Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek, yuvaya, rahatlığa, kuvvete, emniyete, dinlenmeye, faydalı bir kadına, erkeğin birlikte yatacağı kadına işaret eder.

Bekar birinin Rüyada yorgan görmesi sözlenmesine, nişanlanmasına yada evlenmesine işaret eder.

Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak demektir. yorumlanır.

Rüyada yorgan görmek ne demek

rüyada yorgan görmek

Rüyada yorgan görmek rahatlik ve kuvvet demektir. Bazı kere de rüyada yorgan görmek, rahatlık, kuvvet, emniyet, faydalı kadın ve dinlenmek ile tâbir edilir.

Rüyada yorgan görmek, mutluluğun işaretidir. Doğru ve mantıklı davranışlarınızla geleceğinizi garanti altına alacağınıza işarettir.

Cafer-i Sadık' göre, rüyada yorgan görmek üç sekilde tabir olunur: Bilgili bir eş, bakire hizmetçi, yüksek mevki.

Nablusi'ye göre, yorgan görmek eşle yorumlanır.

Rüyada yorgan görmek anlamı

Rüyada yorgan görmenin anlamı, mutlaka bir mal sahibi olmaya işarettir. Bu mal yeni bir elbise, yeni bir ev, bir tarla, bir dükkan veya bir Araba da olabilir.

Rüyada geceleyin bir yorgan alıp ve onun içinde uyuduğunu gören kimse, bekarsa evlenmeye, evliyse rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada yorgan görmek, erkeğin kendisiyle yatacağı kadına işarettir. Bazı tabirciler, yorgan faydalı bir kadındır, dediler.

Rüyada geceleyin bir yorgan alıp onun içinde uyuduğunu görmek, hayırlı bir eşe ve feraha delâlet eder.

Rüyada yorgan satın almak

Rüyada bir yorgan satın aldığını gören evlenmesine işarettir. Yine rüyada yorgan almak emniyet, rahatlik, dinlenmeye ve rahata kavuşmak olarak yorumlanır.

Rüyada eşiyle beraber bir yorgan altına girdiğini görmek, bir yerden gelecek mal ve hayra alâmettir.

Rüyada yorgan ve çarşaf görmek, kuvvet ve itimad sahibi güzel bir kadına delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada inciden yapılmış bir yorgan görmesi, zevcesinin dinde salahına ve Kur'ân-ı Kerim'i ezberlemesine alâmettir.

Yine yorgan görmek, erkeğin kendisiyle yatacağı kadına delâlet eder.

Yorgan ve çarşaf güçlü, güvenilir, güzel bir kadına, Yorgan ve çarşafa büründüğünü görmek evlenmeye, Yorgan alıp içinde uyumak evlenmeye, rahata ermeye delaleet eder.

Yırtık yorgan ve kişinin üstünden yorgan atması ayrılıktır. Yorganin çalindigini veya yandigini gören, Aile içi huzursuzluğa işaret eder.

Yorganinin siyah oldugunu görmek, bilgi sahibi olacagina, veya sevinecegine isarettir.

Yorgan çarsafi güzel kadin ve esle tabir olunur. Kirmizi yorgan çarsafi görmek, kadinlar yüzünden düsmanliga ve kavgaya delalet eder.

Rüyada Beyaz ve temiz yorgan çarsafi aldigini ve yatagina serdigini gören güzel bir kadinla evlenir. Çarsafinin çalindigini veya yandigini veyahut yirtilip kullanilmaz hale geldigini gören, esinden ayrilir veya aralari bozulup ayrilirlar.

Çarsafin güzel ve temiz olmasi esinin güzelligine, çirkin ve kirli olmasi çirkinligine ve pis olmasina delalet eder. .

Rüyada Yorgan yorumları

Gul

Ruyamda disarda 2 tane yorgana ayri ayri sarilip yattim

pınar

rüyamda yorgan gördüm inşallah gerçek olur

BİRSEN

RÜYAMDA YORGANIMDA HAMAM BÖCEĞİ GÖRDÜM YORUMLARMISINIZ LÜTFEN

serpil

iyide bu rüyaları hep erkekler mi görüyor. Hep erkeğin üzerinden yorum yapılmış çok saçma!!

kahroloji

yorgan uykudur mutluluktur

selime bas

ruyamta abim yorgan icinte yengem birilerine yastik kılıfı tikiyor ayni otata

dıle

Rüyamda yurtta sürekli kullandığım yorganımı gördüm .bir yere gidiyorum ama yorganım yol kenarında serili bir şekilde duruyor almak istiyorum ama arkadaşım bu duruma mani oluyor.

yakamoz

Rüyamda yorgan gördüm ve yorganın alt kısmısmıyla izerinize ortüğünüzde sırta gelen yerin ust kısmıda kımızı ust tarafın kımızı olan yeri dantelli yorganın geri kalani ust tarafı bembeyazdı her iki renkte o kadar canlı temiz ve goz aliciydi actim yorganı serdim ve baktim anlamı nedir cevap verirseniz cok sevinirim

halime

rüyamda başka bir rüya görüyorm ve babamın üstüne yorgan örttüm ama yorgan babama kısa geliyor..... lütfen cevap

nesrin

ayrildigim is yerinde hali calistigimi mavi yesilcarsafli yorgan cok bos caybardagi elbise paydos sati gelmis baskalari yardim ediyo

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*