Rüyada Yokuş Görmek

Dik bayır yahut yokuş bir yeri çıktığını görmek bir zorluğun üstesinden gelmeye, azmi nisbetinde dünya ve ahiret kazancına gayret göstermeye, Yokuş kalın kafalı kadına yahut tatlı dille yola getirilen zorbaya, Yokuş çıkmak ilim yolunda çalışmaya, yüzel bbir yol izlemeye, güzel siyaset uygulamaya, hikmetli işler yapmaya, kadir ve kıymetinin artmasına. Yokuş aşağı inmek zorluktan sonra kolaylığa yahut bir işi sonuçlandıramamaya delalet eder.

Bir kimse Rüyada bir yokuşu çıkıyorsa, olaylar karşısında daha güçlü olmalı, ve güçlüklere dayanmalı demektir.

Bir kimse rüyada bir yokuşu çıkıyorsa, olaylar karşısında daha güçlü olmalı, ve güçlüklere dayanmalı demektir.

Rüyada Yokuş yorumları

ozgur

rüyamda dik bir yokuşu tırmanıyodum önümde 2 tane yaşlı vardı 1 erkek 1 bayan onlar çıktılar ben yokuşun sonuna geldikçe daha çok dik oldu o yokuş çıkmaya çalışsamda ayaklarım kaymaya başkıyo ve geri iniyorum sonra başka yoldan devam ediyorum

DERYA

RÜYAMDA YOKUŞ AŞAĞI YÜRÜYORUM SAĞIMDA BİR TOPRAK ALAN VAR BAK ŞU KIZIN OTURDUĞU YER GÜZELMİŞ HE DİYORDUM SONRA İNMEYE DEVAM ETTİM VE TANIMADIĞIM BİR EVİN ÖNÜNE GELDİM İÇERRİDE TEYZEMİN KIZLARI VARDI.

merve

Rüyamda arkadaşlarımla yokuş çıkıyordum. ben önde onlar arkadaydılar ve çok samimiydiler (gerçekte konuşuyorlar) benide dışlıyorlardı

gamze

Rüyamda Annem ve babamala yokuş cikiyordum

eda

Yokuş ciktigimi bilmeden yürüyordum. Sonra baktimki yokuşu cikmisim. Yokuşun son noktasında çok zorlandim sonra biraz cabaliyarak yokuşu ciktim.

AYŞE

RÜYADA ARSAMIN ARKASINA BİR TOPRAK YOL YAPILMIŞ ÇOK DÜZGÜN AMA İNİŞLİ ÇIKIŞLI VE ARSA YOLDAN AŞAĞIDA KALMIŞ

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*