Rüyada Zeytın agacı Görmek

Zeytin ağacı aldığını görmek de hayrın ta kendisidir. Çünkü Zeytin mübarek bir ağaçtır. Böyle bir Rüya gören, hayra, berekete, menfaate, çok nimete erişir.

Yine Rüyada zeytin ağacının üstüne çıktığını görmek, nimete sahip olmakla tabir edilir.

Rüyada zeytin agaci görmek iyidir, ilim ve berekete, akrabadan hayir ve menfaat görmege delalet eder. Rüya sahibi eger iyi bir kisi ise, zeytin agaci görmek nimetin çogalacagina isarettir. Zeytin agacini satin aldigini gören hayir ve menfaate, berekete erer, bollukta kalir. Zeytin agaci diktigini görenin rizki bol olur. Zeytin agacina çikmak, nimete sahip olmak demektir. Zeytin agacindan inmek ise nimeti elinden kaçirmakla yorumlanir. Kirmani ye göre; rüyasinda zeytin agacinin yapraklarindan toplayip evine götürdügünü görenin mali, mülkü çogalir. Zeytin agacini kestigini veya devirdigini gören kendi eliyle malini zayi eder.

Zeytin agacinin kurudugunu gören rizk darligina ugrar. Zeytin agacina Su verdigini veyahut kökünü kazip kabarttigini gören, zengin olmak için ticarete baslar. Zeytin agacinin altinda oturdugunu gören, kendi malini kendisi dinden çikarir.

Rüyada Zeytın agacı yorumları

Nurcan ceylan

Rüyamda zeytin agacinda zeytin topluyorduk zeytinlerdrn yağlar akıyordu ustunu saran büyük bir çadır vardı gölge yapar gibi

Pervin

Zeytin ağacı dikiyorum çok daha küçük agaç ama çok zeytin var üstünde

mustafa

rüyamda birde ekmek kesiyordum

sultan

rüyamda zetin agaclarının arasında balon ucuruyordum

eeeeeee

zeytin agacının altında 15 kadar küçük yılan öldürdüm toprağın altında büyük yılan yatıyordu

hatice

zeytin ağacının yanına yaklaştıkça yeşeriyo ve zeytinler irileşiyo koparıp yiğince tatlı oluyo. ayrıldığım eşimin bulunduğu yer karanlık ben yaklaştıkça aydınlık oluyo o beni takip ediyo. kımıldamadan duruyo.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*