Rüyada Yük Görmek

İnsanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaya yahut kötü komşuya, Ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya, Boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara, Odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya; Hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi eevine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine; Her çeşit yükü indirmek indirmek, tanıdık olsun olmasın herkese iyilik etmeye ve sadaka vermeye delalet eder.

Rüyasında yük taşıyan bir kişi yüksek bir makama yükselir anlamındadır.

Rüyasında yük taşıyan bir kişi yüksek bir makama yükselir anlamındadır.

Kişinin istediği şeyi almak için çok çalışacağına ve bu yüzden çok yorulacağına işarettir.

Bir borca gireceğinizin habercisidir. Bir yükün altında kaldığınızı görmek, beceriksizlik ve işleri yüzü üstü bırakmaya, yük taşıdığınızı görmek ise, sevgi, hayırseverlik ve yöneticilik anlamına gelir. Ağır bir yük taşıyorsanız, işlerinizi başardığınızda güzel bir hayat sizi bekliyor demektir.

Rüyada Yük yorumları

pınar

Rüyamda aşık olduğum erkeği gördüm . Öncelikle küçük çocuklar vardı benim o küçük çocuklarla aramda anlaşmazlık çıktı . Sonra aşık olduğum çocuk geldi ve küçük çocuklara benim haklı olduğumu söyledi . Sonra küçük çocuklar gitti ve 13-14 yaşlarında bir kaç tane erkek daha geldi. Sonra o erkekler aşık olduğum çocuğu kaçırıyolardı. Sanırım onu öldüreceklerdi. Sonra tanımadığım birisi bana yardım etti birlikte aşık olduğum çocuğu kurtardık.

pınar

Rüyamda hiç bilmediğim bir evdeydim. Ev rutubeli ve eskiydi . Önce bir mutfağa girdim ve mutfağın içinde gizli bir oda buldum. Sonra mutfaktan çıktım ve başka bir odaya girdim . O odada da gizli bir oda buldum. Bu gizli odanın içinde dağınık bir yatak ve yatağın üzerindede bir mektup vardı. Mektupta bir kızı çok seven bir erkeğin özlemini anlatıyordu " onu çok özledim , onu çok seviyodum.." diye sonra ben mektubu cebime koydum ve arkamdan bir erkek geldi o erkek mektubun sahibiydi . Bende ona o kızı bulacağıma dair bir söz verdim. Ve sözümü tuttum kızı buldum.

pınar

rüyamda güzellik yarışması yapılıyordu nerdeyse herkez katılmıştı. Sonra herkez sahne alıyordu sıra bana gelmişti . Çok ağır bir beyaz elbise giymiştim ve kızların arasından en güzeli bendim ama 1. seçilmemişti .

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*