Rüyada Zemzem Görmek

Zemzem suyu içmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, murad ettiği şeye nail olmaya delalet eder.

Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.

Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.

Rüyada zemzem içtigini görmek, dert ve hastaliktan kurtulacagina isarettir. Bir kimse herhangi bir seyi zemzem niyeti ile içtigini görse, sonunda istedigi seye nail olur. Rüyanizda zemzem içtiginizi görmek, dualarinizin kabul edildigine, ölülerinizin sizden sadece fatiha beklediklerine, ibadetinize devam ettiginiz müddetçe Cenab i Hakk in rizasina nail olacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada zemzem içtigini görse, dert ve hastaliklardan sifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim ögrenmek gibi muayyenBir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur. Rüyada zemzem suyunu içtigini gören kimse takva ve iyilik cihetindenBir hayra erisir. Murat ettigi seye nail olur.

Rüyada zemzem suyunu görmek yada içmek; bütün hastalık ve sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal ve paraya kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Zemzem yorumları

Esmeray

Ruyamda rahmet suyu uzerime suruldu bi melek tarafinndan

ezgi

rüyamda anneme gelen misafir küçük şişenin içine zemzem suyu getirmiş. anneme diyorum ki bir sürü insana bu kadarcık zemzem suyu nasıl yetecek diye soruyorum ve sıra bana gelemeyeceğini düşünerek ben içemeyeceğim galiba bu zemzem suyunu diyorum ve bunu 4 defa tekrarlıyorum

Tolga

Rüyanma yolda giderken arabam bozulmuştu tamir ederken çok susamıştım ve suyum yoktu ordan birisi yanıma gelip suya benzer bişeyi verdi bende nolur nolmaz diye içmedim ilaç olur falan diye adam iç şu zemzemi dedi zemzem diyince içtim neye işaret acaba?

melis

rüyamda zemzemin yanında bir varile zemzem suyu dolduruyodum ve içiyodum ne demek acaba

fatiş

rüyamda zemzem suyu arıyorum adamın elind bir su var bana veriyor bu zemzem diyor ben de hayır dedim zemzemi satın alırım diyorum bulamazsın diyor bende bulurum diyorum

osman

rüyamda mekke de bir dağa çıkıyorum dağın tepesinden çok güzel şelale gibi zemzem suyu akıyor çok berrak ve güzel bir su idi zemzem suyundan abdest almak istiyorum alırken uyanıyorum...:((((

ayşe

Ruyamda bir kavanozun içinde sarımsı renkte zemzem suyu gördüm. Bu zemzem suyu kızıma aitmiş.bu zemzem suyundan komşumun kacası doldurup içiyor ve çok beğendiğini söylüyor.ayni zamanda kizim okumak için yutdişina gitmek için hazirlaniyor, ama ben onu isteksiz gönderiyorum, ve rüyamda gittiğini görmeden uyaniyorum.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*