçi emzirmek ne demek

esra

ben evli deglim bekarım rüyada evlenipte eşimin eski karısından olan çoçugu emziriyodum bu ne anlama gelir cevaplarmısınız

merve

rüyamda kıskançlık yapıyordum ve sonra bebek elime alarak emzirmeye başladım bu ne demek? lütfen yorumlayın

Nur Er

Merhaba ben 2 yıllık evliyim henüz çoçuk sahibi değiliz. Fakat bugeçe rüyamda kendi çoçuğum gibi görünen bir sebi kız çoçuğunu emzirirken gördüm. Bunu biryerde bulamadım. Kimse bu yönde birşey paylaşmamış. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

melekkk @

Gerçek hayatta bakarım , rüyamda erkek bebek doğurmuşum ve onu emziriyordum yorum yapabilir misiniz ?

sibel

Ruyamda kendi cocugummu yada baskasininmi cocugu emin olamadim fakat emzirdim :(

mahi

Benim cocugum yok cok istiyrz 1yillik evliyiz ruyamdada bebek emzeriyordum cok tatliydi bu ne anlama gelir nutfen cevaplandirirmisnz

davut

rüyada erkek çocuğu emzirmek ne anlama geliyor

remziye

rüyamda çalışan çook yakın bir arkadaşım bir çocuk doğuruyor ve bana veriyorlar bakımını üstleniyorum ama çocuk cok açtır ve göğsümden veriyorum sürekli süt olmadığını bilerek oyalığoyur bebeyi ve en son babası biberon alıyor süt vereyim diye .

nuran

rüyamda eşimle birlikte gökyüzüne yükseliyoruz ve ben orda tanımadığım bir bebeği emziriyorum lütfen rüyamı yorumlarmısınız

Erhan

eşim rüyasında beni doğum yaptırmış.erkek çocuk doğurmuşum.eşimde emzirmiş.göğsünden sütler fışkırıyormuş.ne anlama geliyor.şimdiden teşekürler.

Erhan

eşim rüyasında beni doğum yaptırmış.erkek çocuk doğurmuşum.eşimde emzirmiş.göğsünden sütler fışkırıyormuş.ne anlama geliyor.şimdiden teşekürler.

sewilay

rüyamda kucağımda çok güzel bi bebek var benim bebeğim olduğunu ve emzirmem gerektiğini söylüyorlar Bende ısrarla emzirmemek için direniyorum evli degilim nişanlıyım ne anlama geldiğini merak ettim simdiden tskrler ....

Esila Nur

ben rüyada çocuk emziriyordum ama evli değilim ki acaba ne anlama geliyordur ??

elanur

ben6 yillik evliyim ama cocugum yok//ruyamda cok guzel bir kiz cocugum var 3 yaslarinda emziriyorum gogsumden sut fiskiriyoo adeta emzirirken bana bakiyo ve gozleri okadar guzelki masmavi emziriyorum ama abdestsizmiyim acaba haram olurmu diye dusunuyorum sonra yok degilim diyip yine devam aediyorum emzirmeye //cok guzel bir kiz cocugu inanamiyorum // hayirdir insallah

yıldız

çalıştığım iş yerindeydim kucagımda ise bır bebek bebegi emziriyorum ama 19 yaşindayım nışanlıyım cok guzel bır yenı doğmuş bebektı lutfen ne anlama geldıgını yazarmısınız bna

şengül

ben 58 yşndayım.rüyamda bebeğim çok acıkmış ağlıyor.emziriyorum.doyasıya emdi.çekti ağzını.ama ağzı süt dolu bembeyaz.ğsmdende süt akıyordu
parmağımı koydum.benim bebeğim ama adı felan yok.

zeynep

bende kaynanam gulde oturup bebek emzırıyordum ve huylanıyordum ama benım bebegım yok olmasınıda cok ıstıyorum oyuzden hep aklımda

hande

kardeşimin oglunu ebzirdim bebek gezelce ebdi kardeşimin gözönde onunhakkında gelaceyine gördüm bazı sayılar gördüm anlama gelir

zehra

rüyamda başka birinin çocuğunu sütüm olmadı halde emzirdimi gördüm yanlız ben bekarım ve rüyamda da bekardım bu ne anlama geliyor

sevdenur

Evliyim, fakat hamile değilim. Rüyamda ev gibi bir yerde doğum yapıyorum bitti mi dedikçe bir tane daha bebek geliyor sanırım beşiz bebeklerim oluyor. cinsiyetlerini görmüyorum. hiç ağlamıyorlar. bunlardan birisi elinde biberonla süt içiyor. ben biberonu alıp sol göğsümden süt çıktığını gördükten sonra emziriyorum ama ilk başta göğsüm çok acıyor. sonra 2. bebeğimi alıp bu defa sağ gögsümden emziriyorum ancak yine şiddetli acı ve ağrı oluyor ilk başta sonra ağrım geçiyor.
lütfen yorumlayabilir misiniz?

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*