Rüyada Zürafa Görmek

rüyada Zürafa görmek

Zürafa görmek mala gelecek afete, gebe kadına, garip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına delalet eder. Rüyada zürafayı görmekte hayır yoktur. Çünkü zürafa, mal hakkında afete yorulur. Rüyada Zürafa görmek, gebe kadına tabir edilir. Rüyada görülen zürafa kocasına itaat etmeyen kadına da işarettir.

Çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Saf, iyi niyetli, içten davranan uzun boylu bir arkadaştır. Birden fazla zürafa, toplum hayatında başarıyı temsil eder.

Rüyanizda zürafa görmek, yakinda bir geziye çikacaginiza ve bu geziden yurda oldukça menfaat edinmis bir sekilde döneceginizi ifade eder. Rüyada zürafayi görmekte hayir yoktur. Bazen bu hayvani görmek, gebe kadina yahut yöneldigi taraftan meydana gelecek garip haberlere vakif olmaya isarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Zürafa Görmek yorumunu okudunuz. Zürafa ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Z harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Z sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Zürafa rüyanız hayr olsun.

Rüyada Zürafa yorumları

müberra

açık bir alanda ailemle gezi sırasında zürafanın beyaz bir kuşa dönüstüğünü gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Nöbetçi Görmek | Rüyada Nufus kagıdı Görmek | Rüyada Nuh (a.s.) Görmek | Rüyada Nuh peygamber Görmek | Rüyada Nukte Görmek | Rüyada Numara Görmek |