Zürafa

Zürafa görmek mala gelecek afete, gebe kadına, garip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına delalet eder. Rüyada zürafayı görmekte hayır yoktur. Çünkü zürafa, mal hakkında afete yorulur. Rüyada Zürafa görmek, gebe kadına tabir edilir. Rüyada görülen zürafa kocasına itaat etmeyen kadına da işarettir.

Çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Saf, iyi niyetli, içten davranan uzun boylu bir arkadaştır. Birden fazla zürafa, toplum hayatında başarıyı temsil eder.

Rüyanizda zürafa görmek, yakinda bir geziye çikacaginiza ve bu geziden yurda oldukça menfaat edinmis bir sekilde döneceginizi ifade eder. Rüyada zürafayi görmekte hayir yoktur. Bazen bu hayvani görmek, gebe kadina yahut yöneldigi taraftan meydana gelecek garip haberlere vakif olmaya isarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Zürafa Görmek yorumunu okudunuz. Zürafa ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Z harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Z sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Zürafa rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Zürafa yorumları

müberra

açık bir alanda ailemle gezi sırasında zürafanın beyaz bir kuşa dönüstüğünü gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Böbrek Görmek | Rüyada Böcek Görmek | Rüyada Çadır Görmek | Rüyada Cam Görmek | Rüyada Çam Görmek | Rüyada Çamaşır Görmek |