Rüyada Yumurta Yemek Görmek

Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder.

Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, Aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir. Kısmettir. Evli bir kadın görürse çocuğu olacak demektir.

Rüyada yumurta pisirmek ve yemek, basladiginiz isin olgunlasarak size Kar getirecek bir duruma girdigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Tavugun yumurtladigini gören kimsenin bir çocugu olur. Taze pismis yumurta, kolaylikla elde edilen riziktir.

Çig yumurta yedigini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzünve kedere düser.Yumurtanin kabugunu yedigini gören kimse örtülü birseyin üstünü açar.

Binde yumurta oldugunu görenin hanimi ölü gibi olur. Kucagina beyaz bir tavugu aldigini ve bu tavuktan piliçler çiktigini görenkimsenin yapilmasi zor ve imkansiz bir isi meydana çikar ve mü min birçocugu olur. Bazen de gördügü piliç sayisinca erkek çocugu olur.Kucagina beyaz bir horozu alip horozdan piliçler çiktigini görse, o yerde birögretmen tarafindan çocuklara ögretilecek ilim ve sanata isarettir.

Yumurtasinin çok oldugunu gören kimsenin, zayi olmasindan korkulan malve esyasina isarettir.Papaganin yumurtasi, takva sahibi bir hizmetçiye isarettir.Elinde taze pismis yumurta görse, muvaffak olmasi için dalma çalistigi zorbir isin meydana çikmasiyla mala nail olur.Tumanin yumurtasi, fakir ve miskin evlata isarettir.Kendisine bir yumurta verildigini gören kimsenin serefli ve aziz bir çocuguolur.

Yumurtanin kirildigini görse çocugu vefat eder.Çok yumurta bekar için evlenmeye, evliler için erkek çocuga isarettir,Pismis yumurtayi soydugunu gören kimse mala erisir. Bundan dolayiyumurtanin beyazi gümüs, sarisi altindir.Yumurta evlat, kan ve hizmetçiye de isarettir.Yumuta bazen, kabirlere, güzel kadinin dislerine, hisim, akraba ve dostlarinbir araya toplanmalarina ve para biriktirmeye isarettir.

Zenginlik ve mutluluk demektir. Çok çocuklu ve mutlu bir evlilik. Yumurta yemek aile içinde yaşanacak bir gerginliğin işaretidir.

Rüyada Yumurta Yemek yorumları

mnkenç

ruyamda büyük sarı yumurta gördüm ama bir tarafı çatlktı ne anlama geliyor

melike mu

rüyamda yumurta dolu yolda çok fazla binlerce yumurtanın üstünde nden geçerek yürümem gererkiyo ve yol yumurtalar yuzunden kapalı üstünden gidiyorum 2 tanesi çatlıyo kırılmıyo ne demek

dilek

evliyim rüyamda pişmiş içinin rengi değişmiş yumurta gördüm bir catal alıyorum sonra yemiyorum

murat

ben ruyamda yumurta topladım sabah dukkanıma geldıgımde acık kalan pencereye kumru yumurtlamış
ne anlama gelir

DÜRİYE

ARKADAŞLAR GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYALARIN ANLAMINI BURAYA DEĞİL YAŞADIĞINIZ HAYATINIZLA VE İMANINIZLA KIYASLAYINIZ

NURAY

RÜYAMDA ÇİĞ YUMURTA GÖRDÜM LAVOBADAN AKARKEN BEN ELİMLE TOPLAYIP TABAĞA KOYMAYA ÇALIŞTIM

Gazel

RÜYAMDA BUZ DOLABININ İÇİNDE SAYILAMAYACAK KADAR YUMURTA GÖRDÜM :/

nesli

rüyamda çift sarılı yumurta gördüm ne anlama geliyo

Ayşe

Rüyamda kümeste ,yumurtalık bölümünde samanların içine gömülmüş en az 12 tane yumurta gördüm.

hale

ruyamda cok fazla yumurta gordum evliyim ne anlama gelir

Edaa

Rüyamda bir kabın içinde yumurta çırpıyordum ama çogalıp kabın dışına taşıyordu ?

ayça

pişmiş yumurta gördüm

ebru

yumurtayı pişirdigimi gördüm

ayşe nur

rüyamda tavada yumurda yiyordum bu neye isarettir ?

Seyit

rüyamda 30 lü bir yumurta kolisinin içinde 2 adet büyük yumurta ve öbür yumurtalar ise orta ve küçük olarak vardı bu yumurtalar neye işarettir bunu açıklaya bilir misiniz?

şeyma

komşunun gelini beni kahvaltıya çağırıyor sahanda pişmiş yumurta vardı ve bana üzerine 2 tane daha yumurta pişirmemi söyledi bende iki yada üç tane yumurtayı elime alıyorum

Hilmiye

Sobanın üstünde 5yada-6 yumurta vardı beyazdı sonra ben o yumurtaları aldım yere attım bir iki tanesini.kırıldılar eşimmiydi tam hatırlamıyorum o kırık yumurtaların üstüne basıcaktıki ben basma yumurta kırıldı dedim

toprak

rüyada suda pişmiş yumurta üstünde sineklerin uçtuğunu gördüm

büşra

bir bahçede her köşesinde altı yedi yumurta vardı

eda

bir tabağın içinde 5 yada 6 tane suda pişmiş yumurta vardı soğumuşlardı fakat ben yemek için istiyordum arkadaşımdan

murat

arkadaşımla karşılıklı oturyoduk 5 veya 6 tane yumurta vardı arkadaşım bu yumurtaları ciğ bir şekilde yiyodu yumurtanın birinin içinde kahve rengi bişey vardı komple yumurtayı kahve rengi yaptı sonrasında ben tiksinerek kahve rengi renkte bişey kusmaya başladım

hacer

evimizin içinde up uzun bir kümes varmış içine girmek istedim etrafını gezdim iki üç küçük kapısı varmış ikisine giremedim ve birine girdim içinde binlerce beyaz tavuk ve binlerce beyaz yumurta vardı elimde bir kap bulunuyordu ve yumurta topluyordum toplarken aklıma birgün önce bir kap daha topladığım aklıma geldi okadar yumurta vardıki elimdeki kap dolacak birdaha kap gerekecekti topladıktan sonra dışarı çıktım sonra kümese bakınca ben bu küçük kapıdan nasıl girdim diye düşündüm.

gökhan

rüyamda birden çok yumurta gördüm

gökhan

rüyamda birden çok yumurta gördüm

irfan

rüyada kuzu ahırına girdim heryer gübre idi kuzuların üstleri gübreye bulanmıştı yerdeki gübrelerin içinde yumurta doluydu

fatma

pişmi yumurtayı 2 adaet elimde gördümm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*