Rüyada Zincir Görmek

Ömrü uzun olan kadına, helal mala, korkutulmaya, işlerin durgunlaşmasına ve çetinleşmesine, Elinde yahut yanında zincir görmek işlenen günahlara, Boynunda zincir görmek huysuz bir kadınla evlenmeye, Zincirle bağlanmak üzüntü ve kedere, Eski hükümdarlarınn zincirini görmek mazlum için yardım ve galibiyete, ülke insanları için adeletli yöneticilere delalet eder.

Rüyada zincir görmek , kuvvet bulmaya; bekar ise evlenmeye; gurbette ise yurduna dönmeye; boynunda zincir görmek, çok kötü bir söz işitmeye; bütün zincir ve bağlardan kurtulmuş görmek ise iyiliğe ve rahatlığa işarettir.

Rüyada zincir görmek güçlü olunacağına yorumlanır. Bekar birisi için evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kimse gurbetten vatanına dönecek demektir. Boynunda zincir görmek, iftiraya uğrayacağınıza işaret eder. Rüyada el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu görmesi çok büyük bir isteği olduğuna yorulur.

Zincir görmek, yakında haksızlığa uğrayacağınız anlamına gelir. Zincirlerden kurtulduğunuzu gördüyseniz, gereksiz bir görevden kurtulacaksınız demektir.

Rüyada zincirlerden kurtulmak büyük başarı olarak yorumlanır. Rüyada zincirler yakın Aile ve dost bağlarını da işaret eder.

Rüyasında el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu gören kimse, önemli bir şeye sahip olmayı ister. Fakat imkanı olmadığı için derin kedere boğulur. Ellerindeki zinciri çıkaran iyi bir fırsat yakalar.

Rüyasında el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu gören kimse, önemli bir şeye sahip olmayı ister. Fakat imkanı olmadığı için derin kedere boğulur. Ellerindeki zinciri çıkaran iyi bir fırsat yakalar.

Rüyada Zincir yorumları

egemen

ben okuldayken beden dersi sırasında hava kapalıydı yerdede bir demir parcası vardı onun üstüne gökten halka şeklinde bir zincir düştü ama o zincir büyüktü sonra ben bir fırsatla okuldan eve geldim annemın kafasına başka küçuk zincirler düşmüş annem hemen içeri geç dedi 1-2-3 saat balkondan baktık ardından tüm şehirde görülen bir şimşek çaktı ve bisürü zincir yer yüzündeydi ardından babam geldi
bisürü yere düşen zincirlerden getirmişti (sonrada üyandım)

hiranur

rüyamda blime zincir bağladım

havva

amanet verdigimiz demirzinciri gerialdim yanımda kendi annemde var evsahibi bize yemek hazırlıyordu

ipek

ruyamda eşimim kafasına köpekle beraberköpekzinciri dolanıyor sonra zincir boazına bende zinciin ortasından köpek zinciri gerginlestiriyorcok korkuyorum boazından cıkardı zincir kafasıdadolalı ben eşimi kurtarmak icin köpeyi kovarsam eşimi öldürür diye zincirriyle köpeyi tutuyorum

i

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Akraba Görmek | Rüyada Akrep Görmek | Rüyada Aktrist Görmek | Rüyada Aktör Görmek | Rüyada Aktrist-aktör Görmek | Rüyada Akvaryum Balığı Görmek |