Zeytın agacı

Zeytin ağacı aldığını görmek de hayrın ta kendisidir. Çünkü Zeytin mübarek bir ağaçtır. Böyle bir Rüya gören, hayra, berekete, menfaate, çok nimete erişir.

Yine Rüyada zeytin ağacının üstüne çıktığını görmek, nimete sahip olmakla tabir edilir.

Rüyada zeytin agaci görmek iyidir, ilim ve berekete, akrabadan hayir ve menfaat görmege delalet eder. Rüya sahibi eger iyi bir kisi ise, zeytin agaci görmek nimetin çogalacagina isarettir. Zeytin agacini satin aldigini gören hayir ve menfaate, berekete erer, bollukta kalir. Zeytin agaci diktigini görenin rizki bol olur. Zeytin agacina çikmak, nimete sahip olmak demektir. Zeytin agacindan inmek ise nimeti elinden kaçirmakla yorumlanir. Kirmani ye göre; rüyasinda zeytin agacinin yapraklarindan toplayip evine götürdügünü görenin mali, mülkü çogalir. Zeytin agacini kestigini veya devirdigini gören kendi eliyle malini zayi eder.

Zeytin agacinin kurudugunu gören rizk darligina ugrar. Zeytin agacina Su verdigini veyahut kökünü kazip kabarttigini gören, zengin olmak için ticarete baslar. Zeytin agacinin altinda oturdugunu gören, kendi malini kendisi dinden çikarir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Zeytın agacı Görmek yorumunu okudunuz. Zeytın agacı ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Z harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Z sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Zeytın agacı rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Zeytın agacı yorumları

sultan

rüyamda zetin agaclarının arasında balon ucuruyordum

eeeeeee

zeytin agacının altında 15 kadar küçük yılan öldürdüm toprağın altında büyük yılan yatıyordu

hatice

zeytin ağacının yanına yaklaştıkça yeşeriyo ve zeytinler irileşiyo koparıp yiğince tatlı oluyo. ayrıldığım eşimin bulunduğu yer karanlık ben yaklaştıkça aydınlık oluyo o beni takip ediyo. kımıldamadan duruyo.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Kestane ve pelıt agacı Görmek | Rüyada Keşiş Görmek | Rüyada Keşkek Görmek | Rüyada Keten Görmek | Rüyada Keten bıtkısını soken Görmek | Rüyada Keten tohumu Görmek |